Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA vindt onderzoek naar voorzitter Infantino onzin

FIFA vindt onderzoek naar voorzitter Infantino onzin

LAUSANNE (ANP) - Bij de FIFA staat de positie van voorzitter Gianni Infantino in het geheel niet ter discussie, hoewel het Zwitserse Openbaar Ministerie een onderzoek naar hem heeft ingesteld. Dat zegt Alasdair Bell, secretaris-generaal van 's wereld overkoepelende voetbalbond.

"Het lijkt me verstandiger dat justitie zich bezig houdt met zaken die er echt toe doen", aldus Bell. De strafrechtelijke procedure is gestart vanwege een geheime ontmoetingen tussen Infantino en voormalig hoofdaanklager Michael Lauber, maakte het OM eerder bekend. De ontmoetingen zijn in principe niet verboden, maar als ze plaatsvinden moet dat gebeuren bij justitie. De twee zouden elkaar in een hotel hebben ontmoet.

Bell suggereerde zelfs dat er sprake is van een complot tegen de huidige voorzitter. "Er zijn gekkere dingen gebeurd. Iedereen heeft nu eenmaal vrienden en vijanden."

Of de ethische commissie van de FIFA wel naar de zaak kijkt is echter onduidelijk. Eerder liet de FIFA weten dat deze instantie geheel onafhankelijk functioneert en geen mededelingen over eventueel lopende onderzoeken doet.

Meer uit Voetbal

PSV in uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog met Veerman in de basis

UTRECHT (ANP) - Joey Veerman doet zondag in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht nog gewoon mee bij PSV. De middenvelder maakt in de winterstop vermoedelijk de overstap naar Fenerbahçe. Veerman vormt in de Galgenwaard een middenveld met Paul Wanner en Guus Til.

3 minuten geleden
Voetballer Simons verontschuldigt zich bij Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zijn excuses aangeboden na zijn overtreding op Virgil van Dijk in de competitiewedstrijd van Tottenham Hotspur tegen Liverpool. De aanvaller van de Spurs werd van het veld gestuurd in de door Liverpool gewonnen wedstrijd (1-2) na een zware tackle op Van Dijk.

57 minuten geleden
Real Madrid boekt tegen Sevilla tweede competitiezege op rij

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in het thuisduel met Sevilla de tweede competitiezege op rij geboekt. Zo sluit de ploeg van trainer Xabi Alonso het jaar met een enigszins goed gevoel af, na een slechte serie in de voorgaande wedstrijden. De achterstand op FC Barcelona is 1 punt, maar de koploper speelt zondag nog tegen Villarreal.

12 uur geleden
NAC verliest thuis van Telstar en neemt laatste plaats over

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het thuisduel met Telstar verloren en neemt daardoor de laatste plaats over van de concurrent. Telstar-aanvaller Patrick Brouwer besliste de weinig hoogstaande wedstrijd in het Rat Verlegh Stadion met een inzet achter zijn standbeen langs: 0-1

12 uur geleden
NEC houdt Ajax met tien man op gelijkspel

NIJMEGEN (ANP) - Ajax heeft na vijf overwinningen op rij punten verloren in een aantrekkelijk uitduel met NEC (2-2). De club uit Amsterdam speelde het laatste halfuur met een man meer, na een rode kaart voor Sami Ouaissa. Maar de ploeg van interim-trainer Fred Grim kwam in die periode niet tot een derde treffer.

12 uur geleden
Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

14 uur geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

14 uur geleden