Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorders Stengs en Timber op tijd fit voor duel met PSV

Feyenoorders Stengs en Timber op tijd fit voor duel met PSV

ZEIST (ANP) - Feyenoord-coach Brian Priske heeft zondag in de wedstrijd tegen PSV om de Johan Cruijff Schaal de beschikking over Calvin Stengs en Quinten Timber. Beide spelers trainden vrijdag met de groep mee en zijn fit genoeg voor een plaats in de selectie, liet de Deense coach in Zeist weten. Timber liep in de voorbereiding een enkelblessure op en leek het duel met PSV aanvankelijk niet te halen.

Quilindschy Hartman heeft een knieblessure en staat nog zeker enige tijd langs de kant. Nieuwkomers Julian Carranza (bovenbeenblessure) en Gijs Smal (kuitblessure) ontbreken zondag eveneens.

Gernot Trauner raakte op het EK met Oostenrijk geblesseerd aan een bovenbeen en is er in Eindhoven ook niet bij. Priske wilde nog niet zeggen wie dit seizoen zijn aanvoerder wordt. "Trauner is zeker een van de kandidaten." De nieuwe coach liet ook nog in het midden wie zondag onder de lat staat en zijn eerste doelman wordt, Justin Bijlow of Timon Wellenreuther. "Niemand heeft bij mij de garantie altijd te spelen. Ook de keeper niet. Je hebt naast blessures ook altijd te maken met vorm."

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

6 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

6 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

7 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

9 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

9 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

10 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

10 uur geleden