Fiorentina klopt Napoli in turbulente bekerwedstrijd
NAPELS (ANP) - Fiorentina heeft Napoli in een turbulente bekerwedstrijd uitgeschakeld. In Napels was de stand na 90 minuten 2-2. De bezoekers kwamen in de verlenging drie keer tot scoren: 2-5.
Napoli beëindigde het duel met negen man. Hirving Lozano (84e minuut) en Fabián Ruiz (90e minuut) moesten het veld verlaten. Fiorentina speelde vanaf het begin van de tweede helft met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski.
Voor Napoli troffen Dries Mertens (1-1) en Andrea Petagna (2-2) doel. Namens Fiorentina brachten Dusan Vlahovic, Cristiano Biraghi, Lorenzo Venuti, Krzysztof Pietak en Youssef Maleh de goals op hun naam.
Fiorentina speelt komende maand in de kwartfinales van de Italiaanse beker tegen Atalanta, dat woensdag met 2-0 won van Venezia.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
10 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden