Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fitte Mkhitaryan kan met AS Roma tegen Feyenoord uitkomen

Fitte Mkhitaryan kan met AS Roma tegen Feyenoord uitkomen

TIRANA (ANP) - Henrikh Mkhitaryan kan woensdag mogelijk toch met AS Roma tegen Feyenoord in de finale van de Conference League uitkomen. "Hij heeft zijn eerste training met de groep achter de rug", zei trainer José Mourinho tijdens zijn afsluitende persconferentie voor de eindstrijd in Tirana. "Zijn gevoel is goed. Als dat zo blijft, dan zit hij bij de selectie."

Mkhitaryan ontbrak de afgelopen wedstrijden bij AS Roma vanwege spierproblemen. Hij trof vijf jaar geleden eenmaal doel voor Manchester United in de finale van de Europa League tegen Ajax. Ook toen was Mourinho zijn trainer. "Hij is een ervaren speler", zei de coach uit Portugal over zijn Armeense aanvaller. "Het is goed om hem erbij te hebben."

Rick Karsdorp is ook met AS Roma naar Tirana gereisd. De oud-verdediger van Feyenoord had afgelopen week lichte klachten. Daarom hoefde hij afgelopen vrijdag maar een half uurtje tegen Torino te spelen."

Meer uit Voetbal

Voormalig hockeyer, bondscoach en teammanager Jorritsma overleden

AMSTERDAM (ANP) - Hans Jorritsma, voormalig hockeyer, hockeybondscoach en teammanager van het Nederlands voetbalelftal, is donderdag in zijn woonplaats Amsterdam na een periode van ziekte op 77-jarige leeftijd overleden. Dat laat zijn familie vrijdag aan het ANP weten.

18 minuten geleden
Mexico doet vertrouwen op richting WK met oefenzege op Servië

TOLUCA (ANP) - Mexico heeft de voorbereiding op het WK voetbal in eigen land afgesloten met een ruime overwinning op Servië. De ploeg van trainer Javier Aguirre versloeg de Serviërs in het Mexicaanse Toluca met 5-1.

47 minuten geleden
Gastland Mexico belooft veilig WK ondanks protesten

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De Mexicaanse autoriteiten hebben bezoekers van het WK voetbal dat over een kleine week begint, gerustgesteld. "We zijn klaar om het WK te organiseren met inachtneming van alle noodzakelijke veiligheidsmaatregelen", zei de Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken Roberto Velasco na een ontmoeting met zijn Duitse ambtsgenoot in Mexico-Stad.

1 uur geleden
Bondscoach Advocaat: het wordt tijd dat we weer een keer winnen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat, de bondscoach van de voetballers van Curaçao, kijkt uit naar de 'uitzwaaiwedstrijd' van zaterdag tegen Aruba. "Het wordt tijd dat we weer een keertje winnen. We zijn er klaar voor", sprak de 78-jarige Hagenaar donderdagmiddag (lokale tijd) tijdens een persconferentie in het Corendon Resort.

12 uur geleden
FIFA verbiedt vuvuzela's in stadions tijdens WK

ZÜRICH (ANP/RTR) - Voetbalfans die de sfeer erin willen brengen tijdens WK-wedstrijden zullen het zonder vuvuzela's moeten stellen. De FIFA verbiedt de plastic toeters in stadions in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Zweden wint ook niet van Griekenland

STOCKHOLM (ANP) - De Zweedse voetballers hebben de laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap gelijkgespeeld. In Stockholm eindigde de ontmoeting met Griekenland, dat zich niet voor de mondiale eindronde wist te kwalificeren, in 2-2. Zweden is op 20 juni in Houston de tweede tegenstander van Nederland in de groepsfase van het WK.

13 uur geleden
Liverpool stelt Spanjaard Iraola aan als opvolger ontslagen Slot

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft Andoni Iraola aangesteld als opvolger van de ontslagen coach Arne Slot. De 43-jarige Spanjaard komt over van Bournemouth, waar hij sinds 2023 de hoofdtrainer was.

13 uur geleden