Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

LILLE (ANP) - Santiago Giménez en Justin Bijlow zijn geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord in het uitduel met Lille in de Champions League.

De spits uit Mexico moest zich na 28 minuten geblesseerd laten vervangen. Hij schoot Feyenoord in de veertiende minuut op gelijke hoogte in Lille (1-1). Giménez maakte vorige week twee doelpunten tegen Bayern München (3-0). Hij was eerder dit seizoen twee maanden niet inzetbaar door een bovenbeenblessure.

Doelman Bijlow moest zich in de 34e minuut laten vervangen. Hij kreeg last van een knieblessure. Bijlow stond eerder dit seizoen al drie weken aan de kant met een spierblessure. Ayase Ueda kwam als vervanger van Giménez in het veld. Timon Wellenreuther verving Bijlow. De Duitser begon dit seizoen als eerste doelman van Feyenoord.

Transfer

Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat volgende week woensdag op bezoek bij PSV voor de KNVB-beker. Giménez staat in de belangstelling van AC Milan, dat het nog niet met Feyenoord eens is geworden over een transfersom. De spits is ook in verband gebracht met een vertrek naar Bayer Leverkusen. Bijlow leek in het begin van het seizoen te vertrekken naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring van de Engelse ploeg.

Feyenoord kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba.

Meer uit Voetbal

Telstar boekt belangrijke zege op NAC in strijd tegen degradatie

VELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft tegen NAC Breda een belangrijke zege geboekt in de strijd tegen degradatie. De nummer 17 van de Eredivisie won met 3-0 van de concurrent, die één plaats hoger op de ranglijst staat. Telstar heeft 21 punten, 1 punt minder dan NAC.

23 minuten geleden
FIFA stuurt delegatie naar Mexico om veiligheid te beoordelen

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA stuurt een delegatie naar Mexico om onder meer de veiligheid te beoordelen voor het WK voetbal van komende zomer. Dat maakte de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag bekend. Volgens de president zou de missie zich echter vooral richten op verkeers- en transportproblemen voor voetbalfans.

1 uur geleden
Bayern zonder Ito en mogelijk Neuer in topduel met Dortmund

MÜNCHEN (ANP/AFP/DPA) - Koploper Bayern München kan zaterdag voor het topduel met Borussia Dortmund geen beroep doen op de geblesseerde verdediger Hiroki Ito. De Japanse international kampt met een hamstringblessure. Volgens mediaberichten is keeper Manuel Neuer ook niet afgereisd naar Dortmund.

3 uur geleden
Feyenoord-trainer Van Persie vindt kritiek op Sterling misplaatst

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vindt de kritiek op zijn nieuwste aanwinst Raheem Sterling misplaatst. De 82-voudig Engels international die transfervrij overkwam naar Rotterdam speelde zondag een half uur tegen Telstar. "Om hem zo af te branden op basis van zijn eerste half uur in dik een half jaar, vind ik heel misplaatst", zei Van Persie tijdens een persconferentie in aanloop naar het competitieduel met FC Twente. "Dan snap je er werkelijk waar helemaal niks van."

7 uur geleden
Malen loot met Roma Italiaans onderonsje tegen Bologna in EL

NYON (ANP) - Donyell Malen krijgt een Italiaans onderonsje in de achtste finale van de Europa League. De Oranje-international is met AS Roma gekoppeld aan Bologna. Bij Bologna treft hij zijn landgenoot Thijs Dallinga.

8 uur geleden
Salah-Eddine niet fit genoeg voor PSV - Heracles

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine is niet fit genoeg om zaterdag met PSV in actie te komen tegen Heracles Almelo. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag tijdens een persconferentie. In het Champions League-duel met Newcastle United in januari viel de verdediger geblesseerd uit, kort nadat hij was teruggekeerd van de Afrika Cup.

8 uur geleden
Real Madrid - Manchester City en PSG - Chelsea in laatste 16 CL

NYON (ANP) - Real Madrid en Manchester City treffen elkaar in de achtste finale van de Champions League. De Spaanse recordwinnaar en de winnaar van 2023 uit Engeland speelden vorig jaar ook tegen elkaar in de knock-outfase van het toernooi. Toen won Real Madrid over twee wedstrijden met 6-3.

9 uur geleden