Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Teixeira breekt kuitbeen op training

Feyenoorder Teixeira breekt kuitbeen op training

ROTTERDAM (ANP) - João Teixeira is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. De Portugees heeft vrijdag op de training een kuitbeen gebroken. "Dat kan er ook nog wel bij", zuchtte trainer Dick Advocaat op een persconferentie voor het uitduel van zondag met Vitesse.

Orkun Kökcü is donderdag op de training geblesseerd geraakt en aanvoerder Steven Berghuis ontbreekt zondag waarschijnlijk ook tegen Vitesse. Hij viel vorige week tegen VVV uit met een liesblessure. "Achter zijn naam staat een groot vraagteken", zei Advocaat. "Leroy Fer en Luis Sinisterra kunnen 45 minuten of hooguit 60 minuten spelen en Ridgeciano Haps is er mogelijk begin januari weer bij. Maar we zijn er maanden goed doorheen gerold. Dus de komende duels met Vitesse en Heerenveen kunnen er ook wel bij."

Feyenoord staat derde op de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan Vitesse. "Ze spelen goed voetbal, met heel veel pressie", zei Advocaat over de tegenstander uit Arnhem. "Oussama Tannane en Riechedly Bazoer zijn de grote spelers daar. Die doen het erg goed, maar ze hebben meer goede spelers."

Trainer Dick Advocaat maakt aan het einde van het seizoen plaats voor Arne Slot. De 73-jarige Hagenaar kent de verhalen dat hij mogelijk eerder vertrekt, maar wilde die graag ontkrachten. "Ik blijf gewoon tot het einde van het seizoen. Dat hebben we afgesproken en dat doe ik ook. Daar is ook geen twijfel over, hoor", zei hij. "Bij mij is er ook geen rancune. Feyenoord heeft alles gewoon netjes gespeeld. Er is twee maanden geleden aan mij gevraagd wat ik ging doen. Ik zei: ik stop op zeker. Daar kunnen jullie wel rekening mee houden. Dan gaan zij verder, dat is logisch."

Meer uit Voetbal

Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

6 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

6 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

9 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

9 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

11 uur geleden
FC Twente met teruggekeerde Zerrouki naar FC Utrecht

ENSCHEDE (ANP) - Ramiz Zerrouki maakt dinsdag weer deel uit van de selectie van FC Twente, dat in de achtste finales van de KNVB-beker op bezoek gaat bij FC Utrecht. De middenvelder werd zaterdag met Algerije uitgeschakeld op de Afrika Cup.

11 uur geleden
Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Fred Grim maakt het seizoen af als hoofdtrainer van Ajax. De interim-coach en de directie van de club hebben dat met elkaar afgesproken, zo weten bronnen bij de club uit de hoofdstad.

11 uur geleden