Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Finale Champions League voetbalsters in Eindhoven uitverkocht

Finale Champions League voetbalsters in Eindhoven uitverkocht

EINDHOVEN (ANP) - De finale van de Champions League voor voetbalsters, die dit jaar plaatsvindt in Eindhoven, wordt gespeeld in een uitverkocht stadion. Voor de finale op 3 juni in het PSV stadion is het maximale aantal van 34.120 beschikbare kaarten vergeven. Het is de eerste keer dat de finale van de Champions League voor vrouwen voor een uitverkocht stadion wordt gespeeld. De finale is daarmee op voorhand ook de best bezochte vrouwenwedstrijd ooit in Nederland.

FC Barcelona en VfL Wolfsburg treffen elkaar in de finale die op 3 juni om 16.00 uur wordt afgetrapt. Aan de zijde van de Duitse ploeg is er Nederlandse inbreng met Jill Roord, Lynn Wilms en Dominique Janssen.

Gijs de Jong, secretaris-generaal bij de KNVB, is trots dat de finale uitverkocht is. "Het stond al een tijdje op ons verlanglijstje om de UEFA Women’s Champions League finale naar Nederland te halen. Dat we daar nu aan toe kunnen voegen dat de eerste uitverkochte finale van dit toernooi in ons land plaatsvindt, is een prachtige mijlpaal die voor altijd blijft staan", zegt hij.

"Met wedstrijden zoals deze willen we vanuit de KNVB nog meer meiden en vrouwen enthousiast maken voor voetbal. Als speler, als coach, als bestuurder, als scheidsrechter of als supporter", vervolgt De Jong. "We hebben met het EK2017 gezien wat de uitwerking van een groot voetbalevent op Nederlandse bodem kan zijn. Met het oog daarop hebben we ons samen met Duitsland en België onlangs ook kandidaat gesteld om het WK2027 te mogen organiseren."

Meer uit Voetbal

Vinicius Júnior schiet Real Madrid naar zege op Benfica

LISSABON (ANP) - Real Madrid heeft het uitduel met Benfica in de tussenronde van de Champions League gewonnen (0-1). Vinicius Júnior gaf de koploper van La Liga een goede uitgangspositie voor de achtste finales. De return is volgende week woensdag in de hoofdstad van Spanje.

9 uur geleden
Salzburg neemt afscheid van trainer Letsch

WENEN (ANP) - Red Bull Salzburg heeft afscheid genomen van trainer Thomas Letsch. De leiding van de club uit Oostenrijk is ontevreden over de laatste resultaten. Onder leiding van de voormalige coach van Vitesse haalde de club slechts 1 punt uit de laatste twee competitieduels. "Na een zorgvuldige analyse ben ik tot de conclusie gekomen dat Red Bull Salzburg een nieuwe impuls nodig heeft", aldus sportief directeur Marcus Mann in een verklaring.

9 uur geleden
Sparta Rotterdam houdt NEC op gelijkspel

ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).

10 uur geleden
Aanvaller Lang helpt Galatasaray aan zege op Juventus

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.

12 uur geleden
NEC mist aanvoerder Chery in uitduel met Sparta

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.

13 uur geleden
Van de Donk terug in Oranje bij kwalificatieduels voor WK voetbal

ZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.

14 uur geleden
Hoeness uit kritiek op nieuwe rol Duitse voetbaltrainer Klopp

MÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.

16 uur geleden