Feyenoord zonder Geertruida naar Rome
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is zonder Lutsharel Geertruida afgereisd naar Rome waar donderdag voor de Rotterdammers met een uitwedstrijd tegen Lazio de groepsfase voor de Europa League begint. De 22-jarige verdediger ontbrak zaterdag ook al in het uitduel met Go Ahead Eagles wegens ziekte. De club meldt dat hij nog niet fit genoeg is.
Trainer Arne Slot stapte met een selectie van 23 spelers in het vliegtuig. De Argentijnse aanwinst Ezequiel Bullaude ontbreekt ook. De 21-jarige middenvelder is nog niet speelgerechtigd.
Het duel tussen Lazio en Feyenoord begint donderdag om 21.00 uur. Feyenoord bereikte vorig seizoen de finale van de Conference League, waarin Lazio's stadgenoot AS Roma net te sterk was.
Meer uit Voetbal
BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft de Japanse keeper Zion Suzuki vastgelegd. De 28-voudig international van zijn land komt voor naar verluidt 35 miljoen euro over van het Italiaanse Parma. Suzuki (23) maakte tijdens het WK indruk met Japan, dat als tweede eindigde in de poule achter Oranje en in de zestiende finales werd uitgeschakeld door Brazilië.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München houdt vertrouwen in de toekomst van voetballer Jamal Musiala op het hoogste niveau. De 23-jarige middenvelder raakte dinsdag voor de tweede keer in vier dagen onwel tijdens een oefenduel. Er zijn geen aanwijzingen dat zijn klachten een bedreiging zijn voor zijn voetbalcarrière, meldt het Duitse persbureau dpa op basis van bronnen bij Bayern München.
3 uur geledenMONACO (ANP) - Paul Pogba en AS Monaco hebben hun samenwerking na ruim een jaar beëindigd. Dat maakte de club uit het vorstendom woensdag bekend. Pogba had bij Monaco nog een contract voor een jaar.
4 uur geledenCAGLIARI (ANP/RTR) - Cagliari-voetballer Yael Trepy is ontwaakt uit zijn kunstmatige coma en is weer volledig aanspreekbaar. De 20-jarige Fransman heeft geen beademingsapparatuur meer nodig, maar ligt nog wel op de intensive care om zijn ademhalingsproblemen in de gaten te houden. Die hield Trepy over aan een zwembadongeluk zondag, waarbij hij bijna verdronk.
5 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay is blij met zijn nieuwe contract bij Corinthians. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal heeft een verbintenis getekend die medio 2028 afloopt.
16 uur geledenNICE (ANP) - Axel Witsel vervolgt zijn loopbaan bij OGC Nice. De 37-jarige Belg heeft een contract voor een seizoen ondertekend bij de club uit het zuiden van Frankrijk.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Jamal Musiala is voor de tweede keer in vier dagen onwel geworden. De international van Duitsland voelde zich kort na zijn invalbeurt in een gewonnen oefenduel van Bayern München met FC Heidenheim (4-2) niet lekker en ging op de grond zitten.
18 uur geleden