Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Flets Barcelona laat stadgenoot Espanyol degraderen

Flets Barcelona laat stadgenoot Espanyol degraderen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft met veel moeite Espanyol verslagen: 1-0. De stadgenoot had moeten winnen in Camp Nou om degradatie uit te stellen, maar kan zich nu in de resterende drie duels niet meer veilig spelen. Barcelona verkleinde het gat met Real Madrid weer tot één punt, maar weet dat de koploper vrijdag de marge weer kan uitbouwen als het thuis van Deportivo Alavés wint. Daarna volgen nog drie speelrondes.

Het geloof in titelprolongatie lijkt weg in Camp Nou waar Barcelona een flets duel afwerkte. De beste kans voor rust was voor Espanyol, dat de laatste vijf duels had verloren. Nadat eerst Clément Lenglet bijna zijn eigen doelman Marc-André Ter Stegen had gepasseerd, belandde de bal voor de voeten van Didac die de paal raakte.

Espanyol leek ook niet te geloven in de laatste theoretische kans op handhaving. De ploeg van coach Francisco Rufete zag dat Barcelona vanaf de 50e minuut verder moest met tien man. Ansu Fati kreeg vier minuten nadat hij was ingevallen rood na een onbesuisde overtreding op Fernando Calero. Vier minuten later was het evenwicht in het veld weer hersteld: Pol Lozano kon vertrekken na een overtreding op Gerard Piqué. Scheidsrechter José Luis Munuera had er eerst geel voor over, maar herstelde zich nadat de VAR hem had gevraagd de beelden nog eens te bekijken.

Niet veel later was het dan toch 1-0 na een knappe combinatie. Aangespeeld door Jordi Alba bediende Antoine Griezmann de vrijwel onzichtbare Lionel Messi met een hakje. Het schot van de Argentijn werd geblokt waarna Luis Suárez raak kon schieten: 1-0.

Meer uit Voetbal

Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

42 minuten geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

10 uur geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

12 uur geleden
Infantino: Iran mag van Trump meedoen aan WK voetbal

MIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.

13 uur geleden
Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

23 uur geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

23 uur geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

1 dag geleden