
Flick leidt gewoon training van Duitse ploeg
WOLFSBURG (ANP) - Hoewel Hansi Flick bij de Duitse fans en media zwaar onder vuur ligt vanwege de nederlaag in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Japan (1-4), leidde hij zondag de training met de Duitse ploeg. Directeur Rudi Völler ging bij de training niet in op een mogelijk vertrek van de trainer. "We hadden het ons allemaal anders voorgesteld. Maar het is vanzelfsprekend dat we hier nu met de spelers en coaches zijn voor de training", zei Völler. "We moeten ons voorbereiden op de wedstrijd van dinsdag."
Ondanks de 4-1-nederlaag tegen de Japanners zei Flick na de wedstrijd zichzelf nog steeds als de juiste man te zien om de Duitse voetballers voor te bereiden op het EK volgend jaar in eigen land. "Het was op het veld misschien niet te zien. Maar ik geloof nog steeds dat ik de juiste man ben voor deze baan. Ik sta achter waar we mee bezig zijn, daarom wil ik door als bondscoach van Duitsland", zei Flick na afloop.
Tijdens de wedstrijd riepen fans vanaf de tribunes om zijn vertrek. Aanvoerder Ilkay Gundogan sprak echter zijn steun uit voor zijn coach. "Ik denk dat we als spelers vooral vragen aan onszelf moeten stellen", zei hij.
Flick keek al uit naar de oefeninterland dinsdag tegen Frankrijk. "Iedereen die vandaag op het veld stond, wil tegen Frankrijk een ander gezicht laten zien. Daar hebben we nu de kans voor en daar kijken we naar uit."
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Telstar-trainer Anthony Correia was in de finale van de play-offs bij Willem II al vrij snel zeker van zijn zaak. "Na de 3-1 wist ik al dat we het niet meer weg zouden geven", zei hij over de derde treffer voor zijn ploeg, gemaakt door Mees Kaandorp in de 58e minuut. "Willem II heeft moeite met het maken van het spel. We zouden desnoods gewoon alle ballen weg moeten schieten."
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft voor het vierde jaar op rij de kwartfinales van Roland Garros bereikt. De 22-jarige Spaanse titelverdediger won in vier sets van de als dertiende geplaatste Amerikaan Ben Shelton: 7-6 (8) 6-3 4-6 6-4. In de vorige ronde, tegen de Bosniër Damir Dzumhur, verspeelde Alcaraz ook een set.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinales bereikt op Roland Garros. De nummer 1 van de wereld uit Belarus was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Amanda Anisimova: 7-5 6-3. Het is de tiende keer op rij dat Sabalenka de laatste acht haalt op een grandslamtoernooi.
4 uur geledenNYON (ANP/AFP) - Ousmane Dembélé van Paris Saint-Germain is door de UEFA verkozen tot beste speler van de Champions League afgelopen seizoen. De aanvaller won zaterdag met zijn club in de finale in München met 5-0 van Internazionale.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft overeenstemming bereikt over de transfer van aanvaller Matheus Cunha van Wolverhampton Wanderers. Dat meldt de club uit Manchester op de eigen website.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP/AFP) - Voorzitter Nasser Al-Khelaïfi van Paris Saint-Germain beleefde een "droom" tijdens de gewonnen finale van de Champions League tegen Internazionale (5-0). Het was voor PSG en de voorzitter, die sinds 2011 de leiding heeft over de club, de eerste eindzege in het belangrijkste Europese clubtoernooi.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Verdediger Denzel Dumfries van Internazionale sprak van een "zwarte dag" na de zware nederlaag tegen Paris Saint-Germain in de finale van de Champions League (0-5). "Ik vind het erg jammer voor iedereen, voor de fans, voor iedereen die betrokken is bij Inter", zei de Oranje-international na afloop.
15 uur geleden