Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fiorentina-speler Bove stabiel

Fiorentina-speler Bove stabiel

FLORENCE (ANP/RTR) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove is stabiel. Zijn club Fiorentina en het Careggi Universiteitsziekenhuis in Florence meldden dat in een gezamenlijke verklaring over de voetballer die in de wedstrijd tegen Internazionale zondag plotseling in elkaar zakte.

De 22-jarige middenvelder werd op het veld behandeld, voordat hij per ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht. Sky Sport meldde eerder al dat de Italiaan bij bewustzijn was. De club maakte later bekend dat Bove op de intensive care van het ziekenhuis in slaap wordt gehouden.

"De eerste cardiologische en neurologische testen hebben ernstige schade aan zijn centrale zenuwstelsel en aan zijn hart en longen uitgesloten", meldde de club samen met het ziekenhuis.

Wedstrijd

De wedstrijd werd na het incident in de 16e minuut niet meer hervat en gestaakt. Tegenstander Inter zei alle begrip daarvoor te hebben. "Voetbal is een gemeenschap, dus als dit soort incidenten gebeuren, werken alle spelers en de arbitrage samen om te helpen en het was een spontane beslissing om de wedstrijd te staken", zei Inter-voorzitter Giuseppe Marotta.

Ook AS Roma, de club die Bove heeft verhuurd aan Fiorentina, betuigde steun aan de speler. "Een van ons, we denken aan je. Go Edo!"

Meer uit Voetbal

Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

57 minuten geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

1 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

7 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

10 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

22 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

22 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

1 dag geleden