Feyenoorder Larsson per direct naar China
ROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Sam Larsson (26) is per direct vertrokken bij Feyenoord. De Zweed maakt de overstap naar de Chinese club Dalian Pro FC. De linksbuiten heeft bij de club uit de Chinese hoogste divisie een meerjarig contract getekend. Larsson had bij Feyenoord nog een verbintenis tot de zomer van 2021.
De directe overstap van Larsson was nog mogelijk, omdat de Chinese transferperiode pas later vrijdag sluit. Hoeveel Feyenoord voor de speler ontvangt, is niet bekendgemaakt. De club spreekt van "een heel mooie transfersom", maar erkent ook dat de timing van de overgang niet ideaal is. Eerder deze maand raakte namelijk aanvaller Luis Sinisterra ernstig geblesseerd. Hij mist de rest van het seizoen.
Larsson kwam in augustus 2017 over van sc Heerenveen en scoorde in zijn debuutwedstrijd. Larsson speelde ruim honderd officiële wedstrijden voor Feyenoord. In totaal speelde Larsson 158 eredivisiewedstrijden waarin hij 37 doelpunten maakte.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
7 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
9 uur geledenZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA spreekt opnieuw van "een doelbewuste poging om het gezag van FIFA en haar voorzitter te ondermijnen". De bond reageert daarmee op een rectificatie van de Engelse krant The Times naar aanleiding van berichtgeving van vorige week over het salaris van FIFA-voorzitter Gianni Infantino. De krant meldde dat de Zwitser een tweede salaris zou hebben ontvangen van de Amerikaanse entiteit die door de FIFA was opgericht voor de organisatie van het WK van afgelopen zomer. Die betaling zou niet in het financiële verslag van de voetbalbond staan.
9 uur geledenPORTO (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is "trots" op zijn ploeg na de 1-0-overwinning tegen FC Porto in de Champions League. Dat zei de trainer na afloop van het duel in Portugal tegen Ziggo Sport. "Ik vond dat we goed speelden", aldus Bosz. Het was de eerste overwinning dit Champions League-seizoen voor de kampioen van Nederland.
18 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Champions League gewonnen van FC Barcelona. In Parijs werd het 4-2 voor de winnaars van de afgelopen twee edities van het Europese clubtoernooi. Het was voor Barcelona de eerste nederlaag van het seizoen.
21 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft met een doelpunt en een assist een belangrijke bijdrage geleverd aan de 4-0-thuisoverwinning van zijn club AS Roma tegen Slovan Bratislava in de Champions League. De Oranje-international was ook nog bij een derde doelpunt betrokken. Met nog een half uur te spelen werd hij gewisseld.
21 uur geleden