Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Hendriks vervangt Oosterwolde bij Jong Oranje

Feyenoorder Hendriks vervangt Oosterwolde bij Jong Oranje

ZEIST (ANP) - Jayden Oosterwolde heeft zich afgemeld bij bondscoach Erwin van de Looi van Jong Oranje. De speler van FC Twente is niet wedstrijdfit en wordt vervangen door Feyenoord-verdediger Ramon Hendriks, die voor het eerst bij de definitieve selectie zit. Hij debuteerde afgelopen zondag in de verloren uitwedstrijd tegen FC Utrecht (3-1) in het basisteam van de Rotterdammers.

Jong Oranje begint volgende week dinsdag met een thuiswedstrijd tegen Moldavië aan de EK-kwalificatie. Het duel vindt plaats in Deventer en begint om 18.45 uur. In de EK-kwalificatiegroep van Jong Oranje zijn Zwitserland, Bulgarije, Wales en Gibraltar de andere tegenstanders.

Meer uit Voetbal

Midtjylland tegen Ajax met kwartier uitgesteld door dichte rook

HERNING (ANP) - De uitwedstrijd van Ajax tegen FC Midtjylland in de Conference League is donderdag een kwartier later begonnen. Op het veld in Herning was sprake van dichte rook. Het zicht voor de spelers en arbitrage was daardoor minimaal.

45 minuten geleden
Smaakmaker Raphinha langer bij FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.

6 uur geleden
Japanner Tashima stelt zich kandidaat voor voorzitterschap FIFA

TOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.

6 uur geleden
Klopp roept Füllkrug en Mohya op voor duels met Servië en Oranje

FRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.

7 uur geleden
Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."

8 uur geleden
Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

10 uur geleden
Keeper Owono mist interlands na noodlottige botsing met De Miguel

MALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.

10 uur geleden