
FIFA 21 verschijnt op 9 oktober
LOS ANGELES (ANP) - De voetbalgame FIFA 21 verschijnt op 9 oktober. Dat heeft ontwikkelaar EA Sports in de nacht van donderdag op vrijdag bekendgemaakt.
Het populaire voetbalspel is speelbaar op alle consoles en op de pc. Spelers die het voor de PlayStation 4 kopen, krijgen gratis een upgrade naar de PS5-versie. De PlayStation 5 komt later dit jaar uit, mogelijk na FIFA21.
EA heeft nog geen trailer met beelden van de gameplay vrijgegeven. De beelden die te zien waren gingen vooral over het extra stukje ervaring en sfeer dat is toegevoegd aan FIFA 21 en Madden NFL 21, de American Football game van EA. De ontwikkelaar zet in op het echte stadiongevoel en wil het stadiongeluid meer aanwezig maken in de games.
Onder meer de Nederlandse verdediger Virgil van Dijk, die bij Liverpool speelt, is te zien in de eerste beelden.
Meer uit Binnenland
AMSTERDAM (ANP) - Het is hoog tijd dat de KNVB en voetbalclubs maatregelen treffen. Dat vindt de Amsterdamse burgemeester Femke Halsema. Ze reageert zondagavond laat op de ongeregeldheden bij de Johan Cruijff ArenA.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Politiebonden ACP en de Nederlandse Politiebond (NPB) roepen op tot maatregelen na de ongeregeldheden zondag bij de Johan Cruijff ArenA. Na de gestaakte wedstrijd Ajax - Feyenoord werden vernielingen aangericht bij de hoofdingang van het stadion en voerde de ME charges uit.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Tijdens de ongeregeldheden bij de Johan Cruijff ArenA zondagmiddag na de gestaakte voetbalklassieker Ajax - Feyenoord zijn drie mensen aangehouden. De politie zegt meer aanhoudingen niet uit te sluiten.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Na de gestaakte voetbalklassieker Ajax - Feyenoord zondagmiddag zijn ongeregeldheden uitgebroken en zijn aanhangers van Ajax de hoofdingang van de Johan Cruijff ArenA binnengedrongen. De politie meldt dat inmiddels "de orde is hersteld".
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft zondag traangas gebruikt om supporters die zich rond de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam hebben verzameld uiteen te drijven. Na de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord verzamelden aanhangers van Ajax zich bij de hoofdingang. Ze riepen leuzen aan het adres van het bestuur en eisten het vertrek van technisch directeur Sven Mislintat, meldt een ANP-verslaggever ter plaatse.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Nadat de wedstrijd tussen Ajax en Feyenoord definitief werd gestaakt, heeft de Mobiele Eenheid zondagmiddag ingegrepen. Buiten de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam hadden teleurgestelde supporters zich verzameld bij de hoofdingang. Ze riepen onder meer leuzen als "Kankerbestuur" en "Wij willen Ajax zien". Ook werd om het vertrek van technisch directeur Sven Mislintat gevraagd.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Een 73-jarige man en een 71-jarige vrouw uit Amsterdam zijn zaterdagavond zwaargewond op straat gevonden. Een 44-jarige buurman is opgepakt en wordt ervan verdacht het stel zwaar te hebben mishandeld in de Geertruida van Lierstraat in Amsterdam Nieuw-West. Ook wordt hij verdacht van poging tot doodslag.
10 uur geleden