Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fitte Mkhitaryan kan met AS Roma tegen Feyenoord uitkomen

Fitte Mkhitaryan kan met AS Roma tegen Feyenoord uitkomen

TIRANA (ANP) - Henrikh Mkhitaryan kan woensdag mogelijk toch met AS Roma tegen Feyenoord in de finale van de Conference League uitkomen. "Hij heeft zijn eerste training met de groep achter de rug", zei trainer José Mourinho tijdens zijn afsluitende persconferentie voor de eindstrijd in Tirana. "Zijn gevoel is goed. Als dat zo blijft, dan zit hij bij de selectie."

Mkhitaryan ontbrak de afgelopen wedstrijden bij AS Roma vanwege spierproblemen. Hij trof vijf jaar geleden eenmaal doel voor Manchester United in de finale van de Europa League tegen Ajax. Ook toen was Mourinho zijn trainer. "Hij is een ervaren speler", zei de coach uit Portugal over zijn Armeense aanvaller. "Het is goed om hem erbij te hebben."

Rick Karsdorp is ook met AS Roma naar Tirana gereisd. De oud-verdediger van Feyenoord had afgelopen week lichte klachten. Daarom hoefde hij afgelopen vrijdag maar een half uurtje tegen Torino te spelen."

Meer uit Voetbal

Van de Donk niet in Oranjeselectie van bondscoach Veurink

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk (34) is niet opgenomen in de eerste selectie van de nieuwe bondscoach Arjan Veurink. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt. Het Nederlands elftal speelt eind oktober twee oefenwedstrijden tegen Polen en Canada.

17 minuten geleden
Zweden ontslaat bondscoach Tomasson na derde nederlaag op rij

STOCKHOLM (ANP) - Jon Dahl Tomasson is als bondscoach van Zweden ontslagen. Dat heeft de Zweedse voetbalbond dinsdag bekendgemaakt. Onder de Deense coach kende Zweden met 1 punt uit vier duels een slecht begin van de WK-kwalificatiecampagne in Groep B.

2 uur geleden
Feyenoorder Ueda kopt Japan naar oefenzege tegen Brazilië

TOKIO (ANP) - Feyenoord-spits Ayase Ueda heeft met een kopbal Japan de overwinning bezorgd in een oefenwedstrijd tegen Brazilië. Japan won de wedstrijd in Tokio met 3-2.

2 uur geleden
Jansen stopt na 15 jaar bij Nederlands vrouwenelftal

EINDHOVEN (ANP) - Voetbalster Renate Jansen neemt afscheid van het Nederlands elftal. Dat meldt de 34-jarige aanvoerder van PSV op Instagram. "15 jaar Oranje. Mijn droom stopt hier. Het was een eer", schrijft de aanvalster, die in 2017 met Oranje in eigen land Europees kampioen werd. Ze kwam 72 keer uit voor het Nederlands team.

3 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino ziet rol voetbal bij wederopbouw Gaza

SHARM-EL-SHEIKH (ANP/RTR) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino heeft toegezegd dat de wereldvoetbalbond zal helpen bij de wederopbouw van de voetbalinfrastructuur in Gaza. Dat zou onderdeel moeten gaan uitmaken van een veel breder plan. Dat heeft Infantino gezegd na de vredestop van maandag in Egypte.

3 uur geleden
Spits Lewandowski keert met hamstringblessure terug bij Barcelona

BARCELONA (ANP) - De Poolse spits Robert Lewandowski is met een hamstringblessure teruggekeerd bij zijn club FC Barcelona. Hij maakte zondag nog de 2-0 voor Polen in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Litouwen. De Catalaanse club meldde de kwetsuur van de 37-jarige aanvaller op de eigen website.

3 uur geleden
FIFA-baas feliciteert Kaapverdië met 'historische' WK-deelname

PRAIA (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldvoetbalbond FIFA heeft Kaapverdië gefeliciteerd met het bereiken van het WK voetbal van 2026. Hij noemde het op zijn socialmedia een "historisch moment" en "een prestatie die een nieuwe generatie voetballiefhebbers in het land zal inspireren".

4 uur geleden