Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finalisten vorig seizoen weer op voorsprong in play-offs NBA

Finalisten vorig seizoen weer op voorsprong in play-offs NBA

CHICAGO (ANP) - Milwaukee Bucks heeft opnieuw de leiding genomen in het derde duel uit de eerste ronde van de play-offs in de NBA met Chicago Bulls. De titelverdediger in de Amerikaanse basketbalcompetitie won in Chicago met 111-81 en leidt nu in de best-of-seven serie met 2-1.

Ook Phoenix Suns, verliezend finalist van het afgelopen seizoen, nam de leiding. Phoenix won met 114-111 bij New Orleans Pelicans en bracht eveneens de stand op 2-1. Chris Paul scoorde 19 van zijn 28 punten in het beslissende vierde kwart. Hij was ook goed voor 14 assists. Samen met Deandre Ayton (28 punten, 17 rebounds) leidde Paul de beste ploeg uit het reguliere seizoen naar de winst.

Bij Milwaukee was Grayson Allen met 22 punten de topschutter. De Griekse sterspeler Giannis Antetokounmpo eindigde met 18 punten, net als teamgenoot Bobby Portis, die ook 16 rebounds liet noteren.

In de eerste ronde van de play-offs in de oostelijke divisie won Atlanta Hawks nipt van Miami Heat: 111-110. Voor de Hawks was het na twee nederlagen de eerste zege tegen de Heat. Trae Young werd met een score in de slotseconden de matchwinnaar voor de thuisploeg. Het duel begon met enige vertraging nadat er een verdacht pakketje was gevonden bij de hal waar Atlanta de thuiswedstrijden speelt.

Meer uit Sport

Laatste Dutch GP op zaterdag en zondag uitverkocht

ZANDVOORT (ANP) - De zaterdag en zondag van de laatste editie van de Dutch Grand Prix van dit jaar zijn uitverkocht. De organisatie van de Formule 1-race op het circuit van Zandvoort meldt dat alleen voor de zogenoemde 'Super Friday' nog kaarten beschikbaar zijn.

11 minuten geleden
Woods niet meer beschikbaar als captain voor Ryder Cup 2027

MARTIN COUNTY (ANP/RTR) - Tiger Woods heeft zich teruggetrokken voor de rol van captain van het Amerikaanse team in de Ryder Cup van 2027. Dat heeft de Amerikaanse tour PGA bekendgemaakt.

22 minuten geleden
Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

15 uur geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

15 uur geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

17 uur geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

19 uur geleden
Woods stopt tijdelijk met golf om zich te richten op gezondheid

STUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.

1 dag geleden