Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finale Conference League in 2024 in Athene en 2025 in Wroclaw

Finale Conference League in 2024 in Athene en 2025 in Wroclaw

NYON (ANP) - De finale van de Conference League is volgend jaar in Athene en in 2025 in Wroclaw. De finale van de Champions League voor vrouwen is in 2025 in Lissabon. Dat is woensdag bepaald tijdens een vergadering van de UEFA.

De finale van de Champions League voor vrouwen was dit jaar in Eindhoven. FC Barcelona versloeg VfL Wolfsburg in een nagenoeg uitverkocht Philips-stadion met 3-2. In 2024 vindt de eindstrijd in Bilbao plaats.

De UEFA nam ook een beslissing over de kwalificatie voor het WK van 2026, waar zestien Europese landen aan mee mogen doen. Alle landen worden onderverdeeld in twaalf kwalificatiegroepen met per groep vier of vijf landen. De kwalificatieduels zijn van maart tot november 2025. De twaalf groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het WK. De nummers 2 strijden in de play-offs voor de vier resterende Europese tickets. Aan die play-offs doen zestien landen mee. Naast de nummers 2 zijn dat vier groepswinnaars uit de Nations League die zich via de reguliere kwalificatie niet wisten te plaatsen.

De loting voor het EK van 2024 in Duitsland is op zaterdag 2 december 2023 in Hamburg.

Meer uit Voetbal

Veurink: Oranje zal nog beter moeten spelen in Frankrijk

ZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink gaf de zege van de Nederlandse voetbalsters van dinsdag op Frankrijk (2-1) in de WK-kwalificatie een rapportcijfer tien. Toch weet hij bijna zeker dat Oranje zaterdag in Auxerre tijdens het uitduel beter moet spelen om weer een resultaat te halen. "Ik heb niet de illusie dat we nu plotseling zestig procent van de wedstrijd in balbezit zijn", zei hij op een persconferentie in Zeist. "Maar als we de bal hebben, dan moet het beter."

1 uur geleden
FC Twente begint nieuw seizoen zonder uitfans na vuurwerkstraf

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente mag tijdens de eerste uitwedstrijd van het nieuwe seizoen geen supporters meenemen. De club accepteerde een schikkingsvoorstel van de KNVB van twee uitwedstrijden zonder supporters, waarvan een wedstrijd voorwaardelijk, voor het afgestoken vuurwerk tijdens de bekerwedstrijd bij FC Utrecht op 13 januari. Dat meldt FC Twente op de eigen website.

1 uur geleden
FC Utrecht legt huurling Stepanov langer vast

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook volgend seizoen de beschikking over de Oekraïense aanvaller Artem Stepanov. De 18-jarige huurling van Bayer Leverkusen speelt ook volgend seizoen op huurbasis in Utrecht. De huidige nummer 7 van de Eredivisie heeft ook een koopoptie opgenomen in de nieuwe overeenkomst.

3 uur geleden
Freiburg overtuigend naar laatste vier Europa League

VIGO (ANP) - Freiburg heeft zich overtuigend geplaatst voor de halve finale van de Europa League. De Duitse voetbalclub won vorige week al de thuiswedstrijd tegen het Spaanse Celta met 3-0 en voegde er in de return in Vigo een zege van 3-1 aan toe. Het is voor de eerste keer in het clubbestaan dat Freiburg de laatste vier bereikt van een Europees clubtoernooi.

15 uur geleden
AZ strandt tegen Sjachtar in kwartfinale Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld speelde voor eigen publiek met 2-2 gelijk tegen Sjachtar Donetsk, na een week eerder in Krakau de eerste ontmoeting in de kwartfinale met 3-0 te hebben verloren.

16 uur geleden
Messi nieuwe eigenaar Catalaanse vijfdeklasser Cornellà

BARCELONA (ANP) - De Argentijnse voetbalvedette Lionel Messi is de nieuwe eigenaar van de UE Cornellà, een club uit Catalonië die uitkomt op het vijfde Spaanse niveau. De club uit een buitenstad van Barcelona verspreidde het nieuws op zijn website.

19 uur geleden
AZ zonder Goes, Mijnans, Smit en Parrott tegen Sjachtar

ALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld houdt donderdag in de thuiswedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League nagenoeg alle belangrijke spelers buiten zijn elftal. Verdediger Wouter Goes, middenvelders Sven Mijnans en Kees Smit en spits Troy Parrott zitten op de reservebank of blijven, in het geval van Goes, zelfs helemaal buiten de selectie.

19 uur geleden