Feyenoorder Berghuis: we moeten beter gaan voetballen
ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was kritisch op Feyenoord na de zege op PEC Zwolle (1-0). "Als je zo blijft spelen, dan ga je ook gelijkspelen of verliezen", zei hij. "Dat moeten we niet hebben."
Feyenoord steeg naar de tweede plaats van de ranglijst, met evenveel punten als koploper Ajax en Vitesse. Ajax speelt donderdag nog tegen FC Twente maar Ajax tegen Feyenoord is komende zondag sowieso een duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst.
"We komen steeds dichterbij en dat is goed", keek Berghuis naar de ranglijst. "Maar we hebben matig gespeeld. De eerste helft was zelfs slecht. Zwolle trok ons helemaal uit elkaar en we kwamen in te grote ruimten te spelen", zei de aanvoerder bij ESPN. "We speelden ook in een veel te laag tempo."
Uiteindelijk tekende de ingevallen Luis Sinisterra in de 64e minuut voor het enige doelpunt. "Als we hem goed aanspelen, dan kan hij het verschil maken", zei Berghuis. "En dat deed hij ook. Ik ben blij voor hem. Maar wij moeten beter gaan spelen."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot heeft Mohamed Salah opgenomen in de Liverpool-selectie voor de Premier League-wedstrijd tegen Brighton van zaterdag. Dat melden diverse Britse media, waaronder de BBC. Liverpool zelf heeft nog niets gemeld.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist maandag ook de thuiswedstrijd van Manchester United tegen Bournemouth. "Hij heeft nog te veel last van zijn rug", zei trainer Rúben Amorim op een persconferentie.
18 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
22 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
22 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
1 dag geleden