Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

LILLE (ANP) - Santiago Giménez en Justin Bijlow zijn geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord in het uitduel met Lille in de Champions League.

De spits uit Mexico moest zich na 28 minuten geblesseerd laten vervangen. Hij schoot Feyenoord in de veertiende minuut op gelijke hoogte in Lille (1-1). Giménez maakte vorige week twee doelpunten tegen Bayern München (3-0). Hij was eerder dit seizoen twee maanden niet inzetbaar door een bovenbeenblessure.

Doelman Bijlow moest zich in de 34e minuut laten vervangen. Hij kreeg last van een knieblessure. Bijlow stond eerder dit seizoen al drie weken aan de kant met een spierblessure. Ayase Ueda kwam als vervanger van Giménez in het veld. Timon Wellenreuther verving Bijlow. De Duitser begon dit seizoen als eerste doelman van Feyenoord.

Transfer

Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat volgende week woensdag op bezoek bij PSV voor de KNVB-beker. Giménez staat in de belangstelling van AC Milan, dat het nog niet met Feyenoord eens is geworden over een transfersom. De spits is ook in verband gebracht met een vertrek naar Bayer Leverkusen. Bijlow leek in het begin van het seizoen te vertrekken naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring van de Engelse ploeg.

Feyenoord kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba.

Meer uit Voetbal

Almere schakelt De Graafschap uit en treft Willem II in play-offs

DOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).

1 uur geleden
Aanvaller Lang viert landstitel met Galatasaray

ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.

2 uur geleden
Olise helpt kampioen Bayern München aan uitzege op VfL Wolfsburg

WOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.

3 uur geleden
Manchester City blijft in titelrace met zege op Brentford

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.

3 uur geleden
Internazionale wint na behalen titel ook ruim bij Lazio

ROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.

3 uur geleden
Willem II schakelt RKC uit in play-offs om promotie en degradatie

TILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).

4 uur geleden
Bournemouth wint met herstelde Kluivert op de bank van Fulham

LONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.

4 uur geleden