Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fiorentina-speler Bove stabiel

Fiorentina-speler Bove stabiel

FLORENCE (ANP/RTR) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove is stabiel. Zijn club Fiorentina en het Careggi Universiteitsziekenhuis in Florence meldden dat in een gezamenlijke verklaring over de voetballer die in de wedstrijd tegen Internazionale zondag plotseling in elkaar zakte.

De 22-jarige middenvelder werd op het veld behandeld, voordat hij per ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht. Sky Sport meldde eerder al dat de Italiaan bij bewustzijn was. De club maakte later bekend dat Bove op de intensive care van het ziekenhuis in slaap wordt gehouden.

"De eerste cardiologische en neurologische testen hebben ernstige schade aan zijn centrale zenuwstelsel en aan zijn hart en longen uitgesloten", meldde de club samen met het ziekenhuis.

Wedstrijd

De wedstrijd werd na het incident in de 16e minuut niet meer hervat en gestaakt. Tegenstander Inter zei alle begrip daarvoor te hebben. "Voetbal is een gemeenschap, dus als dit soort incidenten gebeuren, werken alle spelers en de arbitrage samen om te helpen en het was een spontane beslissing om de wedstrijd te staken", zei Inter-voorzitter Giuseppe Marotta.

Ook AS Roma, de club die Bove heeft verhuurd aan Fiorentina, betuigde steun aan de speler. "Een van ons, we denken aan je. Go Edo!"

Meer uit Voetbal

Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

38 minuten geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

1 uur geleden
FC Barcelona maakt indruk vlak voor duel met Feyenoord

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).

1 uur geleden
Ihattaren leidt Fortuna Sittard naar uitzege op ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).

1 uur geleden
AZ-trainer Echteld ergert zich een helft lang aan eigen ploeg

HEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.

2 uur geleden
Manchester United verspeelt ook punten bij Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).

3 uur geleden
Doelman Koeman behoedt Telstar met twee treffers voor nederlaag

VELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft Telstar, dat langdurig met tien man speelde, 1 punt bezorgd in de thuiswedstrijd tegen SC Cambuur. De doelman benutte na een achterstand van 0-2 twee strafschoppen (2-2).

3 uur geleden