Flekken en Van de Ven treffen elkaar bij debuut in Premier League
LONDEN (ANP) - Doelman Mark Flekken en verdediger Micky van de Ven treffen elkaar bij hun debuut in de Premier League. Flekken staat onder de lat bij Brentford, dat het vanaf 15.00 uur voor eigen publiek opneemt tegen Tottenham Hotspur. Bij de Spurs staat verdediger Van de Ven centraal achterin.
Beide Nederlanders hebben deze zomer de Bundesliga verruild voor de Premier League. Viervoudig Oranje-international Flekken verhuisde van SC Freiburg naar Brentford, dat vorig seizoen op de negende plaats eindigde in de Engelse topcompetitie. Jeugdinternational Van de Ven ging voor 40 miljoen euro van VfL Wolfsburg naar Tottenham Hotspur.
De Spurs moesten zaterdag afscheid nemen van Harry Kane, de topscorer aller tijden van de club. De spits stapte voor ruim 100 miljoen euro over naar Bayern München.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
12 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
16 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
16 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
17 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
20 uur geleden