Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

LILLE (ANP) - Santiago Giménez en Justin Bijlow zijn geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord in het uitduel met Lille in de Champions League.

De spits uit Mexico moest zich na 28 minuten geblesseerd laten vervangen. Hij schoot Feyenoord in de veertiende minuut op gelijke hoogte in Lille (1-1). Giménez maakte vorige week twee doelpunten tegen Bayern München (3-0). Hij was eerder dit seizoen twee maanden niet inzetbaar door een bovenbeenblessure.

Doelman Bijlow moest zich in de 34e minuut laten vervangen. Hij kreeg last van een knieblessure. Bijlow stond eerder dit seizoen al drie weken aan de kant met een spierblessure. Ayase Ueda kwam als vervanger van Giménez in het veld. Timon Wellenreuther verving Bijlow. De Duitser begon dit seizoen als eerste doelman van Feyenoord.

Transfer

Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat volgende week woensdag op bezoek bij PSV voor de KNVB-beker. Giménez staat in de belangstelling van AC Milan, dat het nog niet met Feyenoord eens is geworden over een transfersom. De spits is ook in verband gebracht met een vertrek naar Bayer Leverkusen. Bijlow leek in het begin van het seizoen te vertrekken naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring van de Engelse ploeg.

Feyenoord kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba.

Meer uit Voetbal

Arsenal na krappe zege op Burnley dicht bij Engelse titel

LONDEN (ANP) - Arsenal is nog één stap verwijderd van de eerste Engelse landstitel sinds 2004. De Londenaren wonnen in eigen stadion met klein verschil van het al gedegradeerde Burnley: 1-0.

53 minuten geleden
Koeman vreest voor WK-deelname verdediger Timber

HILVERSUM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman vreest voor de WK-deelname van Jurriën Timber. De verdediger van Arsenal staat sinds half maart aan de kant met een liesblessure.

3 uur geleden
Leeds gaat stadionverboden opleggen voor homofobe spreekkoren

LEEDS (ANP/RTR) - Leeds United gaat langdurige stadionverboden uitdelen aan supporters die verantwoordelijk worden geacht voor homofobe spreekkoren. Dat meldt de Engelse voetbalclub maandag. De spreekkoren waren zondag te horen in de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion.

3 uur geleden
Dastgir (36) nieuwe hoofdcoach Almere City FC

ALMERE (ANP) - Almere City FC heeft Anoush Dastgir aangesteld als nieuwe trainer. De 36-jarige Afghaanse Nederlander ondertekent een tweejarig contract bij de nummer 5 van afgelopen seizoen uit de eerste divisie.

5 uur geleden
Brugge volgt Correia op als trainer van Telstar

VELSEN (ANP) - Henk Brugge is de nieuwe trainer van Telstar. De 48-jarige assistent-coach van sc Heerenveen volgt bij de club uit Velsen de naar FC Utrecht vertrekkende Anthony Correia op. Brugge ondertekent een contract voor twee seizoenen met een optie voor een extra jaar.

5 uur geleden
Onderzoekers zien na kopbal tekenen van hersenschade in het bloed

AMSTERDAM (ANP) - Door het koppen van de bal krijgen spelers in het amateurvoetbal tijdelijk meer stoffen in hun bloed die kunnen wijzen op acute hersenschade. Het Amsterdam UMC heeft dat onderzocht in samenwerking met de KNVB. Hoe vaker en harder een speler kopte, hoe groter het effect dat in het bloed te zien was.

6 uur geleden
KNVB vraagt burgemeester Volendam alsnog uitfans toe te laten

ZEIST (ANP) - De KNVB wil dat supporters van FC Groningen en Willem II alsnog welkom zijn in het stadion van FC Volendam voor de wedstrijden in de play-offs. De voetbalbond heeft daarover een gesprek gevoerd met Rick Beukers, de burgemeester van de gemeente Edam-Volendam, meldt de KNVB.

6 uur geleden