Feyenoorder Timber heeft 'kippenvel' voor CL-debuut tegen Celtic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Quinten Timber kijkt uit naar zijn debuut in de Champions League tegen Celtic. "Het is speciaal, ik krijg er nu al kippenvel van", verklaarde Timber een dag voor het duel van dinsdag.
"Het is een apart gevoel. Hier naartoe komen, deze persconferentie, alles. Ik heb al een berichtje van mijn broer Jurriën gekregen en hij zei ook al dat ik ervan moet genieten", zei Timber over de oud-Ajacied, die deze zomer naar Arsenal overstapte.
Feyenoord hoopt de goede lijn van de laatste weken vast te houden tegen Celtic. De Rotterdammers haalden een hoog niveau tijdens de ruime zeges op Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1).
Vol gas
"We willen vol gas gaan tegen Celtic en mooi voetbal laten zien. Als dat lukt kunnen we hopelijk een positief resultaat boeken", aldus Timber, die zich realiseerde dat Feyenoord weinig Champions League-ervaring heeft. "Maar daar hebben we geen controle over. We weten dat het pittig gaat worden tegen Celtic. Het enige dat we kunnen doen is vol gas geven."
De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic begint dinsdag om 21.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.
8 uur geledenTURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.
11 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gewonnen van Olympique Lyon. In Londen versloeg de titelhouder van coach Renée Slegers de Franse ploeg met 2-1. De returnwedstrijd is zaterdag 2 mei in Frankrijk.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft Joost de Wit aangesteld als tijdelijk algemeen directeur. Hij neemt de werkzaamheden over van Ben Mansvelder, die door ziekte afwezig is. De club uit Arnhem zegt in een persbericht voor een ervaren bestuurder te hebben gekozen met uitgebreide kennis van de club en het betaald voetbal. De 62-jarige De Wit was van 2013 tot en met 2019 ook al algemeen directeur van Vitesse.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft ten koste van Leeds United de finale van de FA Cup bereikt. De ploeg van interim-trainer Calum McFarlane was op Wembley met 1-0 te sterk en houdt de kans op een prijs dit seizoen levend. De Argentijnse middenvelder Enzo Fernández maakte het enige doelpunt van de wedstrijd.
13 uur geledenALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.
14 uur geleden