
Finish Amstel Gold Race ook komende 5 jaar in Valkenburg
MAASTRICHT (ANP) - De finish van de Amstel Gold Race is ook de komende vijf jaar in de gemeente Valkenburg aan de Geul. Valkenburg en de organisatie van de Nederlandse wielerklassieker hebben laten weten dat het contract is verlengd tot en met 2027. De eindstreep is al sinds 2003 in de Limburgse plaats.
"Twintig jaar geleden kozen wij ervoor om de finishlijn naar de gemeente Valkenburg aan de Geul te verleggen", zegt koersdirecteur Leo van Vliet. "Daar hebben we nog geen moment spijt van gehad. De Amstel Gold Race voelt zich thuis in Valkenburg en we verlengen daarom graag de samenwerking voor nog eens vijf jaren."
De 57e editie van de race wordt verreden op zondag 16 april 2023.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De Belgische kopman Wout van Aert van Visma - Lease a Bike start zondag met zijn landgenoot Tiesj Benoot en met Dylan van Baarle in de Amstel Gold Race. Van Aert en Benoot rijden eerst nog vrijdag de Brabantse Pijl, meldt de ploeg.
30 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Ruud Gullit is aangesteld als toernooidirecteur van het KLM Open. Dat meldt de organisatie van het internationale golftoernooi. De oud-voetballer gaat de 105e editie samen leiden met Daan Slooter, die al jaren de sportieve leiding heeft over het Open Nederlandse kampioenschap. Het toernooi vindt dit jaar plaats van 5 tot en met 8 juni op golfbaan The International in Badhoevedorp.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse roeibond (KNRB) heeft Arnoud Hummel aangesteld als hoofdcoach van het toproeien. Dat meldt de bond in een persbericht. Hummel is de opvolger van Eelco Meenhorst, die in november bekendmaakte te stoppen.
2 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Roland Garros brengt volgende maand tijdens de openingsdag een groot eerbetoon aan Rafael Nadal. De 38-jarige Spaanse tennisser won het Franse grandslamtoernooi veertien keer en is daarmee recordhouder. Nadal beëindigde eind vorig jaar zijn loopbaan.
4 uur geledenROUEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de kwartfinales van het WTA-toernooi van Rouen bereikt. De 25-jarige Nederlandse was in de tweede ronde duidelijk te sterk voor de als tweede geplaatste Tsjechische Linda Noskova. Het werd 6-4 6-1. In de eerste ronde versloeg Lamens de Canadese Bianca Andreescu.
4 uur geledenHEUBACH(ANP) - Mathieu van der Poel doet op 18 mei mee aan een mountainbikewedstrijd in het Duitse Heubach. De organisatie van de Duitse wedstrijd Bike the Rock heeft de deelname van de winnaar van Milaan - Sanremo en Parijs-Roubaix bekendgemaakt.
20 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Tallon Griekspoor is doorgedrongen tot de kwartfinales van het toernooi van München. De beste tennisser van Nederland was met 7-6 (3) 6-3 te sterk voor Yannick Hanfmann uit Duitsland.
22 uur geleden