Feyenoord zonder Jørgensen tegen PEC
ZWOLLE (ANP) - Feyenoord neemt het zondag tegen PEC Zwolle op zonder Nicolai Jørgensen. De Deense aanvaller, donderdag nog wel actief in het gewonnen bekerduel met Heerenveen, is niet fit genoeg bevonden. Zijn plaats wordt ingenomen door de Zweed Sam Larsson.
Ook verdediger Eric Botteghin en middenvelder Oguzhan Özyakup ontbreken. Botteghin miste het duel met Heerenveen ook al vanwege een blessure. Özyakup kwam als invaller voor Jørgensen de laatste 10 minuten in het veld. Op Jørgensen na start trainer Dick Advocaat met dezelfde elf als donderdag. Het competitieduel in Zwolle begint om 16.45 uur.
Meer uit Voetbal
WENEN/SAN FRANCISCO (ANP/DPA) - Ralf Rangnick heeft zijn contract als bondscoach van Oostenrijk verlengd. Dat meldde de Oostenrijkse voetbalbond ÖFB enkele dagen voor de eerste groepswedstrijd van de nationale ploeg op het WK voetbal tegen Jordanië.
1 uur geledenBOCA RATON (ANP) - Het nationale voetbalelftal van Curaçao reist met een volledig fitte selectie naar Houston. Alle 26 spelers kwamen op zaterdag in actie tijdens de laatste training van de ploeg van bondscoach Dick Advocaat in aanloop naar de eerste groepswedstrijd tegen Duitsland. "Iedereen is fit, iedereen is in staat om te spelen", aldus de woordvoerder van de ploeg tegen het ANP.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Bart Verbruggen is begonnen aan de laatste training voor het eerste duel van het Nederlands elftal op het WK van zondag tegen Japan. De doelman raakte maandag geblesseerd tijdens een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan en liet zich drie dagen behandelen door een fysiotherapeut. Hij sloot vrijdag weer aan bij een besloten training en lijkt klaar voor de ontmoeting met Japan.
4 uur geledenACCRA (ANP/AFP/RTR) - De Ghanese regering heeft een officiële klacht ingediend bij Canada omdat de Ghanese middenvelder Thomas Partey geen visum heeft gekregen. Ghana speelt woensdag de eerste groepswedstrijd van het WK voetbal in Toronto, maar de 32-jarige Partey mag Canada niet in, omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
7 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP/RTR) - Marokko wil op het WK bewijzen dat het land geen underdog meer is. Dat heeft bondscoach Mohamed Ouahbi in de aanloop naar de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Brazilië gezegd.
9 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - Wereldvoetbalbond FIFA houdt vol dat de bezoekerscijfers bij het WK kloppen, ondanks beelden van lege stoeltjes tijdens de tweede wedstrijd van het WK tussen Zuid-Korea en Tsjechië in Mexico afgelopen donderdag.
11 uur geledenKANSAS CITY (ANP/RTR) - Het Engelse voetbalelftal is slachtoffer geworden van diefstal. Bij het team is materiaal voor de trainingen gestolen uit een transportbus.
12 uur geleden