Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Flick tekent contract voor 3 jaar als bondscoach van Duitsland'

'Flick tekent contract voor 3 jaar als bondscoach van Duitsland'

MÜNCHEN (ANP) - Hansi Flick, de afzwaaiende trainer van Bayern München, gaat na de zomer definitief als bondscoach van Duitsland aan de slag. Volgens de Duitse krant Abendzeitung München is de deal rond en tekent de 56-jarige coach een contract voor drie jaar, tot en met het EK van 2024 dat in Duitsland plaatsvindt.

De huidige bondscoach Joachim Löw stapt na het komende EK op. Sinds hij op 9 maart zijn naderende afscheid bekendmaakte, is Flick nadrukkelijk in beeld als opvolger. Hij was tussen 2006 en 2014 al werkzaam als assistent van Löw bij de Mannschaft. In november 2019 trad Flick aan als hoofdcoach van Bayern, waarmee hij twee titels, een beker, de Champions League en het WK voor clubs won.

Flick had bij Bayern München een contract tot medio 2023. Bijna een maand geleden kondigde hij echter eenzijdig zijn vertrek aan, tot ergernis bij de clubleiding. Inmiddels zijn de goede verhoudingen bij Bayern weer hersteld. De Duitse recordkampioen legde Julian Nagelsmann, nu nog coach van RB Leipzig, als nieuwe trainer vast.

Volgens topman Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München is Flick de beste kandidaat voor de vacature van bondscoach. "Hansi is de perfecte man voor de nationale ploeg. Ik kan me inbeelden dat veel grote Europese clubs in hem geïnteresseerd zijn. Ik heb de indruk dat de Duitse voetbalbond ergens op wacht, maar dat zou ik niet doen. De omstandigheden om hem binnen te halen zijn momenteel ideaal."

Meer uit Voetbal

Bundesliga voor vrouwen scheidt zich af van voetbalbond DFB

FRANKFURT (ANP/DPA) - De veertien voetbalclubs uit de Bundesliga voor vrouwen gaan hun eigen competitie organiseren zonder betrokkenheid van de Duitse voetbalbond DFB. De Frauen Bundesliga FBL e.V. wordt op 10 december officieel opgericht in het stadion van Eintracht Frankfurt.

16 minuten geleden
Halsema: Ajax en ArenA kijken naar extra maatregelen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax en de Johan Cruijff ArenA werken momenteel aan een plan van aanpak, waarbij wordt gekeken naar extra maatregelen tijdens voetbalwedstrijden. Dit gebeurt naar aanleiding van het vuurwerkincident afgelopen zondag. Dat zei de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema in een vergadering met de gemeenteraad over de gestaakte voetbalwedstrijd Ajax - FC Groningen. "En we wachten ook nog op eventuele aanvullende maatregelen van de KNVB."

37 minuten geleden
De Ligt verkozen tot beste speler van ManUnited in november

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt is bij Manchester United verkozen tot beste speler van de maand november. Dat meldt de Engelse voetbalclub op X.

50 minuten geleden
Real Madrid moet verdediger Alexander-Arnold twee maanden missen

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-verdediger Trent Alexander-Arnold heeft opnieuw een blessure opgelopen. De 27-jarige rechtsback heeft aan het uitduel met Athletic Bilbao (0-3) van woensdagavond een kwetsuur aan zijn linkerdijbeen overgehouden, meldt de 'Koninklijke'. Volgens Spaanse media moet de Engelsman zeker twee maanden toekijken.

1 uur geleden
FC Utrecht: UEFA moet van CAS onderzoek doen naar speler Lyon

UTRECHT (ANP) - Sporttribunaal CAS verplicht de UEFA alsnog een formeel disciplinair onderzoek te starten naar de inzet van Olympique Lyon-speler Rachid Ghezzal in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht van eind september in de Europa League. Dat meldt FC Utrecht.

2 uur geleden
Porto-spits De Jong loopt kort na rentree kruisbandblessure op

PORTO (ANP) - Spits Luuk de Jong heeft enkele weken na zijn rentree bij FC Porto een kruisbandblessure opgelopen. Daardoor is het seizoen van de 35-jarige aanvaller waarschijnlijk al ten einde.

3 uur geleden
Boekhorst blijft langer voorzitter van bestuursraad Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ernst Boekhorst blijft de komende drie jaar voorzitter van de bestuursraad van Ajax. Tijdens een algemene ledenvergadering is Boekhorst woensdagavond herbenoemd als lid van de raad, die ruim 73 procent van de aandelen van de club in handen heeft. Dat geldt ook voor René Zegerius, meldt Ajax.

4 uur geleden