Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

AMSTERDAM (ANP) - Jens Toornstra kon zondag maar moeilijk begrijpen dat Feyenoord de Johan Cruijff ArenA met een nederlaag verliet. Dankzij twee late doelpunten van Dusan Tadic en Antony won Ajax alsnog met 3-2 van de Rotterdammers.

"Ons plan werkte in de eerste helft. We zetten Ajax vroeg onder druk en daar wisten ze vaak geen raad mee", aldus Toornstra in een eerste reactie tegen ESPN. "We hebben goede kansen gehad en hadden in die fase de afstand kunnen vergroten, of misschien wel moeten vergroten."

Toornstra vond het niet verrassend dat Feyenoord voor rust veel ruimte kreeg. "Ajax kan heel goed voetballen. Maar als ze de bal verliezen, ligt er heel veel ruimte", aldus de middenvelder. "De tweede helft stond het ook prima. Ajax creëerde lange tijd heel weinig. Ik had echt het gevoel dat we deze wedstrijd zouden winnen. We hebben hier in Amsterdam een aantal keer niets te vertellen gehad. Dat was vandaag helemaal niet het geval."

Meer uit Voetbal

FC Groningen en NAC Breda beginnen 2026 met gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.

4 uur geleden
PSV-spits Pepi breekt onderarm en wordt zondag geopereerd

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.

4 uur geleden
Egypte ten koste van Ivoorkust naar halve finales Afrika Cup

AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.

5 uur geleden
PSV begint jaar goed en boekt twaalfde zege op rij in Eredivisie

EINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.

5 uur geleden
FC Twente moet genoegen nemen met punt tegen PEC Zwolle

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.

6 uur geleden
PSV-spits Pepi valt na maken doelpunt uit met blessure

EINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.

6 uur geleden
Bayer Leverkusen thuis hard onderuit tegen VfB Stuttgart

LEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.

6 uur geleden