Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Foden test positief op corona en mist interlands met Engeland

Foden test positief op corona en mist interlands met Engeland

BOEDAPEST (ANP) - Phil Foden moet de eerstkomende twee interlands van Engeland aan zich voorbij laten gaan. De voetballer van Manchester City testte positief op het coronavirus en heeft het trainingskamp daardoor verlaten.

Foden mist zaterdag de uitwedstrijd tegen Hongarije en dinsdag het uitduel met Duitsland. Beide wedstrijden maken deel uit van het toernooi om de Nations League. Engeland speelt daarna nog thuis tegen Italië (11 juni) en Hongarije (14 juni), ook om de Nations League.

"Hopelijk kan Phil weer aansluiten als we terugkeren uit Duitsland", zei bondscoach Gareth Southgate. "Het ligt een beetje aan de symptomen die hij op dat moment heeft."

Hongarije speelt de wedstrijd tegen Engeland voor 30.000 mensen. Het duel moet eigenlijk voor lege tribunes worden gespeeld, omdat Hongarije een straf uitzit wegens racisme. De Hongaren maken gebruik van een maas in de reglementen van de UEFA, waardoor kinderen wel het stadion in mogen. Volgens de regels moet elke groep van tien kinderen worden begeleid door één volwassene.

Meer uit Voetbal

Spits Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.

41 minuten geleden
AZ snapt kritiek op samenwerking met zaakwaarnemer Mendes niet

ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."

2 uur geleden
Ajax heeft opnieuw geen verdedigende middenvelder gevonden

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.

2 uur geleden
Ajax verhuurt vleugelverdediger Alders aan Telstar

AMSTERDAM (ANP) - Gerald Alders maakt het seizoen af bij Telstar. De 20-jarige vleugelverdediger komt op huurbasis over van Ajax, waar hij nog ruim twee jaar onder contract staat.

3 uur geleden
AZ bekert met doelman Owusu-Oduro tegen FC Twente

ALKMAAR (ANP) - Rome-Jayden Owusu-Oduro verdedigt het doel van AZ in het thuisduel met FC Twente in de kwartfinale van de KNVB-beker. De keeper krijgt weer de voorkeur boven Jeroen Zoet.

3 uur geleden
Directeur Feyenoord krijgt 'stortvloed' aan dreigementen binnen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-directeur Dennis te Kloese wordt de afgelopen dagen "veelvuldig telefonisch lastiggevallen en bedreigd", meldt de politie. Die doet onderzoek naar de dreigementen en naar het online verspreiden van het mobiele telefoonnummer van de clubdirecteur.

3 uur geleden
HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

5 uur geleden