Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

Feyenoord ziet Giménez en Bijlow geblesseerd uitvallen

LILLE (ANP) - Santiago Giménez en Justin Bijlow zijn geblesseerd uitgevallen bij Feyenoord in het uitduel met Lille in de Champions League.

De spits uit Mexico moest zich na 28 minuten geblesseerd laten vervangen. Hij schoot Feyenoord in de veertiende minuut op gelijke hoogte in Lille (1-1). Giménez maakte vorige week twee doelpunten tegen Bayern München (3-0). Hij was eerder dit seizoen twee maanden niet inzetbaar door een bovenbeenblessure.

Doelman Bijlow moest zich in de 34e minuut laten vervangen. Hij kreeg last van een knieblessure. Bijlow stond eerder dit seizoen al drie weken aan de kant met een spierblessure. Ayase Ueda kwam als vervanger van Giménez in het veld. Timon Wellenreuther verving Bijlow. De Duitser begon dit seizoen als eerste doelman van Feyenoord.

Transfer

Feyenoord speelt zondag een uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie en gaat volgende week woensdag op bezoek bij PSV voor de KNVB-beker. Giménez staat in de belangstelling van AC Milan, dat het nog niet met Feyenoord eens is geworden over een transfersom. De spits is ook in verband gebracht met een vertrek naar Bayer Leverkusen. Bijlow leek in het begin van het seizoen te vertrekken naar Southampton, maar kwam niet door de medische keuring van de Engelse ploeg.

Feyenoord kon tegen Lille geen beroep doen op de geblesseerde Quinten Timber, Calvin Stengs, Ramiz Zerrouki, Chris-Kévin Nadje, Quilindschy Hartman en Jordan Lotomba.

Meer uit Voetbal

Baeten van Go Ahead mist twee duels na rood tegen Feyenoord

ZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.

1 uur geleden
Neymar maakt na twee maanden rentree bij Santos na knieoperatie

SANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.

5 uur geleden
Malen scoort twee keer voor AS Roma tegen Napoli

NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.

16 uur geleden
Arsenal eenvoudig naar laatste zestien FA Cup na zege op Wigan

LONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.

19 uur geleden
Rayo Vallecano pijnigt Atlético in Madrileense derby (3-0)

MADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.

20 uur geleden
Twente na zege op Heerenveen stevig aan kop, HERA - AZ gestaakt

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.

20 uur geleden
Sparta - NEC definitief gestaakt vanwege sneeuwval

ROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.

22 uur geleden