Feyenoorders Stengs en Timber op tijd fit voor duel met PSV
ZEIST (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske heeft zondag in de wedstrijd tegen PSV om de Johan Cruijff Schaal de beschikking over Calvin Stengs en Quinten Timber. Beide spelers trainden vrijdag met de groep mee en zijn fit genoeg voor een plaats in de selectie, liet de Deense coach in Zeist weten. Timber liep in de voorbereiding een enkelblessure op en leek het duel met PSV aanvankelijk niet te halen.
Quilindschy Hartman heeft een knieblessure en staat nog zeker enige tijd langs de kant. Nieuwkomers Julian Carranza (bovenbeenblessure) en Gijs Smal (kuitblessure) ontbreken zondag eveneens.
Gernot Trauner raakte op het EK met Oostenrijk geblesseerd aan een bovenbeen en is er in Eindhoven ook niet bij. Priske wilde nog niet zeggen wie dit seizoen zijn aanvoerder wordt. "Trauner is zeker een van de kandidaten." De nieuwe coach liet ook nog in het midden wie zondag onder de lat staat en zijn eerste doelman wordt, Justin Bijlow of Timon Wellenreuther. "Niemand heeft bij mij de garantie altijd te spelen. Ook de keeper niet. Je hebt naast blessures ook altijd te maken met vorm."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
4 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
18 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
20 uur geleden