Foden test positief op corona en mist interlands met Engeland
BOEDAPEST (ANP) - Phil Foden moet de eerstkomende twee interlands van Engeland aan zich voorbij laten gaan. De voetballer van Manchester City testte positief op het coronavirus en heeft het trainingskamp daardoor verlaten.
Foden mist zaterdag de uitwedstrijd tegen Hongarije en dinsdag het uitduel met Duitsland. Beide wedstrijden maken deel uit van het toernooi om de Nations League. Engeland speelt daarna nog thuis tegen Italië (11 juni) en Hongarije (14 juni), ook om de Nations League.
"Hopelijk kan Phil weer aansluiten als we terugkeren uit Duitsland", zei bondscoach Gareth Southgate. "Het ligt een beetje aan de symptomen die hij op dat moment heeft."
Hongarije speelt de wedstrijd tegen Engeland voor 30.000 mensen. Het duel moet eigenlijk voor lege tribunes worden gespeeld, omdat Hongarije een straf uitzit wegens racisme. De Hongaren maken gebruik van een maas in de reglementen van de UEFA, waardoor kinderen wel het stadion in mogen. Volgens de regels moet elke groep van tien kinderen worden begeleid door één volwassene.
Meer uit Voetbal
BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.
1 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.
1 uur geledenBURTON (ANP) - Crysencio Summerville heeft West Ham United naar de achtste finale van de FA Cup geschoten. De Rotterdammer maakte het enige doelpunt in het uitduel met Burton Albion (0-1), dat op het derde niveau uitkomt.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft zijn tweede nederlaag van het seizoen geleden in de Eredivisie. De koploper verloor met 2-1 de uitwedstrijd tegen laagvlieger FC Volendam. Eerder in het seizoen wist Telstar te winnen van de ploeg van coach Peter Bosz, die ondanks het verrassende verlies tegen de nummer 15 de ranglijst ruim blijft aanvoeren.
20 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Ryan Flamingo keert terug in de basis van PSV in de uitwedstrijd tegen FC Volendam. De verdediger vormt samen met Armando Obispo het hart van de defensie. Niek Schiks staat weer op doel. Hij is door de blessures van Matej Kovar en Nick Olij voorlopig de eerste keus van coach Peter Bosz onder de lat.
23 uur geledenALKMAAR (ANP) - Mexx Meerdink is na maanden afwezigheid terug in de selectie van AZ. De spits is inzetbaar in de uitwedstrijd tegen Excelsior komende zaterdag, meldde trainer Leeroy Echteld op de clubsite. Ook middenvelder Sven Mijnans is hersteld van zijn blessure en kan tegen Excelsior zijn rentree maken.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie moet nog even geduld hebben voordat hij een beroep kan doen op nieuwkomer Raheem Sterling. De 31-jarige Engelsman werd donderdag transfervrij aangetrokken, maar wacht nog op een werkvergunning en moet nog wedstrijdfit worden. Dat zei Van Persie vrijdag tijdens een persconferentie.
1 dag geleden