Flixbus rijdt weer naar Zwitserland, Italië en Luxemburg
AMSTERDAM (ANP) - Busvervoerder Flixbus biedt vanaf donderdag weer rechtstreekse ritten aan vanuit Nederland naar steden in Zwitserland, Italië en Luxemburg. De groene bussen verbinden dan twaalf steden in Nederland met meer dan veertig Europese steden, waaronder de nieuwe bestemmingen Luxemburg, Straatsburg, Basel, Zürich en Milaan.
Ook worden Nijmegen, Arnhem, Eindhoven en Delft toegevoegd als opstapplaatsen en wordt er vanuit Nederland frequenter naar Antwerpen, Brussel en Parijs gereden.
Daarnaast breidt het busbedrijf uit met zijn vier eerste binnenlandse verbindingen in het Verenigd Koninkrijk. Vanaf donderdag rijdt Flixbus van Londen naar Bristol, Guildford, Birmingham en Portsmouth. De vervoerder zegt continu te evalueren wanneer ook de verbinding tussen Amsterdam naar Londen weer kan worden opgestart.
Twee maanden stilstand
Flixbus begon vanaf 18 juni in Nederland weer met ritten naar in totaal ruim dertig bestemmingen, na ruim twee maanden stilstand door de coronacrisis. Eind mei hervatte het al zijn dienstregeling binnen Duitsland, Denemarken, Oostenrijk, Polen, Italië en Portugal.
Reizigers die in de groene bus stappen, moeten tijdens de reis een mondkapje dragen. Verder is er een beperkt aantal zitplaatsen beschikbaar en gebeurt de ticketcontrole contactloos.
Meer uit Financieel
WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG/DPA) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft vrijdag een presidentieel decreet ondertekend waarmee een nieuw wereldwijd invoertarief van 10 procent op buitenlandse goederen wordt ingevoerd. Daarmee handelt hij snel, in een poging zijn handelsagenda overeind te houden, nadat het Amerikaanse Hooggerechtshof veel van de heffingen die hij vorig jaar invoerde onwettig verklaarde.
4 uur geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag met winsten gesloten na de uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof over het onwettig verklaren van een groot deel van de importheffingen van president Donald Trump. Trump kondigde vervolgens een nieuwe wereldwijde importheffing van 10 procent aan die maximaal 150 dagen gaat gelden.
9 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump vindt het besluit van het Hooggerechtshof over het onwettig verklaren van een groot deel van zijn importheffingen "zeer teleurstellend". Dat zei Trump bij een persconferentie in het Witte Huis. Volgens hem is dat besluit "verschrikkelijk" en "niet-vaderlandslievend".
11 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump gaat een decreet ondertekenen voor een nieuwe wereldwijde importheffing van 10 procent. Dat zei Trump in een persconferentie na het besluit van het Amerikaanse Hooggerechtshof waarin een groot deel van zijn eerder ingevoerde importheffingen onwettig werd verklaard.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de Amsterdamse aandelenbeurs is vrijdag met winst gesloten na de uitspraak van het Amerikaanse Hooggerechtshof waarin een groot deel van de importheffingen van president Donald Trump onwettig werd verklaard. Volgens de rechters heeft Trump zijn bevoegdheden overschreden door die heffingen op buitenlandse goederen op te leggen.
13 uur geledenWASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump noemt de uitspraak van het Hooggerechtshof dat een groot deel van zijn importheffingen onwettelijk is een "schande". Dat meldt een verslaggever van CNN. De president had ten tijde van de uitspraak een ontbijt met gouverneurs in het Witte Huis. Hij zou de aanwezigen hebben gezegd dat hij een plan B heeft. Trump is nog niet met een officiële reactie gekomen.
14 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Het Verenigd Koninkrijk verwacht dat het zijn "bevoorrechte handelspositie" met de Verenigde Staten behoudt, ook nu het Amerikaanse Hooggerechtshof een groot deel van de tarieven van president Donald Trump onwettig heeft verklaard. Dat stelt de Britse regering in een reactie op de uitspraak.
14 uur geleden