
Feyenoord ziet topscorer Giménez uitvallen met enkelblessure
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez is zaterdag geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord. De Mexicaanse topscorer werd na ruim een uur spelen op zijn linkerenkel geraakt door Vitesse-verdediger Nicolas Isimat-Mirin.
Giménez kon op eigen kracht het veld verlaten, maar liep niet soepel. Trainer Arne Slot verving hem door de Japanner Ayase Ueda. Giménez scoorde één keer tegen Vitesse, dat halverwege de tweede helft tegen een achterstand van 3-0 aankeek. Giménez staat na negen duels al op 13 doelpunten in de Eredivisie.
Feyenoord speelt woensdag in de Champions League tegen Lazio. Giménez miste de vorige twee groepswedstrijden vanwege een schorsing. Tegen Lazio mag hij voor het eerst wel weer meedoen.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft de eerste thuiswedstrijd van het seizoen met 3-1 gewonnen van Helmond Sport. Bij deze Airborne-wedstrijd, waarmee de Slag om Arnhem werd herdacht, was het GelreDome met ruim 24.000 plaatsen uitverkocht. Vitesse leek vorige maand nog uit het betaald voetbal te verdwijnen nadat de proflicentie was afgenomen. Die kreeg de club na een hoger beroep op 3 september weer terug.
31 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft Chelsea zijn eerste nederlaag van het seizoen toegebracht in de Premier League. De formatie van trainer Rúben Amorim won het duel in Manchester met 2-1. Bij beide ploegen werd voor rust een speler weggestuurd.
1 uur geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen is in punten op gelijke hoogte gekomen met PSV, de nummer 2 van de ranglijst. De ploeg van trainer Dick Lukkien was in het eigen stadion met 2-0 te sterk voor Telstar.
1 uur geledenVERONA (ANP) - Juventus heeft voor het eerst dit seizoen punten verspeeld in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Igor Tudor kwam bij Hellas Verona niet verder dan 1-1. Napoli is nu als enige club nog zonder puntenverlies. De regerend kampioen ontvangt maandag Pisa.
2 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Excelsior heeft zich in de Eredivisie gerevancheerd voor de nederlaag van zondag tegen Sparta. De Rotterdammers verloren toen door een doelpunt diep in blessuretijd (0-1). In het uitduel met FC Volendam was het juist Excelsior dat in de absolute slotfase het verschil maakte: 1-2.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is ook na vijf speelronden in de Spaanse voetbalcompetitie nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer Xabi Alonso won voor eigen publiek met 2-0 van Espanyol.
3 uur geledenHOFFENHEIM (ANP) - Harry Kane is bij Bayern München bezig aan een indrukwekkende periode. De Engelse spits scoorde zaterdag in de uitwedstrijd tegen Hoffenheim drie keer: 1-4. Bayern München is na vier speelronden als enige club nog zonder puntenverlies en heeft een doelsaldo van 18-3.
4 uur geleden