Fiorentina haalt Cabral als opvolger van vertrokken Vlahovic
FLORENCE (ANP) - Fiorentina heeft een opvolger voor Dusan Vlahovic gevonden. De club uit Florence heeft zich versterkt met Arthur Cabral. De Braziliaanse aanvaller komt voor 16 miljoen euro over van het Zwitserse Basel.
De 22-jarige Vlahovic vertrok vrijdag naar Juventus, voor een bedrag van naar verluidt 75 miljoen euro. Vlahovic maakte dit seizoen in 21 competitieduels al 17 doelpunten. Hij is daarmee samen met Ciro Immobile (Lazio) topscorer van de Serie A. Vorig seizoen scoorde hij 21 keer voor Fiorentina. De Servische international had nog een contract tot de zomer van volgend jaar in Florence.
Fiorentina wilde van hem de best betaalde speler ooit van de club maken, maar Vlahovic weigerde zijn contract te verlengen. Met zijn doelpunten had hij de aandacht getrokken van heel wat Europese topclubs. Arsenal toonde ook concrete interesse, maar Juventus won de strijd om de spits.
De 23-jarige Cabral maakte 65 doelpunten in 106 duels voor Basel.
Meer uit Sport
CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Sileziƫ. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosniƫ en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
4 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
7 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
21 uur geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Ondanks de oorlog is het Iraanse nationale voetbalteam "volledig voorbereid" om deze zomer deel te nemen aan het WK. Dat zei regeringswoordvoerder Fatemeh Mohajerani, meldt Al Jazeera.
1 dag geledenHOEI (ANP) - Demi Vollering heeft voor de tweede keer in haar loopbaan de Waalse Pijl op haar naam geschreven. De 29-jarige wielrenster van FDJ United - Suez was na 148 kilometer de beste op de Muur van Hoei en bleef Puck Pieterse, de winnares van vorig jaar, nipt voor. Paula Blasi, de Spaanse winnares van de Amstel Gold Race van afgelopen zondag, werd derde.
1 dag geleden