Foden test positief op corona en mist interlands met Engeland
BOEDAPEST (ANP) - Phil Foden moet de eerstkomende twee interlands van Engeland aan zich voorbij laten gaan. De voetballer van Manchester City testte positief op het coronavirus en heeft het trainingskamp daardoor verlaten.
Foden mist zaterdag de uitwedstrijd tegen Hongarije en dinsdag het uitduel met Duitsland. Beide wedstrijden maken deel uit van het toernooi om de Nations League. Engeland speelt daarna nog thuis tegen Italië (11 juni) en Hongarije (14 juni), ook om de Nations League.
"Hopelijk kan Phil weer aansluiten als we terugkeren uit Duitsland", zei bondscoach Gareth Southgate. "Het ligt een beetje aan de symptomen die hij op dat moment heeft."
Hongarije speelt de wedstrijd tegen Engeland voor 30.000 mensen. Het duel moet eigenlijk voor lege tribunes worden gespeeld, omdat Hongarije een straf uitzit wegens racisme. De Hongaren maken gebruik van een maas in de reglementen van de UEFA, waardoor kinderen wel het stadion in mogen. Volgens de regels moet elke groep van tien kinderen worden begeleid door één volwassene.
Meer uit Voetbal
TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
41 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
2 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
4 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.
4 uur geleden