Feyenoorder Giménez haalt weinig plezier uit fraaie gelijkmaker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Santiago Giménez haalde maar weinig plezier uit zijn fraaie treffer tegen Fortuna Sittard, waarmee hij een punt redde voor de Rotterdammers (1-1). "Ik geef niet om de doelpunten, winnen is belangrijker. Dat is niet gelukt, dus daar baal ik van", zei de van een blessure herstelde spits na afloop bij ESPN.
Giménez speelde als invaller zijn eerste competitiewedstrijd sinds hij in september een blessure opliep. De Mexicaan was dinsdag tijdens het gelijkspel bij Manchester City (3-3) ook van de bank gekomen om een doelpunt te maken.
"Het is fijn om weer minuten te maken en om weer fris te zijn na een ernstige blessure", zei de aanvaller. "Het was een goed doelpunt, maar ik ben teleurgesteld in het resultaat. Ik denk dat we verdienden te winnen. We hadden veel kansen, maar hun keeper was ook goed. We scoorden een keer, maar dat was niet genoeg."
Meer uit Voetbal
GENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
25 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
26 minuten geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft met Corinthians de Braziliaanse bekerfinale bereikt. De ploeg uit São Paulo versloeg in de halve eindstrijd Cruzeiro na een strafschoppenserie. Corinthians verloor in het eigen stadion de returnwedstrijd met 2-1, na een zege in het eerste duel in Belo Horizonte (0-1).
4 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft met Real Madrid een belangrijke overwinning behaald. Na nederlagen tegen Celta de Vigo (0-2) en Manchester City (1-2) wist de 'Koninklijke' in de Spaanse competitie wel te winnen bij Deportivo Alavés: 1-2. Alonso kon de overwinning goed gebruiken. Na een reeks mindere resultaten is er de nodige kritiek op de voormalige Spaanse international.
14 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor de tweede keer dit seizoen punten verspeeld in de Bundesliga. De koploper stond in eigen stadion tegen hekkensluiter FSV Mainz kort voor tijd zelfs op achterstand, maar wist er alsnog 2-2 van te maken.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie leed met Feyenoord in de uitwedstrijd tegen Ajax de zesde nederlaag (2-0) in acht duels. "Maar ik kan mijn spelers niet veel kwalijk nemen" , zei hij. "Ik kan niet veel meer van ze vragen. Verliezen van Ajax doet wel extra pijn. Bij mij, bij mijn spelers en zeker ook bij onze fans."
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City blijft goed presteren in de Premier League. Het elftal van trainer Pep Guardiola boekte bij Crystal Palace de vierde achtereenvolgende zege: 0-3. Manchester City houdt zo 2 punten achterstand op koploper Arsenal, dat zaterdag moeizaam won van hekkensluiter Wolverhampton Wanderers (2-1).
20 uur geleden