Flick eist dat spelers van Barcelona ook scherp zijn in La Liga
BARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick eist dat zijn spelers van FC Barcelona zich beter op competitiewedstrijden gaan focussen. "In La Liga geven we soms 10 of 15 procent minder, dat moet veranderen", zei hij op een persconferentie voor het thuisduel van zondag met Valencia.
Barcelona vernederde Real Madrid (5-2) twee weken geleden in de finale van de Spaanse Supercup. Frenkie de Jong en zijn ploeggenoten hebben zich ook geplaatst voor de achtste finales van de Champions League. Maar in de Spaanse competitie is de achterstand op koploper Real Madrid opgelopen tot 7 punten. Barcelona heeft slechts één van de laatste acht competitiewedstrijden gewonnen.
Valencia stelt dit seizoen vooralsnog teleur en staat op de negentiende plaats van La Liga. Alleen Real Valladolid heeft minder punten.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
13 minuten geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
4 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
7 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
19 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
19 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
21 uur geleden