Feyenoorder Hartman valt opnieuw uit met blessure
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Quilindschy Hartman heeft opnieuw een blessure opgelopen. De linksback viel in de thuiswedstrijd tegen FC Utrecht na een half uur spelen uit, nadat hij de Deen Niklas Vesterlund van scoren probeerde af te houden en hem op zijn hakken tikte. Hartman, die voor de overtreding een gele kaart kreeg, blesseerde zich aan zijn rechteronderbeen en werd vervangen door Bart Nieuwkoop.
Sam Lammers benutte de strafschop voor FC Utrecht, dat in de 2e minuut via Othmane Boussaid ook al scoorde en met 2-1 leidt in De Kuip.
Hartman moest de voorbij twee interlands van Oranje tegen Schotland en Duitsland aan zich voorbij laten gaan door een blessure. Tegen Utrecht maakte hij juist zijn rentree.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
2 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
21 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
22 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
23 uur geleden