Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA verplaatst interlands Israël naar november

FIFA verplaatst interlands Israël naar november

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft vier wedstrijden van Israël verplaatst naar data in november. Het gaat om twee wedstrijden van de voetballers in de kwalificatie voor het EK van 2024 en twee wedstrijden van de voetbalsters in de Nations League. De Europese voetbalbond UEFA had de wedstrijden eerder uitgesteld vanwege het conflict tussen Israël en Hamas.

De wedstrijden Kosovo-Israël en Israël-Zwitserland in groep I van de EK-kwalificatie staan nu gepland voor respectievelijk 12 en 15 november. De uit- en thuiswedstrijden van de voetbalsters tegen Kazachstan in de Nations League worden gespeeld op 23 en 26 november.

Op verzoek van de Europese voetbalbond heeft FIFA ook een uitzondering gemaakt over het verplicht afstaan van spelers door voetbalclubs aan het nationale elftal. "Verplichte vrijgave voor de nationale ploeg heeft betrekking op één speler per club, die niet is verbonden aan een van de twee spelende landen", aldus de verklaring.

Meer uit Voetbal

FC Utrecht verspeelt drie keer een voorsprong tegen Sparta

ROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).

10 minuten geleden
Titelverdediger Internazionale begint met ruime zege aan Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).

13 minuten geleden
Tottenham Hotspur gaat hard onderuit bij Brentford

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.

15 minuten geleden
Voetbalsters AZ verslaan Feyenoord, Ajax wint van PEC Zwolle

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.

1 uur geleden
Invaller Reulen kopt NAC in slotfase naar zege op Jong Ajax

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft de thuiswedstrijd tegen Jong Ajax met veel moeite gewonnen. De thuisploeg, afgelopen seizoen actief in de Eredivisie, zegevierde met 3-2. Pepijn Reulen maakte in de 88e minuut het winnende doelpunt.

2 uur geleden
AZ nog foutloos na nipte zege op tien man van Fortuna Sittard

SITTARD (ANP) - AZ heeft zijn foutloze reeks voortgezet met een nipte zege bij Fortuna Sittard. De formatie van trainer Leeroy Echteld won het matige duel in Limburg met 2-0. Fortuna speelde vrijwel de gehele wedstrijd met tien man, na een snelle rode kaart voor Ole Romeny.

2 uur geleden
Ajax verhuurt verdediger Šutalo aan Lazio

AMSTERDAM (ANP) - Josip Šutalo speelt dit seizoen voor Lazio. De club uit Rome huurt de verdediger een jaar van Ajax en kan hem daarna definitief overnemen.

3 uur geleden