Flekken en Van de Ven treffen elkaar bij debuut in Premier League
LONDEN (ANP) - Doelman Mark Flekken en verdediger Micky van de Ven treffen elkaar bij hun debuut in de Premier League. Flekken staat onder de lat bij Brentford, dat het vanaf 15.00 uur voor eigen publiek opneemt tegen Tottenham Hotspur. Bij de Spurs staat verdediger Van de Ven centraal achterin.
Beide Nederlanders hebben deze zomer de Bundesliga verruild voor de Premier League. Viervoudig Oranje-international Flekken verhuisde van SC Freiburg naar Brentford, dat vorig seizoen op de negende plaats eindigde in de Engelse topcompetitie. Jeugdinternational Van de Ven ging voor 40 miljoen euro van VfL Wolfsburg naar Tottenham Hotspur.
De Spurs moesten zaterdag afscheid nemen van Harry Kane, de topscorer aller tijden van de club. De spits stapte voor ruim 100 miljoen euro over naar Bayern München.
Meer uit Voetbal
HEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
14 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
18 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - In de binnenstad van Eindhoven barst een feest los nadat PSV de landstitel heeft gewonnen. Dat is te zien op live camerabeelden van Omroep Brabant. In de uitgaansstraat Stratumseind zijn veel mensen op de been en hangt rode rook.
23 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Algemeen directeur Jan Willem van Dop van Go Ahead Eagles noemde het "een juiste beslissing" om de ongehoorzame supporters van PEC Zwolle het uitvak uit te sturen bij de IJsselderby. De wedstrijd begon daardoor anderhalf uur later dan gepland.
26 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord kan ook in theorie geen kampioen meer worden. Het elftal van Robin van Persie speelde zondag met 0-0 gelijk uit tegen FC Volendam. Feyenoord heeft met nog vijf wedstrijden te gaan een achterstand van 16 punten op PSV en kan de Eindhovenaren niet meer achterhalen. Feyenoord heeft nog maar 1 punt meer dan nummer 3 NEC.
33 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft voor de 27e keer de landstitel gewonnen. De Eindhovenaren zagen nummer 2 Feyenoord met 0-0 gelijkspelen bij FC Volendam en kunnen met nog vijf speelronden te gaan niet meer worden achterhaald.
34 minuten geleden