Fiorentina klopt Napoli in turbulente bekerwedstrijd
NAPELS (ANP) - Fiorentina heeft Napoli in een turbulente bekerwedstrijd uitgeschakeld. In Napels was de stand na 90 minuten 2-2. De bezoekers kwamen in de verlenging drie keer tot scoren: 2-5.
Napoli beëindigde het duel met negen man. Hirving Lozano (84e minuut) en Fabián Ruiz (90e minuut) moesten het veld verlaten. Fiorentina speelde vanaf het begin van de tweede helft met tien man na een rode kaart voor Bartlomiej Dragowski.
Voor Napoli troffen Dries Mertens (1-1) en Andrea Petagna (2-2) doel. Namens Fiorentina brachten Dusan Vlahovic, Cristiano Biraghi, Lorenzo Venuti, Krzysztof Pietak en Youssef Maleh de goals op hun naam.
Fiorentina speelt komende maand in de kwartfinales van de Italiaanse beker tegen Atalanta, dat woensdag met 2-0 won van Venezia.
Meer uit Voetbal
LIVINGSTON (ANP) - Voetballer Joshua Brenet mag de uitwedstrijd van zijn club Livingston tegen Rangers FC zaterdag overslaan. Trainer David Martindale geeft de international van Curaçao vrijaf om de kwalificatie voor het WK te vieren.
2 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Ella Peddemors en Lineth Beerensteyn hebben de voetbalsters van VfL Wolfsburg aan een thuiszege op Manchester United (5-2) in de Champions League geholpen. De Nederlandse internationals maakten vier van de vijf doelpunten voor hun ploeg.
13 uur geledenLISSABON (ANP) - Dodi Lukebakio mist dinsdag de uitwedstrijd van Benfica tegen Ajax in de Champions League. De aanvallende middenvelder heeft woensdag een breuk in zijn linkerenkel opgelopen tijdens de kwalificatiewedstrijd van België tegen Liechtenstein (7-0) voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
13 uur geledenRABAT (ANP) - Achraf Hakimi is verkozen tot Afrikaans voetballer van het jaar. De 27-jarige rechtsback won dit seizoen de Champions League en Franse titel en beker met Paris Saint-Germain. Hij plaatste zich met Marokko voor het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
14 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het Nederlands elftal is op 5 december een van de twaalf groepshoofden tijdens de loting voor het WK voetbal van volgend jaar zomer in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit de wereldranglijst die wereldvoetbalbond FIFA heeft vrijgegeven.
18 uur geledenDORTMUND (ANP/DPA) - Borussia Dortmund-aanvaller Karim Adeyemi heeft op sociale media zijn excuses aangeboden aan zijn club en de Duitse nationale selectie. Bondscoach Julian Nagelsmann had Adeyemi voor de afgelopen interlandperiode wel geselecteerd, maar hield hem buiten de ploeg nadat naar buiten was gekomen dat een rechter de vleugelspeler een boete van 450.000 euro heeft opgelegd voor verboden wapenbezit.
19 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
20 uur geleden