Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Teixeira breekt kuitbeen op training

Feyenoorder Teixeira breekt kuitbeen op training

ROTTERDAM (ANP) - João Teixeira is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. De Portugees heeft vrijdag op de training een kuitbeen gebroken. "Dat kan er ook nog wel bij", zuchtte trainer Dick Advocaat op een persconferentie voor het uitduel van zondag met Vitesse.

Orkun Kökcü is donderdag op de training geblesseerd geraakt en aanvoerder Steven Berghuis ontbreekt zondag waarschijnlijk ook tegen Vitesse. Hij viel vorige week tegen VVV uit met een liesblessure. "Achter zijn naam staat een groot vraagteken", zei Advocaat. "Leroy Fer en Luis Sinisterra kunnen 45 minuten of hooguit 60 minuten spelen en Ridgeciano Haps is er mogelijk begin januari weer bij. Maar we zijn er maanden goed doorheen gerold. Dus de komende duels met Vitesse en Heerenveen kunnen er ook wel bij."

Feyenoord staat derde op de ranglijst, op basis van een beter doelsaldo dan Vitesse. "Ze spelen goed voetbal, met heel veel pressie", zei Advocaat over de tegenstander uit Arnhem. "Oussama Tannane en Riechedly Bazoer zijn de grote spelers daar. Die doen het erg goed, maar ze hebben meer goede spelers."

Trainer Dick Advocaat maakt aan het einde van het seizoen plaats voor Arne Slot. De 73-jarige Hagenaar kent de verhalen dat hij mogelijk eerder vertrekt, maar wilde die graag ontkrachten. "Ik blijf gewoon tot het einde van het seizoen. Dat hebben we afgesproken en dat doe ik ook. Daar is ook geen twijfel over, hoor", zei hij. "Bij mij is er ook geen rancune. Feyenoord heeft alles gewoon netjes gespeeld. Er is twee maanden geleden aan mij gevraagd wat ik ging doen. Ik zei: ik stop op zeker. Daar kunnen jullie wel rekening mee houden. Dan gaan zij verder, dat is logisch."

Meer uit Voetbal

Godts leidt Ajax met wonderschone treffer en assist naar zege

BREDA (ANP) - Mika Godts heeft Ajax aan een uitzege op NAC Breda geholpen. De linksbuiten had met een wonderschoon doelpunt en een assist bij de openingstreffer een groot aandeel in een broodnodige zege voor de Amsterdammers (0-2) in de race voor een Europees ticket voor volgend seizoen.

16 minuten geleden
Ruime zege PSG in aanloop naar duel met Bayern München

ANGERS (ANP) - Paris Saint-Germain gaat met vertrouwen naar de halve finale van de Champions League tegen Bayern München. De koploper in de Franse competitie won bij Angers SCO met 3-0.

1 uur geleden
Heerenveen neemt met zege afstand van Groningen en Sparta

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal afstand genomen van concurrenten FC Groningen en Sparta. De Friezen van coach Robin Veldman wonnen in het eigen Abe Lenstra Stadion met 2-1 van Fortuna Sittard.

1 uur geleden
Arsenal wint van Newcastle United en herovert koppositie

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de koppositie weer overgenomen in de Engelse competitie met een 1-0-thuiszege op Newcastle United. Met nog vier wedstrijden te spelen hebben de Londenaren 73 punten (doelsaldo +38). Nummer 2 Manchester City heeft 70 punten (doelsaldo +37) en komt nog vijf keer in actie. Newcastle blijft door de nederlaag veertiende.

1 uur geleden
Gelijkspel voetbalsters Barcelona bij Bayern in Champions League

MÜNCHEN (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben de eerste wedstrijd in de halve finale van de Champions League gelijkgespeeld tegen Bayern München. In de Allianz Arena in München eindigde het duel tussen de Duitse kampioen en de Spaanse kampioen in 1-1.

1 uur geleden
Manchester City verslaat Southampton en is finalist FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft de finale van de FA Cup bereikt door Southampton op Wembley met 2-1 te verslaan. De ploeg van trainer Pep Guardiola kwam tien minuten voor tijd op achterstand, maar wist de halve finale met twee doelpunten in de slotfase om te keren. De tegenstander in de finale wordt zondag bepaald. Om 16.00 uur Nederlandse tijd trappen Chelsea en Leeds United op Wembley af voor hun halve finale.

1 uur geleden
Malen leidt AS Roma naar zege op Bologna

BOLOGNA (ANP) - AS Roma heeft aan de hand van Donyell Malen gewonnen van Bologna. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini won in Bologna met 2-0 dankzij een treffer en een assist van de Nederlandse spits.

1 uur geleden