Feyenoorder Wieffer: wordt moeilijk dit gat nog te overbruggen
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord Mats Wieffer wilde de strijd om de landstitel na de met 2-1 verloren thuiswedstrijd tegen PSV nog niet opgeven. "Maar 10 punten is wel veel, het is een groot dat. Deze nederlaag helpt natuurlijk niet. Het wordt heel moeilijk", aldus de middenvelder in een eerste reactie tegen ESPN.
Wieffer had zijn elftal kunnen helpen door in blessuretijd de 2-2 te maken. De Oranje-international schoot van dichtbij over. "Die had er gewoon in gemoeten", zei Wieffer, die zijn elftal niet het gewenste niveau zag halen. "We hadden sneller van kant moeten wisselen, zeker in de eerste helft. We doen het ons na rust zelf aan. We weten dat PSV uit het niets kan scoren. Na de twee doelpunten zakte PSV meer in, daar hadden we moeite mee."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza vertrekt bij Feyenoord. De Argentijnse spits heeft een akkoord bereikt met Necaxa. Dat melden Feyenoord en de Mexicaanse club.
57 minuten geledenCORNELLÀ DE LLOBREGAT (ANP) - FC Barcelona heeft een zwaarbevochten uitzege op Espanyol geboekt. Dani Olmo en Robert Lewandowski maakten in de slotfase de doelpunten in Cornellà de Llobregat (0-2).
11 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth gewonnen (2-3). Declan Rice scoorde twee keer voor de ploeg van trainer Mikel Arteta, die de koppositie in de Premier League verstevigde.
14 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus is slecht aan de tweede helft van het seizoen begonnen. De ploeg uit Turijn bleef in het thuisduel met Lecce steken op een gelijkspel (1-1).
14 uur geledenTANGER (ANP) - Pape Gueye heeft Senegal naar de kwartfinale van de Afrika Cup in Marokko geholpen. De middenvelder van Villarreal had met twee doelpunten een groot aandeel in de zege op Soedan (3-1).
15 uur geledenWOLVERHAMPTON (ANP) - Wolverhampton Wanderers is het nieuwe jaar begonnen met de eerste competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter van de Premier League rekende voor eigen publiek af met West Ham United (3-0).
16 uur geledenSOFIA (ANP/RTR) - Dimitar Penev is op 80-jarige leeftijd overleden. De voormalige bondscoach van Bulgarije leidde zijn landenploeg in 1994 naar de halve finales van het WK.
16 uur geleden