Fikse boete voor basketballer Durant wegens homofobe uitspraken
NEW YORK (ANP) - Kevin Durant, een van de sterren van de Amerikaanse basketbalclub Brooklyn Nets, heeft een boete van 50.000 dollar gekregen voor homofobe beledigingen aan het adres van acteur Michael Rapaport. Dat heeft de Amerikaanse basketbalbond NBA bekendgemaakt.
Durant liet zich in een privéconversatie op Instagram met Rapaport van zijn slechtste kant zien, waarna de acteur de uitspraken openbaar maakte. De basketballer schuwde hierbij homofobe uitspraken niet. Durant en Rapaport liggen sinds eind vorig jaar met elkaar overhoop, nadat de acteur de draak stak met een interview waarin Durant alleen met ja of nee op vragen antwoordde.
"Ik heb er spijt van dat mensen mijn taalgebruik hebben kunnen zien. Dat is echt niet wat ik wil dat de mensen van me zien of horen. Ik hoop de knop om te draaien en snel terug te keren op het veld," aldus Durant in een reactie.
Durant staat sinds medio februari aan de kant vanwege een hamstringblessure.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Italiaanse president Sergio Mattarella heeft de 25e editie van de Winterspelen officieel geopend. Dat deed hij vanuit de presidentiële box in stadion San Siro in Milaan in aanwezigheid van onder anderen koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft vrijdag in Milaan de Nederlandse vlag stadion San Siro binnengedragen tijdens de openingsceremonie van de Olympische Spelen. Tegelijkertijd deed skeletonster Kimberley Bos dat in Cortina d'Ampezzo, dat de 25e editie van de Winterspelen samen met Milaan organiseert.
7 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben voor het tweede jaar op rij hun jaarlijkse contributie aan het mondiale antidopingbureau WADA ingehouden. Het gaat om een bedrag van 3,6 miljoen dollar. Een wet die president Donald Trump ondertekende, bevestigde de daad.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse Sport Pers (NSP) dient een klacht in bij Carl Verheijen, chef de mission van de Nederlandse sportploeg bij de Olympische Spelen in Milaan. De reden is dat schaatsster Jutta Leerdam in aanloop naar de 1000 meter van maandag journalisten niet te woord wil staan. Alle andere Nederlandse schaatsers praten tot dusver wel met journalisten in aanloop naar hun wedstrijd.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting vindt het vervelend dat het in de afgelopen weken zo veel over haar dubbele programma op de Olympische Spelen in Milaan is gegaan. "Sommige mensen zijn er positief over en sommigen negatief, maar op dit moment overheerst bij mij zo veel positiviteit en plezier om hier te staan", zegt de 28-jarige Friezin.
12 uur geledenMILAAN (ANP/AFP/RTR) - De Amerikaanse vicepresident JD Vance heeft in Milaan de Italiaanse premier Giorgia Meloni ontmoet. Vance is vrijdagavond te gast bij de openingsceremonie van de Olympische Spelen en prees Italië voor de goede organisatie.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Joy Beune neemt het op de eerste dag van het olympisch schaatstoernooi in Milaan in de slotrit van de 3000 meter op tegen Isabelle Weidemann uit Canada. Dat is de uitkomst van de loting van de eerste schaatsafstand op de Olympische Spelen van Milaan. Beune is de regerend wereldkampioene op de 3000 meter.
15 uur geleden