Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

AMSTERDAM (ANP) - Jens Toornstra kon zondag maar moeilijk begrijpen dat Feyenoord de Johan Cruijff ArenA met een nederlaag verliet. Dankzij twee late doelpunten van Dusan Tadic en Antony won Ajax alsnog met 3-2 van de Rotterdammers.

"Ons plan werkte in de eerste helft. We zetten Ajax vroeg onder druk en daar wisten ze vaak geen raad mee", aldus Toornstra in een eerste reactie tegen ESPN. "We hebben goede kansen gehad en hadden in die fase de afstand kunnen vergroten, of misschien wel moeten vergroten."

Toornstra vond het niet verrassend dat Feyenoord voor rust veel ruimte kreeg. "Ajax kan heel goed voetballen. Maar als ze de bal verliezen, ligt er heel veel ruimte", aldus de middenvelder. "De tweede helft stond het ook prima. Ajax creëerde lange tijd heel weinig. Ik had echt het gevoel dat we deze wedstrijd zouden winnen. We hebben hier in Amsterdam een aantal keer niets te vertellen gehad. Dat was vandaag helemaal niet het geval."

Meer uit Voetbal

AZ begint met Mijnans en Smit tegen FC Noah

ALKMAAR (ANP) - Sven Mijnans en Kees Smit beginnen met AZ aan de thuiswedstrijd tegen FC Noah in de tussenronde van de Conference League. Beide spelers zijn pas net hersteld van een blessure en kunnen volgens trainer Leeroy Echteld ongeveer een uur spelen.

1 uur geleden
Aanvalster Miedema blijft nog een seizoen bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de optie in het contract van Vivianne Miedema gelicht. De spits is nu tot medio 2027 aan de Engelse club verbonden. City voorkomt zo dat de 29-jarige aanvalster aan het einde van dit seizoen transfervrij vertrekt.

2 uur geleden
Celstraf geëist tegen fan van Oviedo voor racisme tegen Mbappé

OVIEDO (ANP) - Het Openbaar Ministerie in het Noord-Spaanse Asturië heeft een gevangenisstraf van een jaar en een boete van bijna 3000 euro geëist tegen een supporter van Oviedo. De fan zou vorig jaar een aap hebben nagebootst na een doelpunt van vedette Kylian Mbappé van Real Madrid tegen zijn club. Het was de eerste keer sinds zijn komst naar Real Madrid dat de Franse spits slachtoffer was van racisme.

2 uur geleden
Belgische middenvelder Fernandez (18) verlengt contract met PSV

EINDHOVEN (ANP) - Middenvelder Noah Fernandez heeft een nieuw contract getekend bij PSV. Het 18-jarige talent uit de eigen opleiding is nu tot medio 2030 aan de kampioen van Nederland verbonden. De Belgische voetballer is officieel toegevoegd aan het eerste elftal van PSV.

3 uur geleden
KNVB gaat kennis delen met voetbalbond van Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - De KNVB heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met de voetbalbond van Curaçao. De afspraken werden donderdag bekrachtigd door KNVB-voorzitter Frank Paauw en zijn collega Gilbert Martina van de FFK uit Curaçao.

3 uur geleden
Geblesseerde De Jong mist oefeninterlands van Oranje

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist volgende maand de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen tijdens de training en is volgens zijn club FC Barcelona vijf tot zes weken uitgeschakeld.

4 uur geleden
Franse aanvaller Ben Yedder vrijgesproken van verkrachting

CASABLANCA (ANP/AFP) - Voetballer Wissam Ben Yedder is in hoger beroep wegens een gebrek aan bewijs vrijgesproken van verkrachting. De Franse aanvaller werd in november 2024 door een rechtbank in Nice veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee jaar voorwaardelijk wegens aanranding.

4 uur geleden