Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA komt snel met voorstellen over tijdelijke transferregels

FIFA komt snel met voorstellen over tijdelijke transferregels

ZÜRICH (ANP/DPA) - De FIFA komt snel met duidelijkheid over het transferbeleid in de voetbalwereld. Contracten van voetballers lopen over het algemeen tot eind juni. Sommige competities lopen nu mogelijk langer door vanwege de uitbraak van het nieuwe coronavirus.

"We hebben een werkgroep opgericht die al een tijdje bezig is en binnenkort voorstellen zal doen om clubs en spelers te beschermen", zegt Gianni Infantino, voorzitter van de wereldvoetbalbond.

De FIFA wil niet lang meer wachten. Veel clubs weten niet wat hun nu te doen staat. Ook zijn veel clubs het niet eens, over het wel of niet afmaken van de competities bijvoorbeeld. "Iedereen heeft verschillende belangen. Er liggen nu onderwerpen op tafel die we in het verleden nog nooit hebben hoeven bespreken. Ik ben ervan overtuigd dat we oplossingen zullen vinden voor de internationale wedstrijdkalender."

Infantino zei niet te kunnen voorspellen wanneer het voetbal weer wordt hervat. "We willen morgen allemaal weer voetbal zien, maar we weten niet wanneer we weer kunnen spelen. Niemand ter wereld weet wanneer we kunnen spelen."

Meer uit Voetbal

Verdediger Alaba (33) na vijf jaar weg bij Real Madrid

MADRID (ANP) - David Alaba vertrekt aan het einde van het seizoen bij Real Madrid. Het aflopende contract van de 33-jarige verdediger wordt niet verlengd, zo meldt de nummer 2 van de Spaanse competitie.

1 uur geleden
Aanvaller De Jong (35) na één seizoen weg bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong vertrekt na één seizoen bij FC Porto. De 35-jarige aanvaller heeft zijn afscheid op Instagram aangekondigd. Het is nog niet duidelijk of en waar De Jong zijn carrière zal vervolgen.

2 uur geleden
Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

5 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

5 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

7 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

7 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

8 uur geleden