Feyenoorder Jahanbakhsh in basis Iran tegen Engeland op WK
AL-RAYYAN (ANP) - Feyenoorder Alireza Jahanbakhsh staat in de basis bij Iran voor het eerste WK-duel met Engeland. Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft Harry Maguire opgenomen in zijn basisopstelling.
Jahanbakhsh, die eerder in Nederland uitkwam voor NEC en AZ, speelde dit seizoen tien competitiewedstrijden voor Feyenoord. De aanvaller wacht nog op zijn eerste Eredivisie-doelpunt.
De positie van Maguire werd de laatste tijd in de Engelse media ter discussie gesteld vanwege zijn gebrek aan vorm en speeltijd bij zijn club Manchester United. Maguire kwam dit seizoen slechts in vier competitieduels in actie onder United-trainer Erik ten Hag. De 29-jarige verdediger heeft 48 interlands achter zijn naam staan.
De wedstrijd tegen Iran komt zoals verwacht nog te vroeg voor James Maddison en Kyle Walker, die nog niet fit genoeg zijn.
Chelsea-speler Mason Mount, die tijdens het seizoen 2017-2018 voor Vitesse uitkwam, staat wel in de basisopstelling voor de wedstrijd die om 14.00 uur begint in het Khalifa International-stadion in Al-Rayyan.
Meer uit Voetbal
BURNLEY (ANP) - Manchester City heeft de koppositie in de Premier League overgenomen van Arsenal. De formatie van trainer Pep Guardiola won op Turf Moor met 1-0 van Burnley. De thuisploeg is gedegradeerd na de nederlaag.
20 minuten geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayern München blijft in de race voor drie hoofdprijzen aan het einde van dit seizoen. De ploeg van Vincent Kompany, die afgelopen zondag kampioen werd in de Bundesliga, bereikte de finale van het Duitse bekertoernooi. Bayern schakelde in de halve finale Bayer Leverkusen uit door een 2-0-zege. De Duitse club staat ook nog in de halve finale van de Champions League tegen PSG.
40 minuten geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft een belangrijke overwinning geboekt in de strijd tegen degradatie. De ploeg van trainer Anthony Correia versloeg voor eigen publiek middenmoter Sparta met 4-1.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft Jordan Bos terug voor de thuiswedstrijd tegen FC Groningen van zaterdag. De coach van de Rotterdammers zei in een interview op de clubwebsite dat de Australische verdediger weer inzetbaar is, nadat hij het laatste competitieduel met NEC had gemist.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de voorsprong op concurrent RC Lens in de Franse Ligue 1 weer vergroot. De koploper in Frankrijk won met 3-0 thuis tegen FC Nantes en heeft 66 punten. Dat zijn 4 punten meer dan de nummer 2 uit Lens.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.
4 uur geleden