
Fietsster dood door ongeval in Katwijk
KATWIJK (ANP) - In het Brabantse dorpje Katwijk is maandagmiddag een fietsster om het leven gekomen door een botsing met een auto op de Liefkeshoek.
De identiteit van het slachtoffer is nog niet bekend, maar volgens de politie gaat het om een jonge vrouw.
Hoe het ongeluk kon gebeuren, is nog onduidelijk.
Meer uit Binnenland
AMMAN (ANP) - Er moet snel overeenstemming komen over fase twee van het Amerikaanse vredesplan voor Gaza. "Deze periode moet niet te lang duren", zei demissionair minister David van Weel (Buitenlandse Zaken, VVD) na een bezoek aan een centrum in Jordanië waar Palestijnse agenten worden getraind.
19 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Stemmen voor de Tweede Kamerverkiezingen volgende week woensdag kan op 47 treinstations, meldt NS. Dat zijn er vier meer dan bij de landelijke verkiezingen in november 2023.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - GroenLinks-PvdA-lijsttrekker Frans Timmermans heeft vrijwilligers in Amsterdam aangemoedigd om nog zo zichtbaar mogelijk te zijn om zo de PVV nog in te halen bij de verkiezingen. "Ik geloof dat wij nog de grootste partij kunnen worden."
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De politie in Den Haag heeft woensdag een 25-jarige man uit Alphen aan den Rijn aangehouden voor het bedreigen van politici. Volgens het Openbaar Ministerie zegt de man in een veelgedeelde video op sociale media dat hij met een bijl naar de Tweede Kamer zou gaan en dat er "koppen gaan rollen".
2 uur geledenDODEWAARD (ANP) - Ongeveer 161.000 kippen op een bedrijf in het Gelderse Dodewaard worden afgemaakt omdat er vogelgriep is vastgesteld. Dit meldt het ministerie van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN).
2 uur geledenOTTERLO (ANP) - In het Nationale Park De Hoge Veluwe is eind vorige week een wolf gezenderd voor onderzoek van het park met de universiteit van Wageningen (WUR). Het is voor zover bekend voor het eerst dat dat in Nederland is gebeurd.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Rijkswaterstaat adviseert mensen om vanaf donderdagavond extra goed op te letten op de weg vanwege storm Benjamin. Het KNMI heeft code oranje afgegeven voor het westen van het land vanwege zware windstoten.
3 uur geleden