Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

LILLE (ANP) - Santiago Giménez en Justin Bijlow zijn geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord in het uitduel met Lille in de Champions League.

De spits uit Mexico moest zich na 28 minuten geblesseerd laten vervangen. Hij schoot Feyenoord in de veertiende minuut op gelijke hoogte in Lille (1-1). Giménez maakte vorige week twee doelpunten tegen Bayern München (3-0). Hij was eerder dit seizoen twee maanden niet inzetbaar door een bovenbeenblessure.

Doelman Bijlow moest zich in de 34e minuut laten vervangen. Hij kreeg last van een knieblessure. Bijlow stond eerder dit seizoen al drie weken aan de kant met een spierblessure. Ayase Ueda kwam als vervanger van Giménez in het veld. Timon Wellenreuther verving Bijlow. De Duitser begon dit seizoen als eerste doelman van Feyenoord.

Transfer

Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat volgende week woensdag op bezoek bij PSV voor de KNVB-beker. Giménez staat in de belangstelling van AC Milan, dat het nog niet met Feyenoord eens is geworden over een transfersom. De spits is ook in verband gebracht met een vertrek naar Bayer Leverkusen. Bijlow leek in het begin van het seizoen te vertrekken naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring van de Engelse ploeg.

Feyenoord kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

5 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

6 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

8 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

10 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

20 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

23 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

1 dag geleden