Focus Leverkusen op bekerduel in aanloop naar topper tegen Bayern
LEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen-trainer Xabi Alonso richt zich eerst op het bekerduel met VfB Stuttgart, voordat hij naar de topper tegen Bayern München van zaterdag kijkt. Dat zei de Spaanse coach van de koploper een dag voor de kwartfinale van dinsdag tegen Stuttgart.
"Het is een mooie week voor ons, met als eerste prioriteit het bekerduel", zei Alonso tijdens een persconferentie. "We zijn gemotiveerd en we willen winnen. De finale is niet ver weg, maar dinsdag wacht een grote uitdaging. We verwachten een topwedstrijd, met de eigen fans die ons steunen en voor een geweldige sfeer zullen zorgen."
Leverkusen bezet de koppositie in Duitsland met 52 punten, 2 punten meer dan naaste belager Bayern. De ploeg uit München is al uitgeschakeld in de beker, net als bekerhouder RB Leipzig.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
6 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
13 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden