Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord zonder Diemers en Nieuwkoop, Bijlow twijfelgeval

Feyenoord zonder Diemers en Nieuwkoop, Bijlow twijfelgeval

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord strijdt zondag in Eindhoven tegen PSV voor de laatste kans op de tweede plek, die goed is voor deelname aan de voorronde van de Champions League. Dat zei trainer Dick Advocaat tijdens zijn vooruitblik in De Kuip. "Als we niet winnen, is dat voorbij", erkende de Haagse voetbalveteraan.

Feyenoord staat nu op de vijfde plek, met 8 punten minder dan nummer 2 PSV. Dat gat is al vrij groot, maar volgens Advocaat nog wel overbrugbaar. "Want als wij zondag winnen, worden de andere ploegen ook nerveus. Dit wordt een moeilijke wedstrijd, maar ook een heel interessante wedstrijd. Ik ben heel benieuwd wat het elftal gaat zetten tegenover het systeem dat PSV hanteert. We zullen ons toch een beetje moeten aanpassen. Maar PSV is ook een tegenstander die ons wel ligt. Dat hebben we de laatste jaren wel bewezen. Dus waarom zondag ook niet?"

Advocaat kan in Eindhoven niet beschikken over verdediger Bart Nieuwkoop en middenvelder Mark Diemers. Beiden zijn geblesseerd. Doelman Justin Bijlow vormt nog een twijfelgeval. De eerste keeper van Feyenoord stond enkele maanden aan de kant vanwege een voetblessure. Hij maakte vorige maand zijn rentree, maar miste daarna al weer een aantal duels vanwege fysieke problemen.

Meer uit Voetbal

Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

4 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

5 uur geleden
Willem II naar finale play-offs na zege op Almere City

TILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.

5 uur geleden
Afellay stopt na seizoen als assistent-trainer bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.

6 uur geleden
Vrouwen FC Twente kloppen PSV na strafschoppen en winnen beker

ROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).

7 uur geleden
Manchester City verovert ten koste van Chelsea FA Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.

9 uur geleden
FC Heidenheim en Sankt Pauli degraderen uit Bundesliga

HAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.

9 uur geleden