Feyenoorder Hartman maakt rentree na klein jaar afwezigheid
ROTTERDAM (ANP) - Quilindschy Hartman heeft zijn rentree bij Feyenoord gemaakt. De 23-jarige linkervleugelverdediger kwam dinsdag in actie in een oefenwedstrijd van Feyenoord onder 21 tegen Jong AZ.
Hartman liep eind maart een zware knieblessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. De Feyenoorder speelde tot nu toe vier interlands voor het Nederlands elftal.
Het is nog niet duidelijk wanneer Hartman weer deel uitmaakt van de wedstrijdselectie van het eerste elftal. Woensdag in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker bij Rijnsburgse Boys is hij er nog niet bij. Ook middenvelders Quinten Timber en Hwang In-beom ontbreken tegen de huidige nummer 2 van de tweede divisie. "Ze zijn met de medische staf bezig aan hun revalidatie. Ook tegen Willem II zijn ze er zaterdag nog niet bij, denk ik", vertelde trainer Brian Priske in De Kuip.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
4 uur geledenCAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.
6 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
17 uur geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
17 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
18 uur geleden