Feyenoorders Stengs en Timber op tijd fit voor duel met PSV
ZEIST (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske heeft zondag in de wedstrijd tegen PSV om de Johan Cruijff Schaal de beschikking over Calvin Stengs en Quinten Timber. Beide spelers trainden vrijdag met de groep mee en zijn fit genoeg voor een plaats in de selectie, liet de Deense coach in Zeist weten. Timber liep in de voorbereiding een enkelblessure op en leek het duel met PSV aanvankelijk niet te halen.
Quilindschy Hartman heeft een knieblessure en staat nog zeker enige tijd langs de kant. Nieuwkomers Julian Carranza (bovenbeenblessure) en Gijs Smal (kuitblessure) ontbreken zondag eveneens.
Gernot Trauner raakte op het EK met Oostenrijk geblesseerd aan een bovenbeen en is er in Eindhoven ook niet bij. Priske wilde nog niet zeggen wie dit seizoen zijn aanvoerder wordt. "Trauner is zeker een van de kandidaten." De nieuwe coach liet ook nog in het midden wie zondag onder de lat staat en zijn eerste doelman wordt, Justin Bijlow of Timon Wellenreuther. "Niemand heeft bij mij de garantie altijd te spelen. Ook de keeper niet. Je hebt naast blessures ook altijd te maken met vorm."
Meer uit Voetbal
CORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
3 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
6 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
7 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
8 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
8 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de Premier League met 3-1 gewonnen van Nottingham Forest. De ploeg van trainer Unai Emery nam door de zege de tweede plaats op de ranglijst weer over van Manchester City.
10 uur geleden