Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Timber terugkeren en hoopt op Carranza

Feyenoord ziet Timber terugkeren en hoopt op Carranza

ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza staat voor een rentree bij Feyenoord. De spits heeft de training van zijn ploeg weer hervat. "Hopelijk is hij er zondag tegen Almere City weer bij", meldt trainer Brian Priske op het mediakanaal van de club uit Rotterdam.

Priske kan Carranza goed gebruiken. Hij mist met Santiago Giménez en Ayase Ueda al zijn eerste en tweede spits. Ibrahim Osman was woensdag de spits van Feyenoord in het verloren thuisduel met RB Salzburg in de Champions league (1-3). De aanvaller uit Ghana viel echter geblesseerd uit en ontbreekt ook in Almere, net als middenvelder Antoni Milambo en rechtsback Jordan Lotomba. Quinten Timber viel ook uit tegen Salzburg, maar de aanvoerder kan zondag weer meedoen.

Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, Almere City is de nummer voorlaatst van de ranglijst. "Het is voor ons cruciaal om drie punten te pakken", zei Priske. "Daar is iedereen bij ons zich wel van bewust."

Meer uit Voetbal

Liverpool voorkomt in slotfase derde thuisnederlaag op rij

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.

3 uur geleden
Bayern München in Duitse beker moeizaam langs Union

BERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.

3 uur geleden
Koploper Arsenal boekt in Premier League thuiszege op Brentford

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.

4 uur geleden
Aanvoerder Mijnans helpt AZ naar achtste finales KNVB

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.

4 uur geleden
Mbappé leidt Real met twee fraaie doelpunten langs Athletic

BILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.

5 uur geleden
Fransman Nancy nieuwe trainer Celtic

GLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.

6 uur geleden
EK voetbal Onder 19 in 2029 in Nederland

ZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).

8 uur geleden