Flinke storing bij diensten Apple
CUPERTINO (ANP/BLOOMBERG) - Apple heeft te kampen met een flinke storing bij zijn diensten, waaronder de muziekapp, streamingdienst Apple TV+ en de App Store. Volgens Downdetector, dat storingen bijhoudt, komen er klachten van gebruikers van Apple over de storing.
Ook diensten als iCloud, iMessage en Maps hebben last van de storing, net als de klantenservice van het Amerikaanse technologiebedrijf.
Door de storing zouden medewerkers in Apple-winkels en kantoorpersoneel ook hun werk niet meer kunnen uitvoeren, aldus ingewijden tegen persbureau Bloomberg. De storing zou er verder voor zorgen dat reparaties, maar ook het ruilen en ophalen van producten niet meer gaat.
Apple zou medewerkers hebben verteld dat de storing komt door problemen met het netwerkprotocol (zogeheten domain name system, DNS). Apple zelf wilde nog niet direct commentaar geven op de kwestie, maar schrijft op de website dat vijftien diensten tijdelijk niet meer toegankelijk zijn voor sommige gebruikers.
Meer uit Financieel
MOSKOU (ANP) - Rusland is bereid om elke gewenste hoeveelheid diesel aan de Verenigde Staten te leveren. Dat heeft de Russische vicepremier Alexander Novak gezegd volgens de Russische staatszender Vesti.
1 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Er zijn zondag vluchten geschrapt vanaf Schiphol door harde wind. Dat bevestigt een woordvoerder van de luchthaven. Volgens het vluchtschema op de website gaat het om tientallen vluchten van KLM, maar ook van easyJet en Lufthansa.
3 uur geledenPERRY (ANP/RTR) - Audi gaat een assemblagefabriek bouwen in Georgia die jaarlijks 200.000 SUV's gaat produceren. Dat kondigde de Amerikaanse president Donald Trump aan bij een rally in Perry in Georgia.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Franse luxewinkels hebben houten platen aangebracht op de ruiten van winkels uit angst voor vernielingen tijdens nieuwe protesten van studenten, vakbonden en andere groepen die voor zaterdag zijn aangekondigd. Het gaat onder meer om dichtgetimmerde Parijse winkels van horlogemerk Rolex, diamantverkoper De Beers, sportartikelenmerk Adidas en modemerk Hugo Boss.
1 dag geledenPARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Kredietbeoordelaar Moody's laat de Franse kredietwaardigheid nog onveranderd, ondanks de grote onrust over de hoge staatsschuld, politieke impasse en de massale straatprotesten in Frankrijk. De rating blijft Aa3 met een negatieve outlook, wat betekent dat er wel een verlaging kan komen.
1 dag geledenLONDEN (ANP/BLOOMBERG) - Het Britse winkel- en sportconcern Frasers Group zegt dat het de controle over het Duitse modemerk Hugo Boss heeft overgenomen. Het concern meldt vrijdag in een verklaring zijn belang in het merk te hebben uitgebreid naar 50,08 procent, na een nieuwe aankoop van aandelen Hugo Boss.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn vrijdag lager gesloten. Het sentiment op Wall Street werd gedrukt door de stijgende olieprijzen. Ingewijden zeiden deze week tegen The New York Times dat de Amerikaanse en Israëlische strijdkrachten nieuwe aanvallen op Iran plannen voor na de Congres-verkiezingen in de Verenigde Staten in november.
1 dag geleden