Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoorder Berghuis: we moeten beter gaan voetballen

Feyenoorder Berghuis: we moeten beter gaan voetballen

ROTTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was kritisch op Feyenoord na de zege op PEC Zwolle (1-0). "Als je zo blijft spelen, dan ga je ook gelijkspelen of verliezen", zei hij. "Dat moeten we niet hebben."

Feyenoord steeg naar de tweede plaats van de ranglijst, met evenveel punten als koploper Ajax en Vitesse. Ajax speelt donderdag nog tegen FC Twente maar Ajax tegen Feyenoord is komende zondag sowieso een duel tussen de nummers 1 en 2 van de ranglijst.

"We komen steeds dichterbij en dat is goed", keek Berghuis naar de ranglijst. "Maar we hebben matig gespeeld. De eerste helft was zelfs slecht. Zwolle trok ons helemaal uit elkaar en we kwamen in te grote ruimten te spelen", zei de aanvoerder bij ESPN. "We speelden ook in een veel te laag tempo."

Uiteindelijk tekende de ingevallen Luis Sinisterra in de 64e minuut voor het enige doelpunt. "Als we hem goed aanspelen, dan kan hij het verschil maken", zei Berghuis. "En dat deed hij ook. Ik ben blij voor hem. Maar wij moeten beter gaan spelen."

Meer uit Voetbal

Excelsior neemt afstand van degradatiezone met thuiszege op PEC

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft met een thuiszege op PEC Zwolle (2-1) afstand genomen van de laatste plaatsen in de Eredivisie. De Rotterdammers waren met name in de eerste helft sterker, maar scoorden toen maar één keer. PEC kwam vlak na rust via een zeldzaam doelpunt van Ryan Thomas op gelijke hoogte, de Georgiër Irakli Yegoian bezorgde de thuisploeg in de slotfase alsnog een benauwde overwinning.

55 minuten geleden
Liverpool profiteert tegen Spurs van vroege rode kaart Simons

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (1-2). De ploeg van trainer Arne Slot sloeg toe na rust, toen de thuisploeg al even met tien man speelde.

56 minuten geleden
RB Leipzig verliest van Leverkusen en zakt naar vierde plaats

LEIPZIG (ANP) - RB Leipzig gaat de winterstop in als nummer 4 van de Bundesliga in plaats van als eerste achtervolger van koploper Bayern München. Bayer Leverkusen was in Leipzig met 3-1 te sterk en nam de derde plaats over. Vrijdag verdrong Borussia Dortmund de Oost-Duitsers al van de tweede plaats door een zege op Borussia Mönchengladbach (2-0).

57 minuten geleden
Simons krijgt rode kaart voor zware tackle op Van Dijk

LONDEN (ANP) - Xavi Simons heeft zichzelf en Tottenham Hotspur een slechte dienst bewezen. De middenvelder werd in de 32e minuut van de thuiswedstrijd tegen Liverpool van het veld gestuurd na een zware tackle op Virgil van Dijk, zijn aanvoerder bij Oranje.

2 uur geleden
Ajax begint met middenvelder Steur tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen NEC. De 17-jarige middenvelder krijgt het vertrouwen van interim-trainer Fred Grim na zijn goede spel van vorige week tegen Feyenoord.

2 uur geleden
De Graafschap knokt zich naar uitzege bij TOP Oss

OSS (ANP) - De Graafschap heeft de eerste helft van het seizoen als nummer 3 van de Keuken Kampioen Divisie afgesloten. De ploeg uit Doetinchem won de uitwedstrijd tegen TOP Oss (2-3), na een achterstand van 2-0.

2 uur geleden
Heerenveen na bekerzege in Kuip ook te sterk voor Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - SC Heerenveen is er na de bekerzege tegen Feyenoord in geslaagd ook de laatste Eredivisiewedstrijd voor de winterstop met een overwinning af te sluiten. De ploeg van trainer Robin Veldman was in Almelo met 0-3 te sterk voor Heracles.

3 uur geleden