Flamengo naar finale van WK voor clubs
DOHA (ANP) - Flamengo heeft als eerste team de finale van het WK voor clubs bereikt. De landskampioen van Brazilië was in de halve eindstrijd te sterk voor Al-Hilal uit Saoedi-Arabië: 3-1.
Salem Al-Dossari bracht Al-Hilal verrassend op voorsprong in het Khalifa-stadion van Doha. Giorgian De Arrascaeta maakte in de 49e minuut gelijk. Bruno Henrique bracht de winnaar van de Copa Libertadores, de Zuid-Amerikaanse versie van de Champions League, op 2-1. De wedstrijd was zo goed als gespeeld toen Ali Al-Boleahi in de slotfase de bal in eigen doel werkte: 3-1.
Flamengo stuit zaterdag in de finale op de winnaar van de andere halve finale tussen Liverpool en het Mexicaanse Monterrey.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie maakt zich niet druk over de kritiek op zijn functioneren als trainer van Feyenoord. "Ik heb deze film al twintig keer afgedraaid als speler", zei hij na de thuisnederlaag tegen Sparta Rotterdam (3-4). "Opgehemeld worden en weer afgebrand worden. Mij gaat aan het hart dat het slecht gaat met ons team. Dat wil ik omdraaien."
23 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie slaagt er niet in Feyenoord succesvol te maken. De trainer verloor met zijn ploeg ook de stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4), waardoor hij nog meer onder druk komt te staan.
56 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is het winnen verleerd. De club verloor ook een spectaculaire stadsderby tegen Sparta Rotterdam (3-4) en wacht nu al zes duels in verschillende competities vergeefs op een zege.
1 uur geledenALMELO (ANP) - FC Twente heeft in een verhitte Twentse derby met 2-0 gewonnen op bezoek bij Heracles Almelo. Het duel werd tijdelijk stilgelegd, er was een omstreden rode kaart en de videoscheidsrechter moest meerdere keren ingrijpen. Thomas van den Belt en Ricky van Wolfswinkel scoorden voor de bezoekers.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam is na een 2-1-zege thuis tegen FC Utrecht naar de vijftiende plaats van de Eredivisie gestegen. Het was de vierde competitiezege van het elftal van trainer Ricky Kruys. FC Utrecht staat na de zevende nederlaag van het seizoen op de tiende plaats.
3 uur geledenALMELO (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Twente is tijdelijk stilgelegd omdat supporters van de thuisploeg plastic bekers op het veld hebben gegooid. Dat deden zij direct na de 0-1 van Twente-middenvelder Thomas van den Belt in de 30e minuut.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - FC Groningen heeft de derby van het noorden bij sc Heerenveen gewonnen. Het elftal van coach Dick Lukkien won met 2-0 in het Abe Lenstra Stadion. Groningen staat op de vijfde plaats met 31 punten. Heerenveen is de nummer 9 van de Eredivisie.
5 uur geleden