Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finale Champions League voetbalsters in Eindhoven uitverkocht

Finale Champions League voetbalsters in Eindhoven uitverkocht

EINDHOVEN (ANP) - De finale van de Champions League voor voetbalsters, die dit jaar plaatsvindt in Eindhoven, wordt gespeeld in een uitverkocht stadion. Voor de finale op 3 juni in het PSV stadion is het maximale aantal van 34.120 beschikbare kaarten vergeven. Het is de eerste keer dat de finale van de Champions League voor vrouwen voor een uitverkocht stadion wordt gespeeld. De finale is daarmee op voorhand ook de best bezochte vrouwenwedstrijd ooit in Nederland.

FC Barcelona en VfL Wolfsburg treffen elkaar in de finale die op 3 juni om 16.00 uur wordt afgetrapt. Aan de zijde van de Duitse ploeg is er Nederlandse inbreng met Jill Roord, Lynn Wilms en Dominique Janssen.

Gijs de Jong, secretaris-generaal bij de KNVB, is trots dat de finale uitverkocht is. "Het stond al een tijdje op ons verlanglijstje om de UEFA Women’s Champions League finale naar Nederland te halen. Dat we daar nu aan toe kunnen voegen dat de eerste uitverkochte finale van dit toernooi in ons land plaatsvindt, is een prachtige mijlpaal die voor altijd blijft staan", zegt hij.

"Met wedstrijden zoals deze willen we vanuit de KNVB nog meer meiden en vrouwen enthousiast maken voor voetbal. Als speler, als coach, als bestuurder, als scheidsrechter of als supporter", vervolgt De Jong. "We hebben met het EK2017 gezien wat de uitwerking van een groot voetbalevent op Nederlandse bodem kan zijn. Met het oog daarop hebben we ons samen met Duitsland en België onlangs ook kandidaat gesteld om het WK2027 te mogen organiseren."

Meer uit Voetbal

Bondscoach Broos (Zuid-Afrika) boos op arbitrage in Afrika Cup

AGADIR (ANP/Belga) - Bondscoach Hugo Broos van Zuid-Afrika is boos over de onduidelijke regels van de arbitrage op de Afrika Cup. De Belg uitte zijn ongenoegen na afloop van de 1-0-nederlaag tegen Egypte in Marokko. "Voor het toernooi werd een meeting georganiseerd met de scheidsrechters. Ze legden ons de reglementen nog eens uit. Het waren wel vijftig regels, allemaal voor overtredingen en rode kaarten. Je ziet de bomen door het bos niet meer en niemand weet meer wat te doen", zei Broos.

2 uur geleden
Manchester United voorlopig vijfde na zege op Newcastle

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Newcastle United met 1-0 gewonnen. Daarmee komt de ploeg voorlopig op de vijfde plaats in de Premier League, met een duel meer gespeeld dan de concurrentie.

14 uur geleden
Marokko niet verder dan gelijkspel tegen Mali op Afrika Cup

RABAT (ANP) - Marokko is er niet in geslaagd zijn tweede wedstrijd in de groepsfase van de Afrika Cup te winnen. Na winst in het openingsduel met de Comoren (2-0) kwam het gastland tegen Mali niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
Verhuurde aanvaller Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - De Noorse aanvaller Lars Olden Larsen keert niet meer terug bij NEC. De Nijmeegse Eredivisionist heeft overeenstemming bereikt met Tromsø IL over de definitieve overgang van Olden Larsen, die deze zomer al voor een halfjaar werd gehuurd door de Noorse club. Tromsø IL heeft de optie tot koop gelicht, meldt NEC vrijdag.

17 uur geleden
Doelpunt Salah helpt Egypte aan zege op Zuid-Afrika

AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.

19 uur geleden
Franse voetbaltrainer Gasset (72) overleden

MONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.

22 uur geleden
Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

1 dag geleden