Feyenoorder Timber heeft 'kippenvel' voor CL-debuut tegen Celtic
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Quinten Timber kijkt uit naar zijn debuut in de Champions League tegen Celtic. "Het is speciaal, ik krijg er nu al kippenvel van", verklaarde Timber een dag voor het duel van dinsdag.
"Het is een apart gevoel. Hier naartoe komen, deze persconferentie, alles. Ik heb al een berichtje van mijn broer Jurriën gekregen en hij zei ook al dat ik ervan moet genieten", zei Timber over de oud-Ajacied, die deze zomer naar Arsenal overstapte.
Feyenoord hoopt de goede lijn van de laatste weken vast te houden tegen Celtic. De Rotterdammers haalden een hoog niveau tijdens de ruime zeges op Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1).
Vol gas
"We willen vol gas gaan tegen Celtic en mooi voetbal laten zien. Als dat lukt kunnen we hopelijk een positief resultaat boeken", aldus Timber, die zich realiseerde dat Feyenoord weinig Champions League-ervaring heeft. "Maar daar hebben we geen controle over. We weten dat het pittig gaat worden tegen Celtic. Het enige dat we kunnen doen is vol gas geven."
De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic begint dinsdag om 21.00 uur in De Kuip.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Giovanni van Bronckhorst van Feyenoord vindt Arne Slot een geschikte opvolger van Ronald Koeman als bondscoach van het Nederlands elftal. Dat zei hij op een door ESPN uitgezonden persconferentie na de met 3-1 gewonnen oefenwedstrijd tegen Club Brugge.
2 uur geledenKAAPSTAD (ANP) - De Zuid-Afrikaanse international Jayden Adams is vlak na zijn deelname aan het WK voetbal overleden op 25-jarige leeftijd. Dat meldt de nationale spelersvakbond SAFPU. De middenvelder van Mamelodi Sundowns kreeg in het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico speeltijd in de eerste drie van vier WK-duels.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in De Kuip een oefenwedstrijd gewonnen van Club Brugge. De kampioen van België kwam na rust op voorsprong, maar dankzij kopdoelpunten van Shaqueel van Persie en debutant Mika Mármol boog de ploeg van de teruggekeerde trainer Giovanni van Bronckhorst dat om. Tobias van den Elshout bepaalde de eindstand op 3-1.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Harry Kane vindt dat hij en Erling Haaland lastig met elkaar te vergelijken zijn, maar de Engelse spits is wel onder de indruk van de Noorse spits. "Erling is ongelooflijk, een doelpuntenbeest", zei Kane in aanloop naar de halve finale later zaterdag (23.00 uur). "Hij is een van de allerbeste afmakers en dat bewijst ook wel het aantal doelpunten dat hij heeft gemaakt."
5 uur geledenNEW JERSEY (ANP/DPA) - Voetbalfans kunnen een stukje van het speelveld van de WK-finale van volgende week zondag in New Jersey bemachtigen. Wereldvoetbalbond FIFA verkoopt het grasveld in heel kleine delen voor 390 euro per stuk.
6 uur geledenKANSAS CITY (ANP/BELGA/AFP) - Bondscoach Lionel Scaloni hoopt dat zijn Argentijnse voetbalelftal wordt herinnerd om strijdlust. De regerend wereldkampioen had in de knock-outfase in de Verenigde Staten al een verlenging nodig tegen Kaapverdië (3-2) en een comeback tegen Egypte (3-2) om door te gaan. "Ik wil dat we worden herinnerd als een team dat nooit heeft opgegeven", zei Scaloni in aanloop naar de kwartfinale tegen Zwitserland, in de Nederlandse nacht van zaterdag op zondag.
9 uur geledenINGLEWOOD (ANP/BELGA/RTR/AFP) - De Belgische doelman Thibaut Courtois heeft na afloop van de verloren kwartfinale tegen Spanje (2-1) steun uitgesproken voor invaller Senne Lammens, die in het duel een cruciale fout maakte. "Ik heb een dikke knuffel gegeven. Dit is een rotgevoel als doelman. Maar hij is een fantastische keeper en wordt hier alleen maar sterker van", zei Courtois na afloop van de wedstrijd in Los Angeles.
17 uur geleden