Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

FIFA deelt op WK boetes uit aan Kroatië, Servië en Saudi-Arabië

FIFA deelt op WK boetes uit aan Kroatië, Servië en Saudi-Arabië

DOHA (ANP) - De disciplinaire commissie van de wereldvoetbalbond FIFA heeft boetes uitgedeeld aan de bonden van Kroatië, Servië en Saudi-Arabië. De drie landen hebben de regels overtreden tijdens het WK in Qatar.

De Kroatische bond kreeg een boete van 50.000 Zwitserse frank (50.565 euro) vanwege het overtreden van artikel 16 van de disciplinaire code (gebruik van woorden en voorwerpen om een ​​boodschap over te brengen die niet gepast is voor een sportevenement). Dit zou zijn gebeurd door de Kroatische fans tijdens de groepswedstrijd tegen Canada (4-1).

Servië moet 20.000 Zwitserse frank (20.225 euro) overmaken vanwege het overtreden van een regel die te maken had met het tonen van een vlag in de kleedkamer rond het groepsduel met Brazilië (0-2).

Saudi-Arabië betaalde de prijs voor het aantal gele kaarten dat de ploeg kreeg. Het elftal kreeg in de groepswedstrijden tegen Argentinië (2-1) en Mexico (1-2) zes gele kaarten. De bond moet twee keer een boete van 15.000 Zwitserse frank (15.168 euro) betalen.

Meer uit Voetbal

Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

26 minuten geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

1 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

3 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

14 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

16 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

18 uur geleden
Voetbalsters Arsenal verslaan Olympique Lyon in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.

18 uur geleden