Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finale van Champions League met 16.500 toeschouwers

Finale van Champions League met 16.500 toeschouwers

PORTO (ANP) - Bij de finale van de Champions League tussen de Engelse clubs Chelsea en Manchester City mogen zaterdag 16.500 toeschouwers naar binnen in het stadion van FC Porto. Beide finalisten kregen van de Europese voetbalbond UEFA eerder al 6000 kaarten om te verkopen aan hun supporters.

Daarnaast gaan nog 1700 tickets in de vrije verkoop. De prijzen daarvan lopen uiteen van 70 tot 600 euro. De kaarten zijn te koop via de website van de UEFA. "Wie het eerste komt, is als eerste aan de beurt. We verkopen tot de kaarten op zijn", aldus de Europese bond. De kopers krijgen toegang tot het stadion als ze kunnen aantonen dat ze gevaccineerd zijn tegen het coronavirus of zich recent hebben laten testen.

De rest van het toegestane aantal plaatsen op de tribunes van het Estádio do Dragão, dat normaal gesproken ruim 50.000 toeschouwers kan hebben, is bestemd voor officials en sponsoren van de UEFA. De Portugese autoriteiten hebben toestemming gegeven om 33 procent van de capaciteit van het stadion te gebruiken, wat neerkomt op 16.500 bezoekers. Het Engelse onderonsje begint zaterdag om 21.00 uur.

De finale zou aanvankelijk in Istanbul worden gespeeld, maar vanwege de reisbeperkingen als gevolg van het coronavirus besloot de UEFA om de wedstrijd te verplaatsen naar Portugal. Vorig jaar kon de finale ook niet in Turkije worden gehouden. Toen veroverde Bayern München in de Portugese stad Lissabon de Europese hoofdprijs.

Meer uit Voetbal

Manchester City wint zonder Haaland nipt bij Leeds

LEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.

9 minuten geleden
PSV op halve kracht ruim langs hekkensluiter Heracles

ALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.

10 minuten geleden
Barcelona wint dankzij hattrick Lamine Yamal ruim van Villarreal

BARCELONA (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft dankzij een hattrick van Lamine Yamal op eigen veld met 4-1 gewonnen van Villarreal.

2 uur geleden
Van Dijk en Gakpo dragen bij aan doelpuntrijke zege Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft het thuisduel met West Ham United zonder grote problemen gewonnen: 5-2. De ploeg van trainer Arne Slot boekte, mede dankzij treffers van Virgil van Dijk en Cody Gakpo, de vierde overwinning op rij. Bij rust stond het al 3-0 op Anfield.

2 uur geleden
VAR mag voortaan ook ingrijpen bij onterecht gegeven corners

HENSOL (ANP/DPA) - De videoscheidsrechter krijgt in het voetbal veel meer mogelijkheden om in te grijpen. Zo gaat de VAR ook beoordelen of hoekschoppen en tweede gele kaarten terecht zijn gegeven. Dat heeft de internationale spelregelorganisatie IFAB besloten tijdens de jaarlijkse vergadering in Wales. Het controleren van gegeven hoekschoppen mag niet tot vertraging van het spel leiden.

5 uur geleden
Aston Villa laat zich verrassen bij Wolverhampton

WOLVERHAMPTON (ANP) - Aston Villa heeft zich laten verrassen bij Wolverhampton Wanderers. De nummer 3 van Engeland verloor met 2-0 bij de laagst geklasseerde ploeg uit de Premier League. Het was pas de tweede competitiezege van het seizoen voor Wolverhampton.

21 uur geleden
RC Lens verspeelt opnieuw punten in Franse titelstrijd

STRAATSBURG (ANP) - RC Lens heeft voor de tweede keer op rij punten verspeeld in de Franse titelstrijd. De nummer 2 van de competitie speelde met 1-1 gelijk bij RC Strasbourg. Vorige week verloor Lens thuis tegen AS Monaco, na een 2-0-voorsprong (2-3).

22 uur geleden