Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner mist zaterdag ook het uitduel van Feyenoord met RKC Waalwijk. De aanvoerder is nog onvoldoende hersteld van een blessure. Trainer Arne Slot heeft goede hoop dat zijn verdediger dinsdag wel fit is voor het uitduel met Lazio in de Champions League. "Dat hopen en verwachten we wel. Maar een paar dagen geleden dacht ik ook dat hij RKC zou halen", zei hij.

De geblesseerde Yankuba Minteh ontbreekt ook tegen RKC. Luka Ivanusec is wel klaar voor een basisplaats. Trainer Slot verwacht dat Feyenoord in Waalwijk revanche neemt voor het verloren uitduel van zondag met FC Twente (2-1). "Want daar deden we heel veel fout", zei hij. "Dan is het nog best bijzonder dat we nog bijna een resultaat haalden. Maar we hebben verloren en dat lag ook aan een stukje gemakzucht bij ons. Maar een topclub moet reageren na een teleurstelling. Ik hoop dat we dat doen."

Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met 7 punten minder dan koploper PSV. "Zeker na onze wedstrijd van vorige week zie ik geen reden om onze uitwedstrijd tegen RKC lichtzinnig op te nemen", stelde Slot. "Natuurlijk spelen we dinsdag een heel belangrijke uitwedstrijd tegen Lazio in de Champions League. Maar daar zijn we echt niet mee bezig. Iedere uitwedstrijd is lastig, ook die in Waalwijk. Michiel Kramer is daar een zeer bruikbare speler. Hij kan niet alleen goed koppen. Iedere bal die hij kaatst, is ook op de juiste snelheid. Hij is een voetballer die te vaak wordt onderschat."

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

2 uur geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

4 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

5 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

6 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

6 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

17 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

18 uur geleden