Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finale Conference League in 2024 in Athene en 2025 in Wroclaw

Finale Conference League in 2024 in Athene en 2025 in Wroclaw

NYON (ANP) - De finale van de Conference League is volgend jaar in Athene en in 2025 in Wroclaw. De finale van de Champions League voor vrouwen is in 2025 in Lissabon. Dat is woensdag bepaald tijdens een vergadering van de UEFA.

De finale van de Champions League voor vrouwen was dit jaar in Eindhoven. FC Barcelona versloeg VfL Wolfsburg in een nagenoeg uitverkocht Philips-stadion met 3-2. In 2024 vindt de eindstrijd in Bilbao plaats.

De UEFA nam ook een beslissing over de kwalificatie voor het WK van 2026, waar zestien Europese landen aan mee mogen doen. Alle landen worden onderverdeeld in twaalf kwalificatiegroepen met per groep vier of vijf landen. De kwalificatieduels zijn van maart tot november 2025. De twaalf groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het WK. De nummers 2 strijden in de play-offs voor de vier resterende Europese tickets. Aan die play-offs doen zestien landen mee. Naast de nummers 2 zijn dat vier groepswinnaars uit de Nations League die zich via de reguliere kwalificatie niet wisten te plaatsen.

De loting voor het EK van 2024 in Duitsland is op zaterdag 2 december 2023 in Hamburg.

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

3 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

3 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

4 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

4 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

5 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

5 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

5 uur geleden