Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk

ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner mist zaterdag ook het uitduel van Feyenoord met RKC Waalwijk. De aanvoerder is nog onvoldoende hersteld van een blessure. Trainer Arne Slot heeft goede hoop dat zijn verdediger dinsdag wel fit is voor het uitduel met Lazio in de Champions League. "Dat hopen en verwachten we wel. Maar een paar dagen geleden dacht ik ook dat hij RKC zou halen", zei hij.

De geblesseerde Yankuba Minteh ontbreekt ook tegen RKC. Luka Ivanusec is wel klaar voor een basisplaats. Trainer Slot verwacht dat Feyenoord in Waalwijk revanche neemt voor het verloren uitduel van zondag met FC Twente (2-1). "Want daar deden we heel veel fout", zei hij. "Dan is het nog best bijzonder dat we nog bijna een resultaat haalden. Maar we hebben verloren en dat lag ook aan een stukje gemakzucht bij ons. Maar een topclub moet reageren na een teleurstelling. Ik hoop dat we dat doen."

Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met 7 punten minder dan koploper PSV. "Zeker na onze wedstrijd van vorige week zie ik geen reden om onze uitwedstrijd tegen RKC lichtzinnig op te nemen", stelde Slot. "Natuurlijk spelen we dinsdag een heel belangrijke uitwedstrijd tegen Lazio in de Champions League. Maar daar zijn we echt niet mee bezig. Iedere uitwedstrijd is lastig, ook die in Waalwijk. Michiel Kramer is daar een zeer bruikbare speler. Hij kan niet alleen goed koppen. Iedere bal die hij kaatst, is ook op de juiste snelheid. Hij is een voetballer die te vaak wordt onderschat."

Meer uit Voetbal

Veurink kiest voor Kop in doel van Oranjevrouwen tegen Polen

GDANSK (ANP) - Lize Kop is de keeper van het Nederlands elftal in het WK-kwalificatieduel in Gdansk met Polen. Bondscoach Arjan Veurink heeft Daphne van Domselaar naast zich op de bank gezet. Het is de eerste kwalificatiewedstrijd van Oranje in aanloop naar het WK voetbal van 2027 in Brazilië.

1 uur geleden
Braziliaan Rodrygo mist WK door kruisbandblessure

MADRID (ANP) - De Braziliaanse aanvaller Rodrygo mist mogelijk het wereldkampioenschap voetbal van komende zomer vanwege een kruisbandblessure. In de thuiswedstrijd van zijn club Real Madrid tegen Getafe (0-1) raakte hij maandagavond na een invalbeurt geblesseerd. Real Madrid meldt dat hij de voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd en een scheur heeft in zijn meniscus. Het herstel daarvan duurt doorgaans minstens negen maanden.

1 uur geleden
AZ wil revanche voor verloren bekerfinale van vorig seizoen

ALKMAAR (ANP) - Leeroy Echteld wil zich met de spelers van AZ revancheren voor de verloren bekerfinale van vorig seizoen. De Alkmaarse club speelt op woensdagavond de halve finale thuis tegen Telstar. Volgens de trainer zijn "focus, discipline en lef" van cruciaal belang.

4 uur geleden
Oranje oefent vlak voor WK tegen Algerije

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.

21 uur geleden
Duel van Ronaldo en Al Nassr afgelast na aanvallen van Iran

DUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.

1 dag geleden
Oud-international Janmaat raakte na loopbaan verslaafd aan drugs

AMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.

1 dag geleden
Aanvoerder Resink van FC Groningen meldt kruisbandblessure

GRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.

1 dag geleden