Feyenoorder Giménez haalt weinig plezier uit fraaie gelijkmaker
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Santiago Giménez haalde maar weinig plezier uit zijn fraaie treffer tegen Fortuna Sittard, waarmee hij een punt redde voor de Rotterdammers (1-1). "Ik geef niet om de doelpunten, winnen is belangrijker. Dat is niet gelukt, dus daar baal ik van", zei de van een blessure herstelde spits na afloop bij ESPN.
Giménez speelde als invaller zijn eerste competitiewedstrijd sinds hij in september een blessure opliep. De Mexicaan was dinsdag tijdens het gelijkspel bij Manchester City (3-3) ook van de bank gekomen om een doelpunt te maken.
"Het is fijn om weer minuten te maken en om weer fris te zijn na een ernstige blessure", zei de aanvaller. "Het was een goed doelpunt, maar ik ben teleurgesteld in het resultaat. Ik denk dat we verdienden te winnen. We hadden veel kansen, maar hun keeper was ook goed. We scoorden een keer, maar dat was niet genoeg."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
2 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
6 uur geleden