Flick leidt gewoon training van Duitse ploeg
WOLFSBURG (ANP) - Hoewel Hansi Flick bij de Duitse fans en media zwaar onder vuur ligt vanwege de nederlaag in de vriendschappelijke wedstrijd tegen Japan (1-4), leidde hij zondag de training met de Duitse ploeg. Directeur Rudi Völler ging bij de training niet in op een mogelijk vertrek van de trainer. "We hadden het ons allemaal anders voorgesteld. Maar het is vanzelfsprekend dat we hier nu met de spelers en coaches zijn voor de training", zei Völler. "We moeten ons voorbereiden op de wedstrijd van dinsdag."
Ondanks de 4-1-nederlaag tegen de Japanners zei Flick na de wedstrijd zichzelf nog steeds als de juiste man te zien om de Duitse voetballers voor te bereiden op het EK volgend jaar in eigen land. "Het was op het veld misschien niet te zien. Maar ik geloof nog steeds dat ik de juiste man ben voor deze baan. Ik sta achter waar we mee bezig zijn, daarom wil ik door als bondscoach van Duitsland", zei Flick na afloop.
Tijdens de wedstrijd riepen fans vanaf de tribunes om zijn vertrek. Aanvoerder Ilkay Gundogan sprak echter zijn steun uit voor zijn coach. "Ik denk dat we als spelers vooral vragen aan onszelf moeten stellen", zei hij.
Flick keek al uit naar de oefeninterland dinsdag tegen Frankrijk. "Iedereen die vandaag op het veld stond, wil tegen Frankrijk een ander gezicht laten zien. Daar hebben we nu de kans voor en daar kijken we naar uit."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in winterse omstandigheden met 2-2 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het duel werd twee keer vanwege de sneeuw stilgelegd. De Groningers staan na dertien wedstrijden op de zevende plaats met 20 punten. PEC Zwolle staat vijftiende met 13 punten.
3 uur geledenZWOLLE (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben zondag in de Eredivisie een ruime nederlaag geleden. PEC Zwolle was met liefst 7-1 te sterk voor de ploeg van coach Anouk Bruil. De nederlaag volgde drie dagen na de Europese uitschakeling door het Zweedse Hammarby IF.
7 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de tweede plaats in de Bundesliga behouden. De ploeg herstelde zich van een nederlaag bij Hoffenheim, waarmee net voor de interlandperiode een einde was gekomen aan een reeks van acht duels zonder verlies. Leipzig won zondag de thuiswedstrijd tegen Werder Bremen met 2-0.
7 uur geledenCREMONA (ANP) - AS Roma heeft dankzij een 3-1-zege bij Cremonese de koppositie ingenomen in de Italiaanse Serie A. De Romeinen kwamen op 27 punten uit twaalf duels en houden daarmee Napoli (25 punten) achter zich. Internazionale kan de leiding zondagavond weer overnemen als het wint van AC Milan in de Milanese derby.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Groningen en PEC Zwolle is na twaalf minuten gestaakt. Het veld in de Euroborg was volgens scheidsrechter Alex Bos te glad om op te spelen. Volgens hem was het te gevaarlijk voor de spelers.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Pablo Carreño Busta, die op de 89e plaats staat: 6-3 6-4.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar staat na dertien speelronden op de laatste plaats in de Eredivisie. Het elftal van trainer Anthony Correia speelde zondag voor eigen publiek met 1-1 gelijk tegen FC Utrecht. Telstar heeft 10 punten en nam de laatste plaats over van Heracles Almelo. FC Utrecht staat vijfde met 20 punten.
8 uur geleden