Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA opent tuchtzaak tegen Duitse voetbalbond om negeren regels

FIFA opent tuchtzaak tegen Duitse voetbalbond om negeren regels

DOHA (ANP/DPA) - De Duitse voetbalbond krijgt mogelijk een boete van de FIFA omdat bondscoach Hansi Flick een dag voor de WK-wedstrijd tegen Spanje zonder speler op de persconferentie verscheen. De mondiale federatie heeft de tuchtcommissie opdracht gegeven de zaak te behandelen. Alle deelnemers aan het WK zijn verplicht om voor iedere persconferentie voorafgaand aan een wedstrijd de bondscoach en een speler af te vaardigen.

Flick zat zaterdag echter alleen achter de tafel in het internationale mediacentrum in Doha. De Duitsers verblijven op zo'n 100 kilometer van Doha en Flick vond het niet verstandig om ook een speler heen en weer te laten rijden. "Dat duurt bijna drie uur. We willen geen speler die reis laten maken", zei de bondscoach. "De spelers moeten zich voorbereiden op de training voor een belangrijke wedstrijd." De Duitsers hadden gehoopt de persconferentie in hun basiskamp in Al Shamal te mogen houden, maar de FIFA eiste dat ze naar Doha zouden komen.

De ploeg van Flick hield zondag met een gelijkspel tegen Spanje (1-1) de kansen op het bereiken van de knock-outfase overeind. Duitsland, dat nu 1 punt heeft, sluit de poulefase donderdagavond af tegen Costa Rica.

Meer uit Voetbal

Reguilón gaat bij Inter Miami met Messi spelen

MIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.

1 uur geleden
Fortuna Düsseldorf presenteert Mislintat als sportief directeur

DÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.

1 uur geleden
Doelman Ter Stegen staat mogelijk voor rentree bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.

3 uur geleden
Voetbalclub KRC Genk ontslaat trainer Fink

GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.

5 uur geleden
Olij verdedigt het doel van PSV in bekerduel met GVVV

EINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.

5 uur geleden
Depay met Corinthians naar Braziliaanse bekerfinale

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).

9 uur geleden
Real Madrid en Alonso boeken belangrijke zege bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.

19 uur geleden