Feyenoorder Senesi voor het eerst in voorselectie Argentinië
ROTTERDAM (ANP) - Marcos Senesi is voor het eerst opgenomen in de voorselectie van het Argentijnse voetbalelftal. De 23-jarige verdediger van Feyenoord krijgt volgende week te horen of hij ook deel uitmaakt van de definitieve groep van bondscoach Lionel Scaloni voor de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden, tegen Paraguay (12 november) en Peru (18 november). Ajacied Nicolás Tagliafico behoort ook weer tot de voorlopige selectie.
Senesi is bezig aan zijn tweede seizoen bij Feyenoord, dat hem overnam van San Lorenzo.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - Sherel Floranus is akkoord met het schikkingsvoorstel van de aanklager betaald voetbal na zijn rode kaart in het verloren thuisduel van zondag met Ajax (0-2). De linksback is drie duels geschorst, waarvan één voorwaardelijk.
18 minuten geledenLOMMEL (ANP) - Mattijs Manders heeft na twee jaar afscheid genomen van Lommel. Onder leiding van de Nederlandse directeur promoveerde de voetbalclub afgelopen seizoen naar het hoogste niveau in België.
18 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC-verdediger Bram Nuytinck is fit genoeg om dinsdag in Nijmegen tegen Olympiakos in actie te kunnen komen. NEC-trainer Dick Schreuder heeft een dag voor de return in de derde voorronde van de Champions League bekendgemaakt dat Nuytinck bij de selectie zit. De heenwedstrijd in Griekenland eindigde vorige week in een 0-0 gelijkspel.
2 uur geledenNYON/KUALA LUMPUR/MIAMI (ANP) - De voetbalbonden van Europa (UEFA), Azië (AFC) en Noord- en Midden-Amerika (CONCACAF) hebben maandag in een open brief hard uitgehaald naar FIFA-voorzitter Gianni Infantino.
5 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain heeft linksback Lucas Digne overgenomen van Aston Villa. De 33-jarige Franse international heeft in Parijs een contract voor drie jaar getekend, meldt PSG.
18 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is het seizoen begonnen met een 1-0-zege op FC Twente. Luca Oyen maakte het enige doelpunt van de wedstrijd in Friesland.
18 uur geledenZWOLLE (ANP) - Jorthy Mokio en Julian Brandt hebben Ajax aan een uitzege op PEC Zwolle (0-2) geholpen. Beide invallers sloegen toe toen de thuisploeg al even met tien man speelde. Sherel Floranus kreeg in de 57e minuut een rode kaart voor een zware overtreding op Lucas Rosa.
23 uur geleden