Feyenoorder Larsson per direct naar China
ROTTERDAM (ANP) - Aanvaller Sam Larsson (26) is per direct vertrokken bij Feyenoord. De Zweed maakt de overstap naar de Chinese club Dalian Pro FC. De linksbuiten heeft bij de club uit de Chinese hoogste divisie een meerjarig contract getekend. Larsson had bij Feyenoord nog een verbintenis tot de zomer van 2021.
De directe overstap van Larsson was nog mogelijk, omdat de Chinese transferperiode pas later vrijdag sluit. Hoeveel Feyenoord voor de speler ontvangt, is niet bekendgemaakt. De club spreekt van "een heel mooie transfersom", maar erkent ook dat de timing van de overgang niet ideaal is. Eerder deze maand raakte namelijk aanvaller Luis Sinisterra ernstig geblesseerd. Hij mist de rest van het seizoen.
Larsson kwam in augustus 2017 over van sc Heerenveen en scoorde in zijn debuutwedstrijd. Larsson speelde ruim honderd officiële wedstrijden voor Feyenoord. In totaal speelde Larsson 158 eredivisiewedstrijden waarin hij 37 doelpunten maakte.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
28 minuten geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
3 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
19 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
19 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
19 uur geleden