Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Fiorentina-speler Bove stabiel

Fiorentina-speler Bove stabiel

FLORENCE (ANP/RTR) - De Italiaanse voetballer Edoardo Bove is stabiel. Zijn club Fiorentina en het Careggi Universiteitsziekenhuis in Florence meldden dat in een gezamenlijke verklaring over de voetballer die in de wedstrijd tegen Internazionale zondag plotseling in elkaar zakte.

De 22-jarige middenvelder werd op het veld behandeld, voordat hij per ambulance naar het ziekenhuis werd gebracht. Sky Sport meldde eerder al dat de Italiaan bij bewustzijn was. De club maakte later bekend dat Bove op de intensive care van het ziekenhuis in slaap wordt gehouden.

"De eerste cardiologische en neurologische testen hebben ernstige schade aan zijn centrale zenuwstelsel en aan zijn hart en longen uitgesloten", meldde de club samen met het ziekenhuis.

Wedstrijd

De wedstrijd werd na het incident in de 16e minuut niet meer hervat en gestaakt. Tegenstander Inter zei alle begrip daarvoor te hebben. "Voetbal is een gemeenschap, dus als dit soort incidenten gebeuren, werken alle spelers en de arbitrage samen om te helpen en het was een spontane beslissing om de wedstrijd te staken", zei Inter-voorzitter Giuseppe Marotta.

Ook AS Roma, de club die Bove heeft verhuurd aan Fiorentina, betuigde steun aan de speler. "Een van ons, we denken aan je. Go Edo!"

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

5 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

5 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

6 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

6 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

9 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

10 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

10 uur geleden