Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Pedersen opgenomen in Noorse selectie WK-kwalificatie

Feyenoorder Pedersen opgenomen in Noorse selectie WK-kwalificatie

OSLO (ANP) - Marcus Holmgren Pedersen is door de bondscoach van Noorwegen opgenomen in de voorlopige selectie van 26 spelers voor de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Nederland. De 21-jarige rechtsback, die deze zomer de overstap van Molde naar Feyenoord maakte, speelde tot nu toe twee interlands voor zijn land in de nationale ploeg voor spelers onder 21 jaar.

Naast Pedersen heeft bondscoach Ståle Solbakken ook sterspeler Erling Haaland en oud Vitesse- en Heerenveen-huurling Martin Ødegaard opgeroepen. Oud-AZ-rechtsback Jonas Svensson, die momenteel in Turkije speelt, is niet opgenomen in de selectie.

Noorwegen speelt op 1 september tegen Nederland een thuiswedstrijd in groep G. Daarna volgen uitwedstrijden tegen Montenegro en Gibraltar. Nederland treft op 4 september thuis Montenegro en ontvangt op 7 september Turkije.

De Nederlandse bondscoach Louis van Gaal maakt komende vrijdag zijn definitieve selectie voor het drieluik bekend.

Meer uit Voetbal

Koploper Inter beëindigt slechte reeks en klopt AS Roma ruim

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie een slechte reeks beëindigd. De koploper boekte voor eigen publiek een ruime overwinning op AS Roma: 5-2. Uit de drie vorige competitieduels had Inter slechts 2 punten gepakt.

4 uur geleden
Verdediger Struijk schiet Leeds United naar halve finale FA Cup

LONDEN (ANP) - Leeds United heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finale van de FA Cup. In Londen verspeelde het elftal van trainer Daniel Farke tegen West Ham United in blessuretijd van de tweede helft een voorsprong van twee doelpunten: 2-2.

6 uur geleden
PSV-coach Bosz vierde derde landstitel op rij in zijn eentje

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz heeft de derde achtereenvolgende landstitel die hij met PSV behaalde in zijn eentje gevierd. Dat vertelde de trainer van de Eindhovenaren bij ESPN.

6 uur geleden
Directeur Stewart vindt titel PSV knap vanwege vele transfers

EINDHOVEN (ANP) - Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV, hecht veel waarde aan de derde achtereenvolgende landstitel van de Eindhovenaren. "Als je kampioen wordt met alle wisselingen die we aan het begin van het seizoen hebben gehad, mag je daar bijzonder trots op zijn", zegt hij in gesprek met ESPN.

6 uur geleden
NAC Breda schiet weinig op met gelijkspel tegen Sparta

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.

8 uur geleden
Van Persie vond Feyenoord genoeg kansen creëren voor een doelpunt

VOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.

9 uur geleden
KNVB: stadionverbod van 9 maanden voor fans met gezichtsbedekking

ZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.

9 uur geleden