Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord zonder Diemers en Nieuwkoop, Bijlow twijfelgeval

Feyenoord zonder Diemers en Nieuwkoop, Bijlow twijfelgeval

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord strijdt zondag in Eindhoven tegen PSV voor de laatste kans op de tweede plek, die goed is voor deelname aan de voorronde van de Champions League. Dat zei trainer Dick Advocaat tijdens zijn vooruitblik in De Kuip. "Als we niet winnen, is dat voorbij", erkende de Haagse voetbalveteraan.

Feyenoord staat nu op de vijfde plek, met 8 punten minder dan nummer 2 PSV. Dat gat is al vrij groot, maar volgens Advocaat nog wel overbrugbaar. "Want als wij zondag winnen, worden de andere ploegen ook nerveus. Dit wordt een moeilijke wedstrijd, maar ook een heel interessante wedstrijd. Ik ben heel benieuwd wat het elftal gaat zetten tegenover het systeem dat PSV hanteert. We zullen ons toch een beetje moeten aanpassen. Maar PSV is ook een tegenstander die ons wel ligt. Dat hebben we de laatste jaren wel bewezen. Dus waarom zondag ook niet?"

Advocaat kan in Eindhoven niet beschikken over verdediger Bart Nieuwkoop en middenvelder Mark Diemers. Beiden zijn geblesseerd. Doelman Justin Bijlow vormt nog een twijfelgeval. De eerste keeper van Feyenoord stond enkele maanden aan de kant vanwege een voetblessure. Hij maakte vorige maand zijn rentree, maar miste daarna al weer een aantal duels vanwege fysieke problemen.

Meer uit Voetbal

Advocaat: genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat wil een streep zetten onder de ophef die is ontstaan na zijn nieuwe aanstelling als bondscoach van het Curaçaose voetbalelftal. "Er is de afgelopen dagen genoeg gezegd en geschreven, nu moeten we voetballen", sprak de Hagenaar maandagochtend (lokale tijd) via een Zoom-verbinding met de pers op Curaçao, waarin hij onder meer zijn selectie voor het WK bekendmaakte.

59 minuten geleden
Congo zonder Ajax-middenvelder Mokio naar WK

KINSHASA (ANP/RTR) - De Democratische Republiek Congo gaat zonder Jorthy Mokio naar het wereldkampioenschap voetbal. De middenvelder van Ajax is nog niet speelgerechtigd.

1 uur geleden
Advocaat houdt vast aan vertrouwde namen in WK-selectie Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - In de WK-selectie van Curaçao die bondscoach Dick Advocaat maandag bekendgemaakt heeft, zitten geen grote verrassingen. De selectie is nauwelijks gewijzigd ten opzichte van de groep die de eerste WK-deelname voor Curaçao binnenhaalde.

1 uur geleden
Heracles stuurt na degradatie algemeen directeur Toussaint weg

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft algemeen directeur Rob Toussaint weggestuurd. Dat besluit is genomen na de degradatie van de club naar de eerste divisie.

2 uur geleden
Feyenoorder Trauner na rentree niet met Oostenrijk naar WK

WENEN (ANP) - Gernot Trauner is niet opgeroepen voor de Oostenrijkse selectie voor het wereldkampioenschap voetbal. De centrale verdediger van Feyenoord keerde in april na bijna een jaar terug na een zware blessure aan zijn achillespees. Wel staat Trauner nog op een lijst van zestien door bondscoach Ralf Rangnick aangewezen reserves. De Feyenoorder was van de partij op het EK in 2024 toen Oostenrijk Nederland versloeg in de groepsfase.

2 uur geleden
Kroatië met PSV'er Perisic en Ajacied Sutalo naar WK

ZAGREB (ANP) - Kroatië reist met PSV-aanvaller Ivan Perisic en Ajax-verdediger Josip Sutalo af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verliezend finalist van het WK van 2018 treft in de groepsfase Engeland, Panama en Ghana.

3 uur geleden
Kaapverdië met zes in Nederland geboren spelers naar WK voetbal

PRAIA (ANP) - Kaapverdië reist af naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico met zes in Nederland geboren spelers. De Afrikaanse eilandengroep debuteert op het WK in een groep met Spanje, Uruguay en Saudi-Arabië.

3 uur geleden