Feyenoorder Jahanbakhsh in basis Iran tegen Engeland op WK
AL-RAYYAN (ANP) - Feyenoorder Alireza Jahanbakhsh staat in de basis bij Iran voor het eerste WK-duel met Engeland. Bondscoach Gareth Southgate van Engeland heeft Harry Maguire opgenomen in zijn basisopstelling.
Jahanbakhsh, die eerder in Nederland uitkwam voor NEC en AZ, speelde dit seizoen tien competitiewedstrijden voor Feyenoord. De aanvaller wacht nog op zijn eerste Eredivisie-doelpunt.
De positie van Maguire werd de laatste tijd in de Engelse media ter discussie gesteld vanwege zijn gebrek aan vorm en speeltijd bij zijn club Manchester United. Maguire kwam dit seizoen slechts in vier competitieduels in actie onder United-trainer Erik ten Hag. De 29-jarige verdediger heeft 48 interlands achter zijn naam staan.
De wedstrijd tegen Iran komt zoals verwacht nog te vroeg voor James Maddison en Kyle Walker, die nog niet fit genoeg zijn.
Chelsea-speler Mason Mount, die tijdens het seizoen 2017-2018 voor Vitesse uitkwam, staat wel in de basisopstelling voor de wedstrijd die om 14.00 uur begint in het Khalifa International-stadion in Al-Rayyan.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola voelt zich verantwoordelijk voor de nederlaag van Manchester City tegen Bayer Leverkusen in de Champions League (0-2). "Ik heb mijn ploeg op te veel posities gewijzigd", zei hij na de wedstrijd.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - José Mourinho zag "een niet perfect team" zijn tactisch plan goed uitvoeren. Dat zei de 62-jarige coach van Benfica na afloop van de gewonnen Champions League-wedstrijd tegen Ajax (0-2).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Rayane Bounida heeft het idee dat hij zijn interim-trainer Fred Grim heeft overtuigd in het verloren duel met Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik denk dat ik nu basisspeler ben", zei hij met veel bravoure in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Ik denk dat ik lekker ga slapen."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.
14 uur geleden