Finale Champions League in 2023 in Istanbul
NYON (ANP) - De finale van de Champions League in 2023 is toegewezen aan het Atatürkstadion in Istanbul. In die arena zou de eindstrijd van dit jaar plaatsvinden tussen Manchester City en Chelsea. De UEFA verplaatste dat duel echter naar Porto vanwege de beperkende maatregelen op coronagebied. Chelsea won eind mei in Portugal met 1-0.
De finale van 2023 was al toegewezen aan München, maar de Zuid-Duitse stad zal nu moeten wachten tot 2025. In 2024 wordt de CL-finale gespeeld in het Londense Wembleystadion. Komend seizoen vindt de eindstrijd in Sint-Petersburg plaats.
Met het Baskische Bilbao en de Ierse hoofdstad Dublin, die in de laatste fase van de voorbereiding wegvielen als gaststeden van het recente EK, heeft de UEFA een regeling getroffen om de financiële gevolgen op te vangen. Dublin mag in 2024 de finale van de Europa League organiseren, Bilbao ontvangt in dat jaar de finale van de Champions League bij de vrouwen en in 2025 de finale van de Europa League.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
38 minuten geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
10 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
11 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
12 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
12 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.
12 uur geleden