Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

Feyenoorder Toornstra: eerste helft verder afstand moeten nemen

AMSTERDAM (ANP) - Jens Toornstra kon zondag maar moeilijk begrijpen dat Feyenoord de Johan Cruijff ArenA met een nederlaag verliet. Dankzij twee late doelpunten van Dusan Tadic en Antony won Ajax alsnog met 3-2 van de Rotterdammers.

"Ons plan werkte in de eerste helft. We zetten Ajax vroeg onder druk en daar wisten ze vaak geen raad mee", aldus Toornstra in een eerste reactie tegen ESPN. "We hebben goede kansen gehad en hadden in die fase de afstand kunnen vergroten, of misschien wel moeten vergroten."

Toornstra vond het niet verrassend dat Feyenoord voor rust veel ruimte kreeg. "Ajax kan heel goed voetballen. Maar als ze de bal verliezen, ligt er heel veel ruimte", aldus de middenvelder. "De tweede helft stond het ook prima. Ajax creëerde lange tijd heel weinig. Ik had echt het gevoel dat we deze wedstrijd zouden winnen. We hebben hier in Amsterdam een aantal keer niets te vertellen gehad. Dat was vandaag helemaal niet het geval."

Meer uit Voetbal

FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

34 minuten geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

38 minuten geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

2 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

3 uur geleden
Feyenoord traint met Nieuwkoop en Watanabe voor honderden fans

ROTTERDAM (ANP) - Bart Nieuwkoop en Tsuyoshi Watanabe hebben de laatste training van Feyenoord voor het uitduel van zondag met Ajax afgewerkt. Beide verdedigers ontbraken donderdag in de verloren uitwedstrijd tegen FCSB omdat ze onvoldoende fit waren.

5 uur geleden
Liverpool begint zonder Salah in basis aan thuisduel met Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool begint zonder Mohamed Salah aan de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion. De aanvaller zit op de bank als het duel om 16.00 uur begint. Virgil van Dijk en Ryan Gravenberch verschijnen wel aan de aftrap. Van Dijk staat voor zijn 250e wedstrijd voor de regerend kampioen in de Premier League.

6 uur geleden
Vijf miljoen fans willen ondanks hoge ticketprijzen naar WK

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft in de eerste 24 uur van de derde verkoopfase voor tickets voor het WK ondanks torenhoge prijzen vijf miljoen aanvragen ontvangen. Fans uit meer dan tweehonderd landen willen een kaartje voor het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico (11 juni-19 juli).

7 uur geleden