Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA schorst nationale voetbalbond Trinidad

FIFA schorst nationale voetbalbond Trinidad

ZÜRICH (ANP) - De FIFA heeft de nationale voetbalbond van Trinidad en Tobago (TTFA) geschorst. Volgens de wereldvoetbalbond heeft de TTFA de reglementen "ernstig overtreden" door een eerder besluit van de FIFA om een commissie aan te stellen die toeziet op het bestuur van de bond op de Caribische eilandstaat aan te vechten bij een lokale rechtbank.

In maart stelde de FIFA de toezichtcommissie in, nadat uit financieel onderzoek onder meer bleek dat de administratie van de TTFA te wensen overliet en er grote schulden waren. De bond op Trinidad en Tobago vocht dat aan bij een rechtbank op het eiland, maar volgens de FIFA kan dat alleen bij het hof van sportarbitrage CAS in Lausanne.

De wereldvoetbalbond stelt in een verklaring dat de schorsing van Trinidad en Tobago pas weer opgeheven wordt als de FIFA-commissie die de taken van de TTFA nu waarneemt door de bond wordt erkend.

Meer uit Voetbal

Afrikaanse voetbalbond blijft FIFA-voorzitter Infantino steunen

CAÏRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft donderdag zijn herhaalde steun uitgesproken voor FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De positie van Infantino ligt onder vuur door het, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.

1 uur geleden
Ajax verslaat Shelbourne, maar laat veel kansen liggen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft nagelaten om Shelbourne op grote achterstand te zetten in het thuisduel van de derde voorronde van de Conference League. De club uit Amsterdam was veel sterker dan de bezoekers uit Ierland dan de overwinning doet vermoeden (3-1).

1 uur geleden
FC Twente zet grote stap naar play-offs Conference League

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft donderdag in de derde voorronde van de Conference League een grote stap gezet naar de play-offs, de laatste kwalificatieronde voor het hoofdtoernooi. In Enschede werd met 6-0 gewonnen van FC DAC 1904 uit Slowakije.

1 uur geleden
Vinícius Júnior verlengt contract bij Real Madrid tot 2032

MADRID (ANP) - Vinícius Júnior heeft zijn contract bij Real Madrid met vijf jaar verlengd tot de zomer van 2032. Dat meldt de Spaanse voetbalclub donderdag op zijn website. De 26-jarige Braziliaanse vleugelaanvaller speelt sinds 2018 voor Real en had een contract dat na komend seizoen af zou lopen.

3 uur geleden
Ook Engelse voetbalbond trekt steun herverkiezing Infantino in

LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan de FIFA waarin de bond steun voor de herverkiezing van Gianni Infantino als voorzitter van de wereldvoetbalbond intrekt. Dat melden Britse media waaronder de BBC en Sky News. De positie van Infantino staat onder grote druk sinds de aankondiging van een, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.

3 uur geleden
Ook Zuid-Amerikaanse bond kritisch over WK-investeringsplan FIFA

LUQUE (ANP) - De Zuid-Amerikaanse voetbalbond CONMEBOL pleit voor "institutionele integriteit" bij wereldvoetbalbond FIFA. Ook juicht de bond het intrekken van het omstreden WK-investeringsplan van de FIFA toe, meldt zij in een verklaring.

3 uur geleden
Ajax begint met begeerde Godts tegen Shelbourne

AMSTERDAM (ANP) - Mika Godts begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Shelbourne. De linksbuiten staat in de belangstelling van Paris Saint-Germain. De winnaar van de Champions League heeft nog geen overeenstemming met Ajax bereikt over een transfer.

4 uur geleden