Feyenoord zonder Jørgensen tegen PEC
ZWOLLE (ANP) - Feyenoord neemt het zondag tegen PEC Zwolle op zonder Nicolai Jørgensen. De Deense aanvaller, donderdag nog wel actief in het gewonnen bekerduel met Heerenveen, is niet fit genoeg bevonden. Zijn plaats wordt ingenomen door de Zweed Sam Larsson.
Ook verdediger Eric Botteghin en middenvelder Oguzhan Özyakup ontbreken. Botteghin miste het duel met Heerenveen ook al vanwege een blessure. Özyakup kwam als invaller voor Jørgensen de laatste 10 minuten in het veld. Op Jørgensen na start trainer Dick Advocaat met dezelfde elf als donderdag. Het competitieduel in Zwolle begint om 16.45 uur.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De Engelse voetbalbond (FA) heeft een brief gestuurd aan de FIFA waarin de bond steun voor de herverkiezing van Gianni Infantino als voorzitter van de wereldvoetbalbond intrekt. Dat melden Britse media waaronder de BBC en Sky News. De positie van Infantino staat onder grote druk sinds de aankondiging van een, inmiddels ingetrokken, investeringsplan rond het WK voetbal.
17 minuten geledenLUQUE (ANP) - De Zuid-Amerikaanse voetbalbond CONMEBOL pleit voor "institutionele integriteit" bij wereldvoetbalbond FIFA. Ook juicht de bond het intrekken van het omstreden WK-investeringsplan van de FIFA toe, meldt zij in een verklaring.
24 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Shelbourne. De linksbuiten staat in de belangstelling van Paris Saint-Germain. De winnaar van de Champions League heeft nog geen overeenstemming met Ajax bereikt over een transfer.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de Servische verdediger Filip Kostić gecontracteerd, meldt de club uit Eindhoven. De 33-jarige linksachter komt over van Juventus, waar hij vier jaar onder contract stond. Kostić heeft bij PSV getekend voor twee seizoenen tot medio 2028.
4 uur geledenNYON (ANP) - De Europese voetbalbond UEFA blijft, ondanks excuses van FIFA-voorzitter Gianni Infantino, bij de eerder aangekondigde boycot van alle FIFA-competities. Dat meldt de Europese bond in een verklaring aan het ANP. Volgens de UEFA is niet aan de eerder gestelde voorwaarden voldaan.
4 uur geledenMONTEVIDEO (ANP/BELGA) - Diego Forlán (47) is de nieuwe bondscoach van Uruguay. Dat heeft de voetbalbond van het Zuid-Amerikaanse land donderdag bekendgemaakt. De oud-international werd vorige maand al aangesteld als tijdelijke opvolger van Marcelo Bielsa, die na een teleurstellend verlopen WK voetbal was vertrokken.
4 uur geledenTRABZON (ANP) - Mohamed Salah heeft zijn overstap naar Trabzonspor afgerond. De 34-jarige aanvaller uit Egypte heeft voor twee seizoenen getekend bij de Turkse nummer 3 van afgelopen seizoen. Woensdag deelde Trabzonspor al beelden op sociale media van Salah om de transfer aan te kondigen.
5 uur geleden