Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner mist zaterdag ook het uitduel van Feyenoord met RKC Waalwijk. De aanvoerder is nog onvoldoende hersteld van een blessure. Trainer Arne Slot heeft goede hoop dat zijn verdediger dinsdag wel fit is voor het uitduel met Lazio in de Champions League. "Dat hopen en verwachten we wel. Maar een paar dagen geleden dacht ik ook dat hij RKC zou halen", zei hij.

De geblesseerde Yankuba Minteh ontbreekt ook tegen RKC. Luka Ivanusec is wel klaar voor een basisplaats. Trainer Slot verwacht dat Feyenoord in Waalwijk revanche neemt voor het verloren uitduel van zondag met FC Twente (2-1). "Want daar deden we heel veel fout", zei hij. "Dan is het nog best bijzonder dat we nog bijna een resultaat haalden. Maar we hebben verloren en dat lag ook aan een stukje gemakzucht bij ons. Maar een topclub moet reageren na een teleurstelling. Ik hoop dat we dat doen."

Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met 7 punten minder dan koploper PSV. "Zeker na onze wedstrijd van vorige week zie ik geen reden om onze uitwedstrijd tegen RKC lichtzinnig op te nemen", stelde Slot. "Natuurlijk spelen we dinsdag een heel belangrijke uitwedstrijd tegen Lazio in de Champions League. Maar daar zijn we echt niet mee bezig. Iedere uitwedstrijd is lastig, ook die in Waalwijk. Michiel Kramer is daar een zeer bruikbare speler. Hij kan niet alleen goed koppen. Iedere bal die hij kaatst, is ook op de juiste snelheid. Hij is een voetballer die te vaak wordt onderschat."

Meer uit Voetbal

NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

9 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

10 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

10 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

11 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

11 uur geleden
Koploper Arsenal komt niet verder dan 0-0 bij Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft op bezoek bij Nottingham Forest, de nummer 17 van de Premier League, met 0-0 gelijkgespeeld. De koploper loopt daarmee 1 punt uit op de huidige nummer 2 Manchester City, dat eerder op zaterdag verloor van Manchester United. Aston Villa, dat net als City een achterstand van 7 punten heeft op Arsenal, komt zondag nog in actie.

11 uur geleden
Grim ziet Ajax onnodig punten verspelen tegen Go Ahead Eagles

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim vindt dat Ajax onnodig punten heeft verspeeld tegen Go Ahead Eagles (2-2). "We hadden bij rust met 3-0 of 4-0 moeten voorstaan", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA.

12 uur geleden