Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Timber heeft 'kippenvel' voor CL-debuut tegen Celtic

Feyenoorder Timber heeft 'kippenvel' voor CL-debuut tegen Celtic

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-middenvelder Quinten Timber kijkt uit naar zijn debuut in de Champions League tegen Celtic. "Het is speciaal, ik krijg er nu al kippenvel van", verklaarde Timber een dag voor het duel van dinsdag.

"Het is een apart gevoel. Hier naartoe komen, deze persconferentie, alles. Ik heb al een berichtje van mijn broer Jurriën gekregen en hij zei ook al dat ik ervan moet genieten", zei Timber over de oud-Ajacied, die deze zomer naar Arsenal overstapte.

Feyenoord hoopt de goede lijn van de laatste weken vast te houden tegen Celtic. De Rotterdammers haalden een hoog niveau tijdens de ruime zeges op Almere City FC (6-1), FC Utrecht (1-5) en sc Heerenveen (6-1).

Vol gas

"We willen vol gas gaan tegen Celtic en mooi voetbal laten zien. Als dat lukt kunnen we hopelijk een positief resultaat boeken", aldus Timber, die zich realiseerde dat Feyenoord weinig Champions League-ervaring heeft. "Maar daar hebben we geen controle over. We weten dat het pittig gaat worden tegen Celtic. Het enige dat we kunnen doen is vol gas geven."

De wedstrijd tussen Feyenoord en Celtic begint dinsdag om 21.00 uur in De Kuip.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Nmecha mist interlands van Duitsland door blessure

DORTMUND (ANP/DPA) - Duitsland kan in de komende interlandperiode niet beschikken over Felix Nmecha van Borussia Dortmund. De 25-jarige middenvelder liep zaterdag een blessure op tijdens de gewonnen wedstrijd van zijn club tegen Hamburger SV (3-2).

30 minuten geleden
Franse voetballer Payet (38) beëindigt carrière

MARSEILLE (ANP) - De Franse voetballer Dimitri Payet (38) heeft een punt achter zijn carrière gezet. Dat maakte de 38-voudig international zondag op televisie bekend in de rust van de competitiewedstrijd tussen Olympique Marseille en Lille.

43 minuten geleden
Noorwegen waarschijnlijk zonder spits Haaland tegen Oranje

AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal lijkt vrijdag geen rekening te hoeven houden met Erling Haaland tijdens de oefenwedstrijd tegen Noorwegen. De topspits heeft rust gekregen en komt waarschijnlijk niet in actie tegen Oranje in Amsterdam.

1 uur geleden
Depay valt geblesseerd uit in aanloop naar interlands

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft in aanloop naar de oefenwedstrijden van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador een blessure opgelopen. De topscorer aller tijden van Oranje viel in de nacht van zondag op maandag uit tijdens het gelijkspel van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1).

3 uur geleden
Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

13 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

13 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

14 uur geleden