Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA deelt op WK boetes uit aan Kroatië, Servië en Saudi-Arabië

FIFA deelt op WK boetes uit aan Kroatië, Servië en Saudi-Arabië

DOHA (ANP) - De disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond FIFA heeft boetes uitgedeeld aan de bonden van Kroatië, Servië en Saudi-Arabië. De drie landen hebben de regels overtreden tijdens het WK in Qatar.

De Kroatische bond kreeg een boete van 50.000 Zwitserse frank (50.565 euro) vanwege het overtreden van artikel 16 van de disciplinaire code (gebruik van woorden en voorwerpen om een ​​boodschap over te brengen die niet gepast is voor een sportevenement). Dit zou zijn gebeurd door de Kroatische fans tijdens de groepswedstrijd tegen Canada (4-1).

Servië moet 20.000 Zwitserse frank (20.225 euro) overmaken vanwege het overtreden van een regel die te maken had met het tonen van een vlag in de kleedkamer rond het groepsduel met Brazilië (0-2).

Saudi-Arabië betaalde de prijs voor het aantal gele kaarten dat de ploeg kreeg. Het elftal kreeg in de groepswedstrijden tegen Argentinië (2-1) en Mexico (1-2) zes gele kaarten. De bond moet twee keer een boete van 15.000 Zwitserse frank (15.168 euro) betalen.

Meer uit Voetbal

Deportivo Alavés wint van kampioen FC Barcelona

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.

2 uur geleden
Internazionale wint na titel in Serie A ook Coppa Italia

ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.

2 uur geleden
Paris Saint-Germain Frans kampioen na zege op RC Lens

LENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.

3 uur geleden
Manchester City blijft na zege in het spoor van Arsenal

MANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.

3 uur geleden
Willem II wint eerste halve finale in play-offs van Almere City

ALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.

3 uur geleden
Chery, Godts, Saibari, Veerman of Trenskow Speler van het Jaar

UTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.

11 uur geleden
Atlético Madrid herstelt zich in La Liga met zege op Osasuna

PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.

1 dag geleden