Feyenoorder Timber heeft 'kippenvel' voor CL-debuut tegen Celtic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Quinten Timber kijkt uit naar zijn debuut in de Champions League tegen Celtic. "Het is speciaal, ik krijg er nu al kippenvel van", verklaarde Timber een dag voor het duel van dinsdag.
"Het is een apart gevoel. Hier naartoe komen, deze persconferentie, alles. Ik heb al een berichtje van mijn broer Jurriën gekregen en hij zei ook al dat ik ervan moet genieten", zei Timber over de oud-Ajacied, die deze zomer naar Arsenal overstapte.
Feyenoord hoopt de goede lijn van de laatste weken vast te houden tegen Celtic. De Rotterdammers haalden een hoog niveau tijdens de ruime zeges op Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1).
Vol gas
"We willen vol gas gaan tegen Celtic en mooi voetbal laten zien. Als dat lukt kunnen we hopelijk een positief resultaat boeken", aldus Timber, die zich realiseerde dat Feyenoord weinig Champions League-ervaring heeft. "Maar daar hebben we geen controle over. We weten dat het pittig gaat worden tegen Celtic. Het enige dat we kunnen doen is vol gas geven."
De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic begint dinsdag om 21.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.
38 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.
2 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld is ook de komende twee seizoenen de hoofdtrainer van AZ. De club en de trainer hebben een akkoord bereikt over contractverlenging, waardoor Echteld tot medio 2028 de coach is van de Alkmaarse club.
5 uur geledenNEW JERSEY (ANP/AFP) - Het MetLife Stadium in New Jersey, waar op 19 juli de finale van het WK voetbal wordt gespeeld, heeft zijn grasmat gekregen. In het stadion in East Rutherford, nabij New York, worden acht WK-wedstrijden gespeeld.
6 uur geleden