Feyenoord ziet Timber terugkeren en hoopt op Carranza
ROTTERDAM (ANP) - Julián Carranza staat voor een rentree bij Feyenoord. De spits heeft de training van zijn ploeg weer hervat. "Hopelijk is hij er zondag tegen Almere City weer bij", meldt trainer Brian Priske op het mediakanaal van de club uit Rotterdam.
Priske kan Carranza goed gebruiken. Hij mist met Santiago Giménez en Ayase Ueda al zijn eerste en tweede spits. Ibrahim Osman was woensdag de spits van Feyenoord in het verloren thuisduel met RB Salzburg in de Champions league (1-3). De aanvaller uit Ghana viel echter geblesseerd uit en ontbreekt ook in Almere, net als middenvelder Antoni Milambo en rechtsback Jordan Lotomba. Quinten Timber viel ook uit tegen Salzburg, maar de aanvoerder kan zondag weer meedoen.
Feyenoord staat vierde in de Eredivisie, Almere City is de nummer voorlaatst van de ranglijst. "Het is voor ons cruciaal om drie punten te pakken", zei Priske. "Daar is iedereen bij ons zich wel van bewust."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/AFP) - Alexander Isak is aan een enkel geopereerd. Tijdens de ingreep bleek dat de spits van Liverpool zaterdag in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur ook een breuk in zijn kuitbeen had opgelopen. Liverpool kan nog niet zeggen hoelang hij uit de roulatie is.
14 minuten geledenRIYAD (ANP) - Dankzij David Neres heeft Napoli de Italiaanse Supercup veroverd. De oud-aanvaller van Ajax maakte beide doelpunten in de finale tegen Bologna (2-0) die werd gespeeld in Riyad, de hoofdstad van Saudi-Arabië.
16 minuten geledenBRUGGE (ANP) - Nicky Hayen is de nieuwe trainer van KRC Genk. Hij is de opvolger van Thorsten Fink, die vorige week werd ontslagen.
3 uur geledenSAO PAULO (ANP) - Neymar is succesvol aan zijn linkerknie geopereerd. Dat heeft zijn club Santos bekendgemaakt.
3 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - De Japanse middenvelder Takumi Minamino heeft tijdens de bekerwedstrijd van afgelopen zondag bij zijn club AS Monaco een gescheurde kruisband opgelopen. Dat meldt de Monegaskische club die uitkomt in de Franse competitie op X. Het is onduidelijk welke gevolgen de blessure heeft voor zijn deelname aan het WK voetbal van komende zomer.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Jaden Slory maakt het seizoen af bij Go Ahead Eagles. De club uit Deventer huurt de 20-jarige vleugelspeler van Feyenoord. Hij stond in de belangstelling van meerdere clubs. Slory koos voor Go Ahead Eagles omdat hij goede herinneringen bewaart aan trainer Melvin Boel, die hij tijdens zijn periode bij FC Dordrecht leerde kennen.
7 uur geledenSITTARD/GELEEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de samenwerking met hoofdsponsor syNeo per direct beëindigd. Het Duitse cosmeticabedrijf wilde niet langer voldoen aan de contractuele verplichtingen, meldt de Limburgse club uit de Eredivisie op zijn website. Volgens regionale omroep L1 zou het bedrijf jaarlijks 600.000 euro inbrengen en betrof het een contract van vijf seizoenen.
8 uur geleden