Feyenoord zonder aanvoerder Trauner naar RKC Waalwijk
ROTTERDAM (ANP) - Gernot Trauner mist zaterdag ook het uitduel van Feyenoord met RKC Waalwijk. De aanvoerder is nog onvoldoende hersteld van een blessure. Trainer Arne Slot heeft goede hoop dat zijn verdediger dinsdag wel fit is voor het uitduel met Lazio in de Champions League. "Dat hopen en verwachten we wel. Maar een paar dagen geleden dacht ik ook dat hij RKC zou halen", zei hij.
De geblesseerde Yankuba Minteh ontbreekt ook tegen RKC. Luka Ivanusec is wel klaar voor een basisplaats. Trainer Slot verwacht dat Feyenoord in Waalwijk revanche neemt voor het verloren uitduel van zondag met FC Twente (2-1). "Want daar deden we heel veel fout", zei hij. "Dan is het nog best bijzonder dat we nog bijna een resultaat haalden. Maar we hebben verloren en dat lag ook aan een stukje gemakzucht bij ons. Maar een topclub moet reageren na een teleurstelling. Ik hoop dat we dat doen."
Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, met 7 punten minder dan koploper PSV. "Zeker na onze wedstrijd van vorige week zie ik geen reden om onze uitwedstrijd tegen RKC lichtzinnig op te nemen", stelde Slot. "Natuurlijk spelen we dinsdag een heel belangrijke uitwedstrijd tegen Lazio in de Champions League. Maar daar zijn we echt niet mee bezig. Iedere uitwedstrijd is lastig, ook die in Waalwijk. Michiel Kramer is daar een zeer bruikbare speler. Hij kan niet alleen goed koppen. Iedere bal die hij kaatst, is ook op de juiste snelheid. Hij is een voetballer die te vaak wordt onderschat."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
5 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
5 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
15 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden